Jak bojovat proti nachlazení po dobu 24 hodin


Jak bojovat proti nachlazení po dobu 24 hodin

Když přijde zima, počasí a počasí otočí za studena, většina lidí zkušenosti nějaké nachlazení, které brání jim vykonávat své každodenní činnosti, oni obvykle dělají pneumatiku rychle, a proto je zde snaha nemocnice list a postel v posteli na několik dní.

Samozřejmě, když je zima a vlhké, oslabený imunitní systém, což nás náchylnější k různým nemocem: chřipce, nachlazení, kašel, bolesti svalů.

Pád a zima - nejen jasné okouzlující sezóny, ale i období nachlazení. Existuje mnoho způsobů a prostředků k ochraně před nachlazením. Vzhledem k předběžných informací, měli byste být připraveni, aby odolaly účinkům chladných dnů a pokusit se přijmout příslušná opatření, která by varovné umožňují odolat nějaké zdravotní problémy, které mohou vyplynout z sezónních změn.

vyznačuje pocit mravenčení v nose, kašel a bolest v krku, nečekejte, až rozhulyayutsya zárodků ve vašem těle. Ihned zahájit léčbu nachlazení!

Profesor Ron Ekklz studený centrum na Cardiff University (UK), nabízí program obnovy pomáhají v boji proti nachlazení, které jsou způsobeny tím, chladným počasím a je překonat za pouhých 24 hodin.

7:00 - pořádejte horkou sprchu

Teplé sprchy mohou být nejlepším způsobem, jak začít den. Ráno se probouzíte k nemocným, bolestem v kloubech a silným bolením hlavy. Ale teplá sprcha, které vám pomohou relaxovat a horká pára pomůže jasné nosní sinus, aby se zabránilo takové nemoci, jako zánět vedlejších nosních dutin.

8:00 - zdravá snídaně

Dobrá vyvážená výživa je důležitá při oživení z nachlazení. Snídaně je klíčem k oživení: dobrý začátek dne a zmírnění příznaků nachlazení.

můžete pít přírodní pomerančový džus a jíst šálek bobulí bohaté na antioxidanty s přidanými ovesných vloček pro větší energii. ovoce a zeleniny bohaté na vitamín C, zvýšit ochranné vlastnosti organismu, zlepšování pracovních bílé krvinky, hlavní roli, z nichž - napadení viry.

Zde je další dobrá volba: můžete začít svůj den přípravou zeleninové polévky nebo kuřecí vývar na snídani.

10:00 - léčba párem

Když zažíváte chladu, znamená to, že je těžké pro vás dýchat nosem kvůli nadměrnému hlenu v něm. Když jsou nosní průchody zablokovány, budete pravděpodobně trpět sinusitidou, která je doprovázena strašlivým bolestem hlavy.

V tomto případě je nejlepší užívat léky předepsané lékařem nebo použít přírodní léky k léčbě otoků v nosu. Kromě toho se můžete také pokoušet zacházet s sinusitidou s párem. Vodní pára je dobrý způsob léčby nachlazení doma.

Skutečnost, že virus je citlivý na vysoké teploty, takže ho můžete zabít dýcháním horkého páru v nosní dutině. Někteří pacienti otevírají kohoutek s teplou vodou v koupelně a dýchají s teplou párou. Někdo vaří brambory a dýchá nad hrncem.

Nebo můžete jen naklonit hlavu přes mísu s vařící vodou a pokrýt hlavu ručníkem na 5 minut. Je to skvělý lék, který uklidní a vyčistí dýchací cesty.

O poledne - povinné venkovní výlet

I když se zdá, že chladné počasí nemůže pomoci oživení, nicméně, ve skutečnosti, stolování může pomoci zlepšit svou náladu, a čerstvý vzduch posiluje imunitní systém. Proto si nemyslíme, že odpočinek v parku, dokonce i za chladného počasí, poškodí vaše zdraví několik hodin. Ale nezapomeňte se obléct teplejším.

