Přirozené osvětlení vlasů


Přirozené osvětlení vlasů

Pokud jste někdy přemýšleli, jestli je přirozený způsob, jak osvětlit vaše vlasy, odpověď na to: "ano". Ale měli byste to objasnit: pokud máte v přírodě hnědé hnědé vlasy, nebudete se stát stříbrnou blondou.

Místo toho získáte trochu lehčí stín a vaše vlasy budou brilantní.

Tajemství je konzistentní a používají se většinou přírodní složky, které nepoškozují strukturu vlasů.Bez nadměrného používání chemických látek budou vypadat vlasy vždy zdravější, krásnější a lesklé.

Nenechte si ujít příležitost dosáhnout rovnoměrnějšího a atraktivnějšího tónu vlasů.

Vypláchněte si vlasy

Pravděpodobně už víte, co je rebarbora. Tato oblíbená rostlina se vyskytuje v mnoha zemích a navzdory jisté nejistotě o klasifikaci se skutečně považuje za "ovoce", i když se botanici nedohodli na této otázce.

Rebarbora - to je červená a zelená odrůda celeru. Jednou z jeho tajných výhod, vedle neobvyklé chuti, je to, že vlasy lesknou a mohou osvětlit světlé nebo tmavě hnědé vlasy.

Za to stojí za to vyzkoušet. Dávejte pozor na to, jak je možné to udělat. Složení

 • 5 lžíce nasekané rebarbory ​​(50 g) 1/2 litru vody
 • Příprava Nejprve je třeba vařit rebarboru. Nechte ho vařit na nízké teplotě po dobu 15-20 minut.
 • Nechte to trochu vychladnout. Vše, co musíte udělat, je opláchnout vlhké vlasy teplou tekutinou. Noste čepici na sprchu a počkejte dalších 15 minut před praním a šamponováním hlavy.
 • Udělejte to dvakrát týdně a brzy uvidíte výsledky.

Jak osvětlit vlasy maskou s vejcem, pivem a citronem

Lemon je klasická přísada, pokud jde o osvětlení vlasů. Může změnit stín, což vám poskytne živější vzhled, stejně jako pomůže obnovit suché nebo poškozené vlasy.

V tomto případě doporučujeme provést tento postup dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce. Poté je nejlepší počkat několik týdnů před dalším použitím.

Proč? Při správném použití může citron vyrobit vaše vlasy lehčí, ale Pokud to přeháníte, může to také poškodit. Nejlepší ze všech - omezit jeho použití.

Jak to udělat? Zde jsou doporučení. Složení

 • 1 vaječný bílek 1/2 šálku (100 ml) nealkoholického piva šťávou z poloviny citronu
 • Příprava Pro začátek porazit vaječný bílek do krémovou texturu.
 • Přidejte půl sklenky nealkoholického piva.
 • Dobře promíchejte a přidejte polovinu citronové šťávy. Je to snadné!
 • Použijte tento prostředek na mokré vlasy, doprovázející masáž. Zakryjte vlasy po dobu 20 minut a poté si umyjte hlavu pravidelným šamponem a klimatizací. Budete se těšit na výsledky.

Chcete-li přidat světlejší barvy černé nebo tmavě hnědé vlasy

máte černé nebo velmi tmavé vlasy a chcete, aby barva intenzivnější? Samozřejmě, pokud se pokoušíte opláchnout vlasy pomocí výše uvedených nástrojů, nebudete se proměňovat v blondýnu.

Můžete však dosáhnout světlejšího odstínu s jasným oslněním.

Výsledky hodné. Dávejte pozor na tyto tipy: 1. máchání

levandule, šalvěje a skořice do tmavé vlasy

 • Ingredience 1 čajová lžička sušených nebo čerstvých levandule (5 g)
 • 1 čajová lžička šalvěje (5 g)
 • 1 tyčinka skořice 1/2 litru Voda

Vaření

Připravte tento zajímavý nápoj pomocí těchto přírodních složek. Nepoškozují vlasy, protože neagresivní (kromě citronu, pokud si to přehánět) a dostanete úžasné výsledky.

 • Vyrobte libru vody k varu. Přidejte skořici, levandule a šalvěj. Nechte vařit 30 minut při nízké teplotě. Odstraňte z tepla, nechte mírně vychladnout a napusťte kapalinu.
 • Aplikujte "čaj" na mokré vlasy. S tímto roztokem můžete vlasy opláchnout. Pak noste víčko na sprchu a nechte dalších 20 minut.
 • další krok? Opláchněte si hlavu šamponem.

2. Rosemary pro tmavé vlasy Ingredience

 • 100 g rozmarýn 1 litr vody

 • Making V tomto případě budeme dělat čaj z čerstvých rozmarýn. Výsledky jsou skvělé a měli byste se pokusit použít tento nástroj dvakrát týdně. Dávejte pozor na stín vlasů a použijte přípravek tak často, jak chcete.
 • Po rozmíchání rozmarýnu nechte směs vychladnout a opláchnout vlasy kapalinou. Neoplachujte leštidlem ani šamponem - prostě nechte vlasy vyschnout přirozeně a uvidíte, jak je to brilantní.


Sůl proti produktů migréna

Sůl proti produktů migréna

Migrény přírodní - typ bolesti hlavy je doprovázeno dalšími příznaky, jako je nevolnost, rvotni naléhavosti nebo citlivost na světlo . Často lidé, kteří trpí touto poruchou, jsou takzvané „varovné signály“, nebo auru, když vidí náhlé záblesky světla nebo jiné změny zraku, které pak zase do silné bolesti hlavy, která může trvat hodiny nebo dokonce dny.

(Lidových opravné)

Ovoce a zeleniny, které přirozeně zvlhčují těla

Ovoce a zeleniny, které přirozeně zvlhčují těla

Přírodní produkty podporují zdraví kůže by měla být prioritou, pokud jde o osobní hygienu. Ale kolik trávíte na krémy a kosmetiku? Ve skutečnosti zvlhčení těla by nemělo být tak drahé. pravý opak: můžete získat všechnu vodu na měkkou vlhkou pokožku ovoce a zeleniny ve vaší chladničce. Venujte pozornost těmto plodům, aby tělo přirozeně zvlhčilo.

(Lidových opravné)