Jak překonat houby nehty pomocí 3 přírodních složek


Jak překonat houby nehty pomocí 3 přírodních složek

Houba na nehty způsobit infekci známou jako onychomykóza. Je výsledkem aktivity dermatofytů, kvasinek nebo plísní. Teplé a vlhké prostředí je příznivé pro růst a reprodukci těchto mikroorganismů.

onemocnění nehtů, také známý jako onychomykózy dermatofitnyy, poměrně časté a má potíže asi 3-4% populace světa. Infekce postihuje nehty oběma rukama a nohama, ačkoli častější je onemocnění dolních končetin, a zejména u mužů. Nehty se zbarvují do žluté a ztuhnou, na kůži kolem nich se objevují záněty a zarudnutí.

Je frustrující, že pokud houba není ošetřena, můžete úplně ztratit nehty. Proto je velmi důležité věnovat pozornost této části končetin a při prvních známkách infekce okamžitě zahájit léčbu.

Dnes budeme mluvit o absolutně přirozený lék, který pomáhá překonat houbu a uložit nehty. A vy potřebujete jen tři přísady pro tuto .

Neodkládejte léčbu na zítřek, zkuste to dnes!

Přírodní prostředky pro hubu nehtů

Tento přírodní "bojovník" s infekcí se aplikuje lokálně. Přípravek obsahuje antimykotika, které ničí mikroorganismy, které jsou příčinou infekce.

Ve většině případů léčba trvá po dobu 2 měsíců, nebo o trochu víc, ale někdy je třeba i nadále po dobu 8-12 měsíců, aby plně překonat houbu a umožnit rybolovu zdravé nehty.

Při takovém léčení si musíte uvědomit, že vyžaduje trpělivost. Žádný okamžitý výsledek a pro pozitivní účinek by měl být postup prováděn pravidelně.

Výrobek se skládá z následujících složek: peroxid vodíku, ethylalkohol (90%) a bílý ocet. Tyto tři složky jsou známé díky svým přirozeným antifungálním a antiseptickým vlastnostem, a proto se používají k léčení různých úrazů a kožních onemocnění. Užitečné vlastnosti peroxidu vodíku

Peroxid vodíku

má silný antibakteriální účinek, a tak se široce používá k dezinfekci ran. Molekula této sloučeniny obsahuje jeden atom kyslíku více než vodu. Koupit řešení (obvykle 3%) může být prakticky v každé lékárně.

Je to ekologicky šetrný dezinfektor, který zabíjí patogenní mikroorganismy oxidačními procesy.

Použijete-li řešení na nehty, zničí kvasinky a dermatofyty, které způsobují infekci. také doporučujeme přečíst: peroxid vodíku: 12 důvodů, proč mít v lékárničce

Užitečné vlastnosti ethanolu (90%)

Ethanol se destilovanou pro lékařské účely, a lze je nalézt v téměř všech lékárničky. Jedná se o dezinfekční prostředek, který se používá k léčbě ran a poškození kůže.

Je účinný při kontrole většiny bakterií a hub, ačkoli, bohužel, bezmocný proti bakteriálním sporům.

Ethylalkohol se používá při procedurách manikúry a pedikúry k dezinfekci nástrojů a eliminaci možných hub.

bílý ocet a jeho příznivé vlastnosti

Od starověku, pro léčbu plísňových kožních infekcí používat kyselé octové sloučeniny. Jedná se o dobré antiseptické a fungicidní činidlo, které dokáže překonat onychomykózu, známé také jako "noha sportovce".

Aplikace ocet snižuje svědění a snižuje žloutnutí

, a také pomáhá při řízení kukuřice, které zkreslují naše nohy.

stojí za to číst: 10 neuvěřitelných přínosů jablečného octaJak vařit náplasti houby náprava?

Už víme o vlastnostech tohoto činidla a jeho složek, takže je nyní nutné pouze připravit ho a zahájit léčbu. Složení

5 lžic spytrtu alkohol (90%)

5 lžic peroxidu vodíku

  • 2 lžíce octa
  • potřebné nádobí 1 skleněná nádoba

příprava

  • a používat ve skleněné misce smíchejte alkohol a peroxid vodíku.

Přidejte ocot a promícháme všechny přísady do homogenity.

  • Obalte a skladujte na suchém chladném místě.
  • Umyjte houbu zasaženou hřebíkem a utřete ji ručníkem.
  • s vlnou nebo bavlněné polštářky, naneste malé množství roztoku.
  • Pokud je hřebík velmi tvrdý a hrubý, pak je povrch nehtové desky lepší než předchozí opatrný a snadno stlačitelný.
  • Přípravek by měl být aplikován dvakrát denně.
  • Pro větší účinnost
  • je vhodné chránit boty, ponožky a vše, co se nakažený nehty (nehty) dotýká.


Jak léčit nadýmání

Jak léčit nadýmání

Přírodní produkty Odhaduje se, že přibližně 16-30% lidí, kteří pravidelně trpí bolestmi břicha. Většinou jsou spojeny jedním znakem: téměř vždy přejíždějí. Nadýmání je poměrně časté onemocnění . Obvykle je způsobena špatnými stravovacími návyky, pomalým trávením a některými nemocemi. Tato porucha je doprovázena zánětem nebo jiných nepříjemných příznaků, včetně plynu, zácpa, průjem a pálení žáhy.

(Lidových opravné)

5 Způsobů, jak očistit kůži jedlé sody

5 Způsobů, jak očistit kůži jedlé sody

Přírodních produktů jedlé sody - tento všestranný výrobek, protože je používán nejen v kuchyni, ale také k odstranění zápachu, dezinfekce prostor, bělení zubů a dokonce plašit škůdcům plodin. Nicméně, věděli jste, že na základě jedlá soda můžete vytvořit svůj vlastní přirozenou a bezpečnou očistný peeling?

(Lidových opravné)