13:00 - oběd

Během onemocnění se snažte jíst co nejméně. Přednostně jíst pouze ovoce, zeleninu a kuřecí vývar. S plným žaludkem bude hodně energie vynaloženo na trávení jídla, a ne na boj proti nemoci. Navíc, s velkým množstvím jídla, je velká část krve odeslána do zažívacího traktu, což je během onemocnění nežádoucí.

Namísto smažených a jiných nezdravých jídel na obědsi můžete vařit pečené kuře se salátem. Protein obsažený v kuřecím mase pomáhá vytvářet imunitní buňky a stimuluje fungování imunitního systému. Zelenina v salátu je bohatá na antioxidanty a živiny, které jsou potřebné pro boj s nachlazením.

15:00 - zdravý nápoj

Odpoledne je nejlepší pít teplý bylinný čaj. To vám pomůže zbavit se hlenu v nosu snadnější. Také bylinný čaj lze nahradit sklenkou čerstvé vymačkané pomerančové šťávy se, obsahuje velké množství vitamínu C, což je užitečné pro zotavit při nachlazení. 18:00

-

večeři ve večerních hodinách by bylo velmi dobré jíst kořeněná jídla, jako je například kari nebo chilli con carne (Texan a mexické jídlo kuhni- dušené fazole s chilli a masem (carne) ). Tyto potraviny pomohou zvýšit tělesnou teplotu, což sníží příznaky nachlazení.

Dalšími složkami, které můžete ve večeři zahrnovat, jsou zázvor, česnek a pepř. Jsou známy pro své antivirové a antibakteriální vlastnosti a pomáhají vám překonat zimnici a vyčistit nosní dutiny.

20:00 - lázně pro relaxaci těla

hřiště, a je pravděpodobné, že po studeném budete cítit unaveni a pociťovat bolest ve svalech. usnout rychleji a mají zdravý spánek v noci, by měl uvolnit svaly, a to je dobrá horká koupel hodinu nebo dvě před spaním.

Ve vodě můžete přidat několik kapek esenciálního oleje z eukalyptu, který také pomáhá zbavit nachlazení.

22:00 - čas na odpočinek a spánek (8 hodin spánku)

profesor Ron Ekklz říká spánek a imunitní systém jsou úzce propojeny.Podle něj může imunitní systém sledovat spánek. Nedostatek spánku nebo probudit periodicky může mít negativní vliv na imunitní systém odolávat infekci.

Potrat zvyšuje riziko chytání nachlazení. Je proto důležité, aby šel spát brzy večer a mít dobrý spánek zotavit rychleji. Dobrý spánek posiluje imunitní systém a pomáhá potlačovat příznaky nachlazení. Měli byste se vyhnout pití takových věcí, jako je káva nebo alkohol před spaním, protože to může narušit kvalitu vašeho spánku.


Kráterkovitosti: 5 alternativa využívá přírodní prostředky

Kráterkovitosti: 5 alternativa využívá přírodní prostředky

Lidé obvykle vyřazeny pomerančová kůra, oranžová nebo jíst vydavyvshy šťávu, ale nevědí, že mohou být použity k vaření přírodní prostředky a úklid domu. Oranžová kůra nemusí být dost chutna, ale jsou důležitým zdrojem vitamínů, minerálů a esenciálních olejů, které mohou zabránit a léčit zdravotní problémy.

(Lidových opravné)

Hands-free domácí prostředek

Hands-free domácí prostředek

Jak všichni dobře víme, tam je nyní mnoho kosmetiky a technologií od neatraktivní ruce, které jsou obtížné udržovat v tónu. Nicméně je bezpečné říci, že ne všechny jsou účinné. Ve skutečnosti ve většině případů není nic lepšího než přírodní prostředky. Proč však kůže na rukou začíná bang ? Obvykle příčina genetické nebo přinejmenším dědičná predispozice, která přispívá ke ztrátě tónu.

(Lidových opravné)