Jak odlehčit a snížit kruhy pod očima


Jak odlehčit a snížit kruhy pod očima

zdraví našeho těla - zrcadlo, které odráží naši fyzickou a emocionální zdraví, zejména tvář, protože to je nejvíce citlivé na různé změny v našem těle. To je důvod, proč jsme se rozhodli věnovat pozornost problém sáčků pod očima, které mohou někdy vypadat lehké nebo hnědé nebo zelené, což nepochybně ukazuje na určité poruchy našeho těla.

Tak dovolte mi, abych s vámi podělil několik způsobů, že pomůže, pokud se zbavíte vaků pod očima, pak alespoň významně snížit jejich projevy.

Domácí léky na váčky pod očima a mrkev okurka

můžete zbavit unavený vzhled, okurky a mrkev nakrájíme na malé kousky a každý večer klavshy je na očních víčkách po dobu 15 minut. Snažte se udržet je v chladničce tak, aby byly chladné, protože pomáhá uvolnit svaly vašich očí.

Levandule

Lavender - protizánětlivé. Nedoporučujeme používat na pokožku čistý levandulový olej, ale do vody můžete přidat kapku lavenderového oleje a jemně otřete kůži kolem očí touto směsí bavlněným tamponem. Není třeba ho umýt, protože množství oleje je malé, ale pokud máte velmi citlivou pokožku, měli byste inhalovat levandulovým olejem a vdechovat její páry.

Ice

Jak již známe, led pomáhá zmírnit zánět. Proto byste měli vytvořit komprese, zabalit několik ledových kostek ledu do tenké tkaniny a připevnit je k očím a nechat asi 15 minut.

Mincovna

Smíchejte několik listů máty s