Jak překonat houby nehty pomocí 3 přírodních složek


Jak překonat houby nehty pomocí 3 přírodních složek

Houba na nehty způsobit infekci známou jako onychomykóza. Je výsledkem aktivity dermatofytů, kvasinek nebo plísní. Teplé a vlhké prostředí je příznivé pro růst a reprodukci těchto mikroorganismů.

onemocnění nehtů, také známý jako onychomykózy dermatofitnyy, poměrně časté a má potíže asi 3-4% populace světa. Infekce postihuje nehty oběma rukama a nohama, ačkoli častější je onemocnění dolních končetin, a zejména u mužů. Nehty se zbarvují do žluté a ztuhnou, na kůži kolem nich se objevují záněty a zarudnutí.

Je frustrující, že pokud houba není ošetřena, můžete úplně ztratit nehty. Proto je velmi důležité věnovat pozornost této části končetin a při prvních známkách infekce okamžitě zahájit léčbu.

Dnes budeme mluvit o absolutně přirozený lék, který pomáhá překonat houbu a uložit nehty. A vy potřebujete jen tři přísady pro tuto .

Neodkládejte léčbu na zítřek, zkuste to dnes!

Přírodní prostředky pro hubu nehtů

Tento přírodní "bojovník" s infekcí se aplikuje lokálně. Přípravek obsahuje antimykotika, které ničí mikroorganismy, které jsou příčinou infekce.

Ve většině případů léčba trvá po dobu 2 měsíců, nebo o trochu víc, ale někdy je třeba i nadále po dobu 8-12 měsíců, aby plně překonat houbu a umožnit rybolovu zdravé nehty.

Při takovém léčení si musíte uvědomit, že vyžaduje trpělivost. Žádný okamžitý výsledek a pro pozitivní účinek by měl být postup prováděn pravidelně.

Výrobek se skládá z následujících složek: peroxid vodíku, ethylalkohol (90%) a bílý ocet. Tyto tři složky jsou známé díky svým přirozeným antifungálním a antiseptickým vlastnostem, a proto se používají k léčení různých úrazů a kožních onemocnění. Užitečné vlastnosti peroxidu vodíku

Peroxid vodíku

má silný antibakteriální účinek, a tak se široce používá k dezinfekci ran. Molekula této sloučeniny obsahuje jeden atom kyslíku více než vodu. Koupit řešení (obvykle 3%) může být prakticky v každé lékárně.

Je to ekologicky šetrný dezinfektor, který zabíjí patogenní mikroorganismy oxidačními procesy.

Použijete-li řešení na nehty, zničí kvasinky a dermatofyty, které způsobují infekci. také doporučujeme přečíst: peroxid vodíku: 12 důvodů, proč mít v lékárničce

Užitečné vlastnosti ethanolu (90%)

Ethanol se destilovanou pro lékařské účely, a lze je nalézt v téměř všech lékárničky. Jedná se o dezinfekční prostředek, který se používá k léčbě ran a poškození kůže.

Je účinný při kontrole většiny bakterií a hub, ačkoli, bohužel, bezmocný proti bakteriálním sporům.

Ethylalkohol se používá při procedurách manikúry a pedikúry k dezinfekci nástrojů a eliminaci možných hub.

bílý ocet a jeho příznivé vlastnosti

Od starověku, pro léčbu plísňových kožních infekcí používat kyselé octové sloučeniny. Jedná se o dobré antiseptické a fungicidní činidlo, které dokáže překonat onychomykózu, známé také jako "noha sportovce".

Aplikace ocet snižuje svědění a snižuje žloutnutí

, a také pomáhá při řízení kukuřice, které zkreslují naše nohy.

stojí za to číst: 10 neuvěřitelných přínosů jablečného octaJak vařit náplasti houby náprava?

Už víme o vlastnostech tohoto činidla a jeho složek, takže je nyní nutné pouze připravit ho a zahájit léčbu. Složení

5 lžic spytrtu alkohol (90%)

5 lžic peroxidu vodíku

  • 2 lžíce octa
  • potřebné nádobí 1 skleněná nádoba

příprava

  • a používat ve skleněné misce smíchejte alkohol a peroxid vodíku.

Přidejte ocot a promícháme všechny přísady do homogenity.

  • Obalte a skladujte na suchém chladném místě.
  • Umyjte houbu zasaženou hřebíkem a utřete ji ručníkem.
  • s vlnou nebo bavlněné polštářky, naneste malé množství roztoku.
  • Pokud je hřebík velmi tvrdý a hrubý, pak je povrch nehtové desky lepší než předchozí opatrný a snadno stlačitelný.
  • Přípravek by měl být aplikován dvakrát denně.
  • Pro větší účinnost
  • je vhodné chránit boty, ponožky a vše, co se nakažený nehty (nehty) dotýká.


7 Přírodní prostředky pro stařeckých skvrn

7 Přírodní prostředky pro stařeckých skvrn

Přírodní produkty proti pigmentovým skvrnám - je kožní onemocnění, které je často vlastní ženy, protože tyto změny se týkají ženských hormonů (estrogenu a progesteronu). Ale nebojte se, protože přírodní prostředky pro pigmentové skvrny budou užitečné. V tomto článku hovoříme o nejlepších přírodních prostředcích, které pomohou vyřešit problém pigmentace kůže.

(Lidových opravné)

Jedlá soda: noční můra pro lékárníky znamená

Jedlá soda: noční můra pro lékárníky znamená

Natural jedlou sodu použitá od starověku pro zdraví, krásu a čistotu v domě. Produkt bude i nadále objevovat v mnoha zemích po celém světě, protože oni věří, že má spoustu dosud neznámé vlastnosti. Pro mnoho lidí je těžké uvěřit, že takový jednoduchý produkt, jako potravinové soda může být prospěšné pro zlepšení zdraví než léčiv.

(Lidových opravné)