Ať už je vaše současná situace, přijměte ji, jako byste ji vybrali sami sebe.


Ať už je vaše současná situace, přijměte ji, jako byste ji vybrali sami sebe.

Váš život nebude nikdy dokonalý. Je plná negativních okolností, ze kterých chcete uniknout, ale můžete jen odstoupit.

Má prospěch z přerušení? Pomáhá kontroverzní nebo špatná víra?

Často nepřijímáme, co se stane s námi, když se nám to nelíbí. Proto hrajeme roli oběti. Nicméně nerozumíme tomu, že se můžeme podívat na to, co se děje z jiného úhlu. Přijměte to, co jste si nevybrali

Víte, že jste nevybrali všechny body, které vás zpochybnily, nešťastné nebo se stávaly překážkou.

Ačkoli je to těžké, musíte se naučit přijmout je, jako byste je dobrovolně přijali.

To je docela možné. Je třeba si uvědomit, že

je pro mne líto není řešením. Do jisté míry víte, že

není nic jiného než způsob, jak přijmout to, co se děje. Je lepší přijmout, než popřít. Chcete vědět, jak to udělat?

Negativní - to jsou lekce života:

  • udělali mír s tím, čím to je, a budete schopni to vidět v pozitivním světle! Nejtěžší situace vás zesílí a pomůže vám růst a růst. Nezapomeň:
  • to nemá nic společného s přijetím situace. Držte se k daru, i když hoří, a nasměrujte jej tam, kam chcete jet. Nezůstávejte čekající:
  • nečekejte, dokud bouře nezmizí. Musíte si vzít kolo a začít dnes dělat pozitivní změny. Nedovolte, aby se vaše mysl vyhnula kontrole:
  • mysl bude naplněna negativními myšlenkami, které vám neumožní najít sílu, abyste se dostali ze situace. Neposlouchejte tyto myšlenky.Snad jednou z největších překážek je to, že věříte v myšlenky, které vám říkají, že se nikdy nebudete chtít zbláznit nebo si zasloužíte všechny špatné věci, které se vám staly.

Tyto nápady jsou tak lákavé, že pokud se k nim přidržíte, spadáte do komplexu oběti a soucitu pro sebe. Tyto dvě situace vedou nikam.

Co se stane později skončí

Když se věci daří, nevěnujete příliš pozornost tomu, co se děje s vámi, jako když je negativní. V těchto chvílích si myslíte, že svět se zhroutil.

Přemýšleli jste někdy o šťastných okamžicích ve vztazích? Samozřejmě, ne tak často, jako v okamžicích, kdy se vztahy rozpadly a rozdělily se na kusy.

Myslíte si, že svět přišel s klínem.

Tvé negativní emoce jsou silnější, a ty je živíš skutečností, že tu situaci nepřijmeš a neustále říkáš, že si nezasloužíš to, co se ti děje. Ale i kdyby se všechno zdálo tragické, vyprší.

Přestali jste žít v přítomnosti a příliš se soustředili na minulost a budoucnost. Vedou vás na silnici, plnou očekávání a snů, stejně jako tu a teď.

Vy jste nevybrali to, co se s vámi děje, ale pokud ji přijmete, budete mnohem lépe připraveni s tím zvládnout.

Je vždycky něco pozitivního, než se dostat ze všeho špatného, ​​co se vám může stát.

Vše, co musíte udělat, je podívat se na situaci z jiného úhlu.Pohybujte se dopředu, navzdory překážkám,

převzít kontrolu nad svým životem ve vlastních rukou a nedovolte, aby vás negativní myšlenky zadržovaly. Vše skončí dříve nebo později, protože nic netrvá navždy. Podívejte se tedy na to, co se děje v optimistickém světle, a využijte příležitosti k získání zkušeností.

Nemůžeš tomu uvěřit, ale vyrazíš ze silnější situace, plné nových zkušeností a nové pozitivní vize.

Špatně má vždy pozitivní stránku.

Dozvíte se více, než se očekávalo.


ČAsem se učíme milovat více, ale méně lidí

ČAsem se učíme milovat více, ale méně lidí

Sex a Vztah Postupem času se ukázalo, že ti, vztah, který jako pevné a odolné, začnou praskat . Důvody mohou být různé, například některé změny v životním nebo osobnostních konfliktů, ale v každém případě, v určitém okamžiku, vidíme, že okruh přátel se významně snížil. netají, že skuteční přátelé můžeme spočítat na prstech jedné ruky, a s věkem jsme si stále více uvědomují, že kvalita vztahu mezi blízkými přáteli důležitější než kvantita.

(Sex a vztahy)

Nenechte uspokojit všechny chutě měnit

Nenechte uspokojit všechny chutě měnit

Sex a vztahy Jednou z nejčastějších příčin zbytečných starostí a utrpení je naše nevysvětlitelná touha zavděčit všem kolem. Samozřejmě, můžete říci, že toto tvrzení se nevztahuje na vás, a vy nikdy pidlashtovuyetesya vkusu a přání druhých jen proto, aby se vyhnula „černé ovce“. Nicméně, s největší pravděpodobností jste mazaný, protože tato situace je pro nás všechny bez výjimky známa.

(Sex a vztahy)