Jak přežít tmavé dny, kdy bolest nezmizí


Jak přežít tmavé dny, kdy bolest nezmizí

Tam jsou tmavé tmavé dny všude kolem, když se zdá, že život se děje špatně. Každá špatná událost a negativní vás ponoří do pocitu hořkosti, dokud se všechny myšlenky nezačnou zmát.Může se to zdát divné, ale je skutečně dobré mít takové období a být užitečné, aby bylo možné je přežít.

Příčina jednoduchá: to je šancereboot. Na okamžik je nutné oblékat své démony, setkat se s nimi tváří v tvář, aby se znovu postavili na nohy.

Ne dříve, špatné dny by měly být jen okamžiky života. Případy, které přicházejí a odcházejí. Nemusejí se proměňovat v černé pruhy a pokračovat po celé týdny nebo měsíce.

Někdy zklamání, negativní pocit, úzkost nebo zklamání. Abyste přežili takové časy, musíte se spolehnout na některé pomocné vnitřní mechanismy, které budeme podrobněji diskutovat.

Tmavé dny - začněte přehodnocovat svůj život

Obvykle lidé velmi pečlivě chrání svůj osobní prostor. Nosíme tlusté brnění a někdy se dokonce ukryjeme za maskou falešného štěstí, abychom zůstali většinu času nad vodou.

Někteří nás učí, že tmavé dny jsou špatné, takže nemohou být tolerovány. Zdá se, že je mnohem lepší skrýt své emoce, jako by se nic nestalo.

Viz také7 návyků lidí s dobrou emoční inteligencí

Ve skutečnosti často nemáme čas na naše vlastní slabosti.

Jak mohu dovolit zastavit a pochopit, co se se mnou děje? Mám tolik věcí!

 • Pokud mám bolesti hlavy, potřebujete pít aspirin, pokud jsem vyčerpaný - jděte odpočívat ... Ale co když se dostanete do pasti selhání, zklamání a množství?
 • Nikdo nás naučil, jak se s těmito emocemi zabývat. Proto, než se s nimi setkáte, budete muset projít pódiem , když je snazší říct, že se nic nestalo.

Nicméně chceme vysvětlit vše najednou. Co bolí, nebudete jít sám. Pokud ponecháte vše tak, jak to je, mělo by to být. Navíc nevyřešené problémy budou škodlivé, dokud vás nebudou emocionálně a fyzicky nemocné.

Proč je důležité plakat, když to chcete udělat

Pokud je toto chování způsobeno strukturou těla, je to důvod. Lamentace je psychologický mechanismus, který slouží jako emoční catharsis.

 • Jedná se o úlevu, která vám umožňuje řídit vaše emoce správným směrem.
 • Za prvé, takové chování je charakteristické pro lidi (vědci ještě nebyli schopni určit, proč někteří zvířata, jako například sloni, také plakat).
 • Pláč je nejzdravější způsob, jak zmírnit napětí, dostat dávku kyslíku a dát mozku příležitost lépe zvládnout informace.
 • Pokud cry nepomůže, musíte být schopni přijmout okolnosti.

Pokud potlačujete potřebu plakat, emocionální stres se hromadí a začne vás udusit. Negativní pocity se mění na bolesti hlavy, únavu, celkovou slabost a další podstatně složitější nemoci.

Proč byste měli mít přestávku, pokud ji potřebujete

Pokud se na chvíli zastavíte, když se jednou z těchto temných dnů objeví, to neznamená, že byste odrazili všem a všemu.

Viz také: Nastavil jsem vzdálenost, protože se miluji sám sebe

 • Během takových temných dnů musíte nejprve držet nohy nahoru a uvědomit si situaci.
 • Musíte pokračovat v opatrné vnitřní cestě, abyste se ponořili do své vlastní tmy. Zjistěte, co vás bolí a ruší, a nenechá vás dále pokračovat.
 • Poznání situace - je to pochopit vaše pocity, podstoupit svou vlastní slabost a znovu se zotavit. Ve skutečnosti, čím těžší je brnění, tím křehčí je to, že se za ní skrývá.

Každý musí obejmout své démony, aby je potlačil, zmenšil je a ovládal.

Nebojte se mluvit o vašich potřebách

Nebojte se mluvit o tom, co potřebujete. Ve skutečnosti vám jednoduchá schopnost být přetrvávající pomůže lépe pochopit ostatní lidi a rozpoznat jejich reakce.

Určitě se vám líbí článek o jak smutný může ovlivnit tělo

Proto stojí za to připustit, že potřebujete pár dalších hodin. Udělejte si čas na rozmýšlení, jděte na procházku, zůstaňte osamoceně s vašimi myšlenkami a jen dáte pár.

 • Zároveň se nebojte požádat o pomoc. Tmavé dny se mohou zjednodušit jednoduše proto, že sdílíte své myšlenky s dobrým přítelem pro šálek lahodné kávy.
 • Tmavé dny jsou něco jako letní bouře, které je třeba zavěsit na konec. Musíte je žít, abyste si užívali čerstvého větru a čistého vzduchu poté, co spadlo celé napětí.

Uvědomění si svých potřeb, emoční úlevu a podporu blízkého přítele může být v takových situacích velmi užitečné.


Musíme se rychle dostat 5 povolení k rozvoji emocionálně

Musíme se rychle dostat 5 povolení k rozvoji emocionálně

Sex a Vztah nabídku dnes hovořit o emocionální oprávnění. Pravděpodobně jste o tom ani neslyšeli. Není to překvapující, protože se ve škole neučuje a rodiče o tom nemohli vyprávět. Emocionální oprávnění jsou důležitou součástí šťastného a harmonického života. Je to svoboda a emoce, které nám pomáhají léčit v době těžkých časů.

(Sex a vztahy)

Nezakrývejte své pocity, vyjadřujte svou lásku! Sex a vztahy

Nezakrývejte své pocity, vyjadřujte svou lásku! Sex a vztahy

Jsme přesvědčeni, že v této fázi svého života, již víte, že cítit lásku k někomu a vyjádřit své skutečné pocity - jsou dvě různé věci. Často lidé nevědí, jak vyjádřit své pocity, i když se cítí někdo sympatie nebo lásku, není schopen to přiznat. Je to ještě horší - někdy lidé nesprávně vyjadřují své upřímné pocity.

(Sex a vztahy)