Jak zlepšit zdraví očí


Jak zlepšit zdraví očí

užitečné návyky Všimli jste si někdy, že dnes stále více a více lidí na ulici nosit brýle? To není pocta módě a ne nových technologií, které překvapivě zlepšují ochranu očí. Důvod je jednoduchý a zřejmý: prostě vypadali špatně na očích. V tomto článku, zveme vás naučit, jak se dostat zdravé oči nejen zbavit se kontaktních čoček, ale také zabránit další vážné problémy v budoucnosti.

Zdravé oči - je to velmi důležité

Samozřejmě máte právo dělat, co chcete, se svým tělem a zvyky. Ale jen o oční péče o zdraví je vždy lepší, v první řadě, a dobře vědomi všech souvisejících rizik a hrozeb. Není to jen mrkvová šťáva, která obsahuje velké množství vitaminu A (Nezapomeňte, že jako dítě jste opakovaně jej donutila vypít, protože mrkve jsou velmi dobré pro oči. Dokonce někdy vtip strach králičí chytrý příklad toho, co nedrží oči a musel pak noste brýle).

Ano, je pravda, že pro zdravé oči potřebujete dostatek vitamínu. Pomáhá předcházet vzniku infekce a bojuje s nimi, snižuje zatížení optického nervu, který je v současné době prochází vážný negativní dopad z důvodu neustálého používání počítačů, tabletů, mobilních telefonů a televizorů. Ale je tu dlouhý seznam dalších přírodních prostředků, které mohou přispět ke zlepšení zdraví očí a vizi, jednoho z nejdůležitějších lidských smyslů.

Tipy na ochranu očí zdraví

Za prvé, mějte na paměti, že oči patří do nervového systému, takže je třeba se starat dost pro snížení stresu a relaxaci. Některé tipů, které vám v tom:

  • jíst potraviny s vysokým obsahem minerálních látek, jako je například ovoce, zeleniny a mořských řas
  • zajistit, aby vaše oči dostatek kyslíku. K tomu pobaveně dýchat pomalu a zhluboka uklidňující
  • zapojit do postupů, které pomáhají zklidnit nervovou soustavu, jako je jóga nebo tai chi

Jaké jsou příznaky oční problémy?

Navíc váš zrak zhorší a lékař vám předepíše brýle nerovnováhy v těle způsobené špatnými návyky a nesprávné péče o sebe, může mít i vzhled těchto nižších výsledků.

Zvýšenou produkci hlenu

V tomto případě hovoříme o hlenu, který se hromadí v rozích očí, když spíme. Pokud zjistíte, že bylo vyrobeno více, než je obvyklé v průběhu dne nebo v noci během dne, mohlo by to být nadměrné množství toxinů, které tělo se snaží, aby všechny možné způsoby.

pomoci vyřešit problém úplné detoxikaci a pročištění těla, které bude muset opustit mléčné výrobky, smažené potraviny, maso, cukr a sůl. Také, aby se situace zlepšila, se doporučuje pít spoustu vody a konzumovat čerstvé jídlo. Svědění očí

Možná prostě není dostatek spánku, ale někdy je příčinou je špatný krevní oběh v oku nebo obecně nevyvážená strava. Způsob, který vždy pomáhá: sedět v pohodlné poloze a hledět nahoru bez pohybu hlavy, prostě zvedněte oči ke stropu.

Zavřete oči několikrát, ale neměňte směr pohledu. To pomůže krev lépe cirkulovat v oční tkáni a poskytne vám více energie. Také nezapomeňte přidat více zeleniny a vody do vaší stravy. Oteklá víčka

Nehovoříme o oteklých očních víček, když pláčeš (nebo z luku nebo sledování smutný film, nebo prostřednictvím emocionální reakce na něco jiného). Pokud náhle nafouknou, důvodem může být nedostatečná funkce ledvin nebo nadměrná zátěž.

Možná používáte příliš mnoho make-upu nebo špatně umýt. Co dělat v tomto případě? Proveďte každého cvičení, lépe pít ananas nebo pomerančové šťávy každé ráno vysypaytes a použít méně agresivní Make-up - to vše přispěje ke zlepšení stavu vašich očí. Ječmen

Zatímco někteří lidé se domnívají, že důvodem jejího výskytu viru, ječmen skutečně pochází z hromadění toxinů v těle v důsledku špatné stravovací návyky, přejídání a nedostatek některých vitaminů. Snažte se jíst slané, sladké, pečené a mastné pokrmy. Domácí ošetření: zahřejte něco ze zlata (např. Kroužek) a několikrát jej aplikujte na ječmen.

oči červené a vodnaté

Pokud jste pracovali celou noc na počítači vystavených znečištění nebo chemikálií, dlouhé odstraněny kontaktní čočky nebo nedostatkem spánku, oči začnou trhat a změní barvu na červenou (v některých případech není žádný důvod).

Snažte se nechat oči více odpočinku, napříkladzavřete je dvě minuty po každé hodině strávil u počítače. Používejte kontaktní čočky pouze tehdy, když je doporučeno, pít více vody a snažit se udržet co nejméně času v místnostech s nedostatečnou ventilací.

Slepé oči

Někteří lidé mají obavy, protože jejich oči vypadají "zbaveni života". To může mít vliv několik faktorů: Nedostatek živin

  • Anémie nemoc Vyčerpání
  • Sum

zdůraznit oči byly opět naživu a plný energie, zmírnit napětí, jít na procházku, nebo jít k psychologovi, který může poradit něco. Nezapomeňte jíst lépe, mít dobrý noční odpočinek a méně psychického tlaku.


Použití citrónovou kůru k léčbě nohou

Použití citrónovou kůru k léčbě nohou

Užitečné návyky často zapomínáme, jak tvrdě pracuje naše nohy a nehtuvyemo péči a pozornost, kterou si zaslouží. Každý musí přijmout zvláštní opatření k péči o pokožku udržet je zdravá a zabránit infekcím. Jejich hladkost a skvělý vzhled závisí na správné osobní hygieně, zvláště pokud chcete nosit otevřené boty.

(Užitečné návyky)

7 Tipů ke snížení zadržování tekutin

7 Tipů ke snížení zadržování tekutin

Užitečné návyky patříte k lidem, kteří občas trpí nadýmání? Důvodem může být teplo, jídlo a hormonální cykly. Bez ohledu na to, co způsobuje nadýmání, všichni víme dobře, jak frustrující problém, který chci co nejdříve vyřešit. Později v tomto článku se budeme dávat nějaké tipy, které vám pomohou přirozený způsob snížení zadržování tekutin bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

(Užitečné návyky)