Jak zlepšit zdraví očí


Jak zlepšit zdraví očí

užitečné návyky Všimli jste si někdy, že dnes stále více a více lidí na ulici nosit brýle? To není pocta módě a ne nových technologií, které překvapivě zlepšují ochranu očí. Důvod je jednoduchý a zřejmý: prostě vypadali špatně na očích. V tomto článku, zveme vás naučit, jak se dostat zdravé oči nejen zbavit se kontaktních čoček, ale také zabránit další vážné problémy v budoucnosti.

Zdravé oči - je to velmi důležité

Samozřejmě máte právo dělat, co chcete, se svým tělem a zvyky. Ale jen o oční péče o zdraví je vždy lepší, v první řadě, a dobře vědomi všech souvisejících rizik a hrozeb. Není to jen mrkvová šťáva, která obsahuje velké množství vitaminu A (Nezapomeňte, že jako dítě jste opakovaně jej donutila vypít, protože mrkve jsou velmi dobré pro oči. Dokonce někdy vtip strach králičí chytrý příklad toho, co nedrží oči a musel pak noste brýle).

Ano, je pravda, že pro zdravé oči potřebujete dostatek vitamínu. Pomáhá předcházet vzniku infekce a bojuje s nimi, snižuje zatížení optického nervu, který je v současné době prochází vážný negativní dopad z důvodu neustálého používání počítačů, tabletů, mobilních telefonů a televizorů. Ale je tu dlouhý seznam dalších přírodních prostředků, které mohou přispět ke zlepšení zdraví očí a vizi, jednoho z nejdůležitějších lidských smyslů.

Tipy na ochranu očí zdraví

Za prvé, mějte na paměti, že oči patří do nervového systému, takže je třeba se starat dost pro snížení stresu a relaxaci. Některé tipů, které vám v tom:

  • jíst potraviny s vysokým obsahem minerálních látek, jako je například ovoce, zeleniny a mořských řas
  • zajistit, aby vaše oči dostatek kyslíku. K tomu pobaveně dýchat pomalu a zhluboka uklidňující
  • zapojit do postupů, které pomáhají zklidnit nervovou soustavu, jako je jóga nebo tai chi

Jaké jsou příznaky oční problémy?

Navíc váš zrak zhorší a lékař vám předepíše brýle nerovnováhy v těle způsobené špatnými návyky a nesprávné péče o sebe, může mít i vzhled těchto nižších výsledků.

Zvýšenou produkci hlenu

V tomto případě hovoříme o hlenu, který se hromadí v rozích očí, když spíme. Pokud zjistíte, že bylo vyrobeno více, než je obvyklé v průběhu dne nebo v noci během dne, mohlo by to být nadměrné množství toxinů, které tělo se snaží, aby všechny možné způsoby.

pomoci vyřešit problém úplné detoxikaci a pročištění těla, které bude muset opustit mléčné výrobky, smažené potraviny, maso, cukr a sůl. Také, aby se situace zlepšila, se doporučuje pít spoustu vody a konzumovat čerstvé jídlo. Svědění očí

Možná prostě není dostatek spánku, ale někdy je příčinou je špatný krevní oběh v oku nebo obecně nevyvážená strava. Způsob, který vždy pomáhá: sedět v pohodlné poloze a hledět nahoru bez pohybu hlavy, prostě zvedněte oči ke stropu.

Zavřete oči několikrát, ale neměňte směr pohledu. To pomůže krev lépe cirkulovat v oční tkáni a poskytne vám více energie. Také nezapomeňte přidat více zeleniny a vody do vaší stravy. Oteklá víčka

Nehovoříme o oteklých očních víček, když pláčeš (nebo z luku nebo sledování smutný film, nebo prostřednictvím emocionální reakce na něco jiného). Pokud náhle nafouknou, důvodem může být nedostatečná funkce ledvin nebo nadměrná zátěž.

Možná používáte příliš mnoho make-upu nebo špatně umýt. Co dělat v tomto případě? Proveďte každého cvičení, lépe pít ananas nebo pomerančové šťávy každé ráno vysypaytes a použít méně agresivní Make-up - to vše přispěje ke zlepšení stavu vašich očí. Ječmen

Zatímco někteří lidé se domnívají, že důvodem jejího výskytu viru, ječmen skutečně pochází z hromadění toxinů v těle v důsledku špatné stravovací návyky, přejídání a nedostatek některých vitaminů. Snažte se jíst slané, sladké, pečené a mastné pokrmy. Domácí ošetření: zahřejte něco ze zlata (např. Kroužek) a několikrát jej aplikujte na ječmen.

oči červené a vodnaté

Pokud jste pracovali celou noc na počítači vystavených znečištění nebo chemikálií, dlouhé odstraněny kontaktní čočky nebo nedostatkem spánku, oči začnou trhat a změní barvu na červenou (v některých případech není žádný důvod).

Snažte se nechat oči více odpočinku, napříkladzavřete je dvě minuty po každé hodině strávil u počítače. Používejte kontaktní čočky pouze tehdy, když je doporučeno, pít více vody a snažit se udržet co nejméně času v místnostech s nedostatečnou ventilací.

Slepé oči

Někteří lidé mají obavy, protože jejich oči vypadají "zbaveni života". To může mít vliv několik faktorů: Nedostatek živin

  • Anémie nemoc Vyčerpání
  • Sum

zdůraznit oči byly opět naživu a plný energie, zmírnit napětí, jít na procházku, nebo jít k psychologovi, který může poradit něco. Nezapomeňte jíst lépe, mít dobrý noční odpočinek a méně psychického tlaku.


7 Způsobů, jak začít den Právo překonat stres a úzkost

7 Způsobů, jak začít den Právo překonat stres a úzkost

Stres je součástí našeho života. Tato přirozená emoce funguje jako mechanismus přežití pro člověka. Připravuje vás tak, abyste se lépe přizpůsobili nevyhnutelným každodenním výzvám. Ale ve skutečnosti je to možné správně začít den a vyvážení negativních zážitků. Snaž se zapomenout, že inteligentně řídit a kontrolovat stres opravdu pozitivní: to vám dává energii, sílu a nadšení do řešení problémů a pomáhá lépe reagovat na drobné každodenní útrapy.

(Užitečné návyky)

Jak mít společnou vizi: 6 tipů

Jak mít společnou vizi: 6 tipů

Užitečné návyky Pravděpodobně jste slyšeli, jak se postarat o své tělo a celý jeho systém. Ale kolik myslíte na vaše zdravé vidění ? Většina tipů na péči o oči je omezené věty: „Nenechte se dívat na televizi příliš často“ nebo „Nepoužívejte počítač a mobilní telefon.“ Tyto tipy jsou však zastaralé. I když jsou stále použitelné, skutečnost je taková, že jsme většinou několik hodin denně v přední části obrazovce počítače pro práci, ve škole nebo jiné První aktivity.

(Užitečné návyky)