Jak čistit pleť černých skvrn (komedony) přirozeným způsobem


Jak čistit pleť černých skvrn (komedony) přirozeným způsobem

Pokud přírodní prostředky akné - je často společník mladých dívek a chlapců, z komedonů nebo černé skvrny mohou doprovázet muže i ženy téměř celý svůj život. Černé skvrny jsou velmi častým problémem kůže a představují malé skvrny černé barvy.

příčinou komedonů, jak říkají černé tečky v medicíně, je hromadění mazu, odumřelých buněk a prachových částic v ústí vlasového folikulu a tvorby složení korku, který uzavírá sezónu. Z toho vyplývá, že komedony mají tendenci se objevit častěji na mastné pleti než na suchých. Charakteristická černá barva pochází z interakce částeček mrtvé kůže s kyslíkem v prostředí. objeví Většina komedony na obličeji, jako jsou křídla nos, čelo, bradu a obvykle jsou velmi viditelné. Naštěstí existují způsoby, jak přirozeně vyčistit kůži a

zbavit se komedonů. Tyto lidové metody nejen ušetří peníze, ale jsou také velmi jednoduché a efektivní! Cosmetic rutinní péče o pleť, prevence a zbavit se černých skvrn

na kůži bylo bez černých skvrn a tak se nikdy neobtěžoval je třeba udržovat zvláštní denní krása péče o pleť, což vyžaduje důkladné čištění a zvlhčuje pokožku na obličeji. Existuje mnoho přírodních způsobů, jak vyčistit tvář před nepříjemnými černými skvrnami, často to můžete dělat doma, ale existují situace, kdy byste se měli obrátit na profesionály.

Přečtěte si náš článek a dozvíte se o přírodní způsoby, které byste měli dělat každý den, aby se zabránilo vzniku černé skvrny a užít si kůži, která zazáří a přinést vám dobrou náladu. Čištění

Prvním krokem k odstranění kůže z černých skvrn je hluboké čištění pokožky před jakoukoliv špínou.

Chcete-li správně vyčistit tvář, můžete si vytvořit vlastní masku pro obličej nebo použít kosmetiku k čištění pokožky. Takový lék - jen nález pro ženy, které chtějí vypadat krásně a dobře upravené, aniž by navštěvovaly drahé kosmetické salony. To je velmi cenný nástroj. Pro domácí masky, které budete potřebovat:

• 1 lžíce ovesných vloček

• 1 polévková lžíce jogurtu

• 1 polévková lžíce mrkvové šťávy

• 1 lžička olivového oleje

Jak připravit tuto masku pro očistu?

Nejprve důkladně promíchejte ingredience předtím, než se vytvoří pasta. Aplikujte masku na obličej a nechte na patnáct minut. Později opláchněte velkým množstvím studené vody.

Pleťový peeling

Peeling nebo odstranění mrtvých kožních buněk je jedním z nezbytných rituálů krásy. Na kůži byla vždy zdravá a dobře upravený, velmi užitečné k tomu postup, jímž se slupkou, jak se zbavit odumřelých kožních buněk, které zůstávají pod kůží.

Chcete-li podpořit čistou a zdravou pokožku, doporučujeme vám připravit oloupanou masku, která by měla být aplikována na pokožku dvakrát nebo třikrát týdně. Budete potřebovat: • Jeden

zralého banánu • O 2 lžíce jemného cukru

• 1 lžička mandlový olej

Jak si masku pro loupání kůže?

Směs dobře promíchejte a vytvořte hustou pastu. Aplikujte na kůži a masírujte kruhové pohyby tváře během několika minut.

Tónování pokožky

Všechny ženy si jsou dobře vědomy, že péče o kůži je nutná v následujícím pořadí: čištění, tonizování a zvlhčení. Tónování pokožky je rituálem pro péči o pleť, bez něhož nemůžete udělat bez čištění pokožky nebo před nanesením krému. Takže po odstranění nečistot nebo jiných nečistot na obličeji, můžete udělat domácí tonikum a získat sto procent čisté a měkké kůže.

Budete potřebovat:

• 1 okurku

• 1/2 litru vody

Jak udělat okurku tonikum?

Okurky dokonale regenerují, zvlhčují a oživují pokožku. Vzhledem k vlastnostem vazeb okurek jsou velmi užitečné pro odstranění nečistot a přebytečného tuku na pokožce.

Chcete-li připravit tunu okurky, musíte nakrájet okurku na talíři. Nalijte do nádoby půl litru vody a přidejte zde nakrájenou okurku. Zapálit Jak vařit, snižte oheň a vaříme 30 minut. Jak je v pohodě, naneste na kůži bavlněný tampón. Home

čistící masku černých teček

Když vaše pokožka správně zrušeno, bude váš obličej bude připraven k péči, zejména pro odstranění nepříjemných černé skvrny - komedony.

Podomácku vyrobené obličejové masky jsou skvělý způsob, jak bojovat proti tomuto problému, a pokud budete postupovat podle našich tipů a masky budou používat každý den, jako je například problém černých teček raději neobtěžujte.

maska ​​ananas ananas - je zázrak přírody, plné vitaminů a enzymů, které jsou schopny vytvořit zázrak naší pokožky. To je důvod, proč dnes masky z ananasu mají takovou popularitu. Maska

ananas dokonale hydratuje, rozjasňuje a tonizuje pokožku a má vliv na loupání hladce a pomáhá v boji proti černé skvrny, uzavírání pórů, které jsou tvořeny komedomy. Budete potřebovat :

• 1/2 šálku ananasové šťávy přírodní

• 1 polévková lžíce medu

Jak vyrobit masku s ananasem?

Smíchejte med s ananasovým džusem a aplikujte ho na obličej. Ponechte masku na obličeji po dobu patnácti minut, a v průběhu času, opláchněte studenou vodou.

maska ​​s aloe a rajčatové šťávy a rajčatového

aloe - Je to potíž dsih nejhorší nepřátelé v obličeji. Tato maska ​​pomáhá vyschnou pupínky, dezinfikuje a bojuje s černými skvrnami, kůže se stává nudné, lesk zmizí.

zvlhčující vlastnosti této masce pomáhá pleti zůstat měkký, hladký a zdravý vzhled. Budete potřebovat: • 1

zralých rajčat • 1 aloe list

Jak si masku s aloe a rajčaty?

Velmi dobře opláchneme rajčatovou buničinu. Jemně odstraňte dužina aloe list, a pak smíchat rajčatová dřeň s dužiny aloe. Aplikujte směs na obličej a nechte masku po dobu dvaceti minut. Když je maska ​​suchá, opláchněte ji studenou vodou.

Bohužel, žádná z dokonce nejdražším způsobem, nemůže vás zachránil před černými skvrnami nebo jiné kožní problémy v jedné aplikaci. Proto byste měli pečovat o pleť pravidelně a komplexně, a uvidíte velké změny vždy čistý, krásný, sametově a základní zdravou kůži.


Máte spoustu měsíců? Pomozte kopřivám!

Máte spoustu měsíců? Pomozte kopřivám!

Smoothy měsíční se může stát problém. Obvykle zvyšují riziko vývoje anémie, bolesti a dalších příznaků během celého cyklu. Ženy s touto poruchou se často neobrací na gynekologa a tiše trpí tímto nepohodlí. Doporučujeme regulovat bohatý lunární přirozeně s pomocí kořene - léčivé rostliny, které lze použít různými způsoby.

(Lidových opravné)

Přírodní prostředky pro boj s rakovinou tlustého střeva

Přírodní prostředky pro boj s rakovinou tlustého střeva

Přírodní produkty, jako jsou jiné typy rakoviny, rakoviny tlustého střeva může mít vliv na lidi všech věkových kategorií. Tato nemoc je velmi vážná, protože někdy vede k smrtelným následkům. Tento druh rakoviny zaujímá třetí místo v počtu pacientů mezi ostatními onemocněními na světě. Nejnebezpečnější rysem této hrozné nemoci je, že v počátečních fázích se vyskytuje bez zjevných příznaků, a jeho přítomnost je zjištěna příliš pozdě.

(Lidových opravné)