Jak čistit ucho přirozeně


Jak čistit ucho přirozeně

přírodní prostředky z různých důvodů mohou být položeny v uších způsobené nadměrným množstvím síry, nebo proto, že přebytečná voda (například po plavání v bazénu). V tomto článku se budeme diskutovat některé přírodní domácí opravné prostředky, které lze použít k čištění ušía odstranit nepříjemné pocity, potíže se sluchem a možnou infekci.

Proč jsou uši uloženy?

Jednou z nejčastějších příčin jsou obvykle respirační infekce, která se vyskytuje v horních cest dýchacích, jako je tomu v případě zánětu vedlejších nosních dutin, nebo za studena. Spojení nosních průchodů s vnitřním uchem je vyplněno hlenem a může způsobit řas.

Druhým důvodem je hromadění síry,zejména za přítomnosti silného zástrčky, které lze odstranit pouze nástroji a odbornými znalostmi. Jak již bylo zmíněno výše, může kontakt s vodou způsobit řasy. Proto plavci často trpí tímto problémem, když se voda hromadí ve vnitřním sluchovém průchodu, pokud nepoužívají uši. To také vysvětluje, proč ucho často položen v létě, jak si mnoho lidí ponořit na bazén, moře nebo řeky, zapomíná na vodu (a jiných organismů), které mohou vstoupit do těla.

Pokud jste ve výšce odlišné od té, na kterou jste zvyklí, je snadné nasadit vaše uši. To je důvod, proč lidé, kteří často cestují vzduchem, mohou čelit tomuto problému, zejména při vzletu a přistání. K tomu dochází také při cestování na místa, která se nachází několik kilometrů nebo metrů nad mořem.

Jak čistit ucho v závislosti na příčině

Když se ucho začne hromadit síry (až kterým se), aby mohly být čištěny s použitím některé domácí opravné prostředky: Smíchejte stejné množství

alkohol a ocet, naklonit hlavu a přidejte několik kapek se pipetou. Nakloňte své ucho stranou a nenechte je vylézat 5 minut. Vložte do uší malou vatovou vatu a vraťte se do vzpřímené polohy.

Další možností: míchat pár kapek teplé vody s olivovým olejem nebo dětským olejem. Nakloňte ucho stranou a zůstaňte v této pozici po dobu 5 minut. Vyčistěte nadbytečnou tekutinu, která vychází z ucha. Opláchněte teplou vodou, abyste změkčili síru a jemně osušte ručníkem. V každém případě byste měli odolat pokušení použít vatových tyčinek, protože mohou utěsnit ušního mazu a pomáhají tvar vznik.

Při pokládání uši na cestách nebo letící rozdílu tlaku, můžete provést tuto žvýkačky nebo sání tvrdé bonbóny. Větší polknutí velkého množství slin může pomoci vyvážit tlak. Další dobrá volba: otevřete ústa co nejširší a způsobte zívání. Vzduch vyrovnává tlak. Můžete také zmáčknout nos, nosní dírky do zásuvky a uzavřete do úst, ale nedělají to příliš mnoho, protože může dojít k poškození ušního bubínku.

Pokud jsou uši ukládány za studena nebo sinusitidy, by bylo ideální udělat parní lázeň. Inhalají pár, aby ulehčili nejen uši, ale i nos. Pokud přidáte pár kapek levandule nebo eukalyptového oleje s trochou soli, dostanete ještě lepších výsledků. Můžete také zavěsit několikrát v šátku, abyste se zbavili nadbytečného hlenu a usnadňovali ho.

Kromě všech výše uvedených můžete také použít peroxid vodíku, záliv pár kapek v uchu zastavené. Doporučuje se lže, protože budete muset několik minut cítit úlevu.

Pokud je výsledek, kterým pobyt v suchém prostředí, můžete si dát do místnosti zvlhčovač studené. To pomůže odstranit hlen, který hromadí a čistí uši a nosní cesty.

domácí lék, který se používá již mnoho let (předávaných z generace na generaci), zalijeme horkou vodu do lahve, a zavřete jej. Můžete také použít pravidelnou láhev vody a moderní lidé si mohou vychutnat rychlovarnou konvici. Nechte, aby se ucho nacházelo na horké láhvi. Po několika minutách pocítíte, že se siré proudí. Nakonec

také vhodné poradit se s lékařem, pokud i nadále vaše uši, které mají být položeny a v žádném případě nemá vliv. Je důležité nepoužívat je příliš mnoho nebo příliš často, protože se můžete dostat vážnější problém s ušima. Nejbezpečnější je konzultovat a konzultovat s lékařem.


Jak vytvořit produkt s česnekem a medem v boji proti onemocnění dýchacích cest

Jak vytvořit produkt s česnekem a medem v boji proti onemocnění dýchacích cest

Natural prostředky dýchacích cest se vyskytují nejčastěji v zimě a obvykle objeví po oslabeným imunitním systémem. Ovlivňují každého, bez ohledu na věk, ale většina obětí - děti ve věku 5 let a dospělí starší než 65 let. Většina případů je způsobena různými bakteriálními nebo virovými infekcemi, které nemohou zastavit protilátky.

(Lidových opravné)

10 Užitečné vlastnosti avokádo semena

10 Užitečné vlastnosti avokádo semena

Natural Avokádo znamená dobře známý po celém světě pro svou vynikající chuť a vysokou nutriční hodnotou. V zeleném těle jsou esenciální mastné kyseliny, antioxidanty, proteiny a jiné sloučeniny, které jsou velmi zdravé. Nicméně, mnoho lidí stále neví, co avokáda osiva mají úžasné vlastnosti pro vnější krásu, jakož i pro celé tělo.

(Lidových opravné)