Jak petržel pomůže zbavit skvrn na tváři


Jak petržel pomůže zbavit skvrn na tváři

Přírodní produkty Ať způsobené sluncem nebo věku, tmavé skvrny, jizvy nebo jakékoliv nedokonalosti pleti na obličeji nemá rád nikoho. A proto je jasné, že lidé tráví spoustu peněz na krémy, které dávají jen dočasný účinek. Proč nezkusit jednoduchý a přirozený lék na petržel, aby se zbavil těch neatraktivních a nafouklých skvrn?

deprivace skvrn nebo vady pleti petrželové

asi všichni měli plyamka nebo dva na přední straně, který by zbavit, ne zamaskovuvaty. Ať už na nos, čelo, tváře nebo brady, kůže tvář - jeden z nejvíce ohrožených částech kůže, protože je neustále vystavenaprostředí, slunečnímu záření, znečištění, chladem a horkem ... nezapomeňte na změny související s věkem.

Můžete se samozřejmě spolehnout na svůj oblíbený krém nebo den strávený v lázeňském salonu, ale je snazší způsob, jak dosáhnout sálavého vzhledu. Místo toho hledat způsoby odstranění skvrn způsobených těmito faktory, podívat se na věci realisticky: zcela odstranit skvrny neproběhne úspěšně, ale je možné snížit a dělat téměř nepostřehnutelné.

1. Jak pomáhá petržel, aby se zbavil skvrn na obličeji?

Petržel je bohatý na vitamíny a je snadno k nalezení na jakémkoli trhu nebo supermarketu. Navíc petržel dokonale posiluje imunitu, chrání tělo před volnými radikály a je vynikající antioxidant.

A pokud to nestačí, aby vás přesvědčil přidat petržel na péči o pleť, víte, že petržel obsahuje velké množství vitamínu C. To znamená, že petržel musí být použit ve všech lázeňských a kosmetických salónech klinikách.

Je potřeba vyživovat kůži a navíc přispívá ke snížení jizev a stimuluje tvorbu kolagenu. Petržel - malá rostlina s léčivými vlastnostmi, která může být nejen součástí pokrmů, ale také prostředkem péče o pokožku.

2. Jak používat petržel aby se zbavili skvrn na tváři?

Níže najdete několik tipů, jak používat petržel (čerstvou nebo v jakékoli jiné formě) pro péči o pleť.

  1. Vezměte 5 větviček čerstvé petrželky a nakrájejte je dobře, abyste vytvořili masku na obličej. Potom ji aplikujte na problematické oblasti pokožky nebo tmavých míst. Nechte 10 minut a pak opláchněte teplou vodou. Tento postup opakujte každou noc před spaním.
  2. Tento recept je trochu složitější, protože potřebuje kromě petržele jsou i jiné látky, které jsou také velmi užitečné a pomůže zbavit skvrn a hydratují pleť. Budete potřebovat 5 větviček petrželky, 5 kapek citronové šťávy, olivový olej a tři plátky okurky. Odvzdušněte mixér do homogenní hmoty. Aplikujte tuto hmotu na problematické oblasti pokožky pomocí bavlněného tamponu nebo gázy. Nechte 10 minut a opláchněte teplou vodou. Pro lepší výsledek postupujte každý večer.

Ačkoli se nejprve zdá, že taková léčba trvá hodně času, brzy zjistíte pozitivní změny. Petržel - silný nástroj pro péči o pleť. Zkuste a sdílejte své výsledky.


Zničit houba vyžaduje pouze dvě složky

Zničit houba vyžaduje pouze dvě složky

Přírodní produkty Pozhovtili hřebíky, praskliny a svědění mezi prsty - všechny výmluvných příznaků houbové infekce. V průměru jedna pětina populace čelí tomuto problému. V medicíně se onemocnění nazývá onychomykóza a způsobuje dermatofytickou houbovou infekci. Přestože tento problém je pro muže mnohem důležitější, mnoho žen také nepřehlédne tuto nepříjemnou nemoc.

(Lidových opravné)

úžAsné léčivé vlastnosti vody lilku

úžAsné léčivé vlastnosti vody lilku

Přírodní prostředky vysoké koncentrace živin lilek zeleniny je velmi unikátní nejen pro potraviny, ale i pro použití pro terapeutické účely. zajímavé poznamenat, že v průběhu času lidé nejedí lilek, protože si myslel, že jsou toxické, který údajně řekl tmavou barvu jejich pleti. Nicméně, oni byli nakonec přidány ke stravě mnoha kulturách po celém světě.

(Lidových opravné)