Jak začít těšit svůj intimní život právě teď


Jak začít těšit svůj intimní život právě teď

Pamatujete na svůj první sex?Nejprve byla vaše sexualita něco imaginárního, který vyvolal mnoho fantazií. Bylo to neuvěřitelně příjemné.

Nicméně, když jste začali vztah s partnerem, bylo jasné, že mají plný intimní život, který přináší potěšení není tak jednoduché.

Číst článek:4 důvody a případy, kdy není nutné mít sex

Někdy problém je, že naše tělo nevíme a v některých případech se cítíme hanba. Stává se, že jste prostě nechápali přesně to, co se vám líbí.

Pokud se vám nelíbí sex, náš článek vám bude užitečný, protože budeme popisovat, jak zlepšit tento aspekt života.

Poznej své tělo

Pro některé lidi je velmi důležité znát své tělo. Existuje však mnoho lidí, kteří se nezačnou zkoumat, nehledají své vlastní genitálie a nedotýkají se je. Zdá se, že v dnešním světě je spousta ostýchavosti. Nejedná se pouze o zástupce starší generace, ale také o mladé.

Někdy ○ plachost ovlivňuje i to, co si lidé myslí o masturbaci

. Toto je zdravá praxe, která umožňuje lidem usilovat o uspokojení a pochopit, co se jim líbí.Pokud nemáte masturbovat, bude to poměrně obtížné těšit intimní vztah s partnerem.Proto se ujistěte.

Neváhejte a nemyslete si, že děláte něco špatného.

Porozprávaj se se svým partnerem Bude tě to bolet? Chcete, aby se váš partner dotýkal vás jinak? Vracíme se k tématu ostýchavosti, ale tentokrát se netýká vlastního těla, ale komunikace se svým milovaným nebo milovaným.

Musíte říct partnerovi, co se vám líbí.

Jinak nebudete mít svůj intimní život rád.

Zjistěte více o Kegelových cvičeních pro svalový tonus a zlepšení sexuálního potěšení

Možná je vše v pořádku a sex vám přináší radost. Co byste ale zkusili?Kam se chcete dotknout právě teď?

Komunikace mezi partnery je velmi důležitá, zejména pokud jde o sex. To je důvod, proč potřebujete znát své tělo. Pokud nechápete, co se vám líbí, nebudete se na to ptát.

Nenechte si dopřejte jako způsob V minulosti a v některých kulturách dokonce až dosud se předpokládalo, že tento problém žen - mít děti. Naštěstí se takové víry stávají méně populárními.

také by neměl pocit, že jste povinni dát své tělo

partnera, který chce sex, když nejste v náladě. Máte také potřeby a právo říkat ne.Pokud nechcete sex, nedělejte to.

V důsledku toho se může stát rutinou, která nevede ke spokojenosti. Vydáte-li se proti jejich vůli, nikdy nebudeme mít plnou sexu, což je zábava. Nikdy se nemůžete považovat za věc. Máte právo říct ne. Využijte všechny pocity

Mimo misionáře? Znuděný sex?

Abyste měli zdravý intimní život, musíte zkusit něco nového.

Přidejte trochu tepla do vašich intimních vztahů. Krásné spodní prádlo, čokoláda, různé příchutě ... můžete dokonce vyzkoušet pózy z Kama Sutra. Pro mnohé je to způsob, jak se bavit, trávit čas společně a zůstat fit. Slyšeli jste o

tantrickém sexu

? Zde je další způsob, jak experimentovat s vaším intimním životem. Nenechte si ujít :Osm známky toho, že vaše tělo touží sex

Zkuste sexuální hračky či jiné techniky objevovat něco skrytý a neznámý svět zábavy.jste pár, takže

v sexu může také zkusit něco nového

. Tak proč to neudělat? Zapomeňte na komplexyHanba - to není jediná velká překážka na cestě k dosažení uspokojení. Dalším problémem jsou hrozné komplexy.

partnera zná své tělo, ale nikdy nebude dobrý sex, když se vždy vypnout světla.

Možná nebudete chtít experimentovat s různými pózemi

, protože se stydliví ukazují určité problémy. Pokud se vám nelíbí jakoukoliv část těla, existují dvě řešení: je přijmout tak, jak jsou, nebo dělat něco změnit situaci.Proč máte komplexy, pokud vás partner líbí tak, jak jste?

Problémy pouze vnímání sebe sama. Nezapomeňte si přečíst

: Sex může pomoci vyřešit naše problémy

Už jste někdy udělal některý z chyb uvedených v tomto článku? Pamatujte si, že pro plný a šťastný intimní život musíte mít otevřenou mysl.měli být připraveni objevovat nové hry, systémy a vzít si jejich

otevřeně komunikovat bez pocitu studu.

Jste připraveni začít se těšit z vašeho intimního života?


Chcete-li mít čisté svědomí, mluvit a dělat to, co musí

Chcete-li mít čisté svědomí, mluvit a dělat to, co musí

Sex & Vztahy Chcete-li být dobrým člověkem, není dost mluvit. Osoba, která může být vytrvalá, uctivá, ale pevná, bude mít čisté svědomí. Bude mít upřímné a pravé srdce. Ale tady je něco zajímavého. Podle řady studií, například z časopisu Save Journal , pouze 18% populace má vysoký index sebevědomí. Zbytek je víceméně "přežívající".

(Sex a vztahy)

Toxické Chování rodiče nejsou vědomi

Toxické Chování rodiče nejsou vědomi

Sex a vztahy Když se děti narodí, nemají připravené instrukce, které by nás naučila, že jsou nejlepšími rodiči. Ve skutečnosti se mnozí z nás dostávají do toxických vztahů, které nepříznivě ovlivňují vývoj dítěte. Rodiče se vždy snaží přinést své děti nejlépe. Ale někdy si nejsou plně vědomi toho, že vykazují toxické chování, které může způsobit více škod než dobro.

(Sex a vztahy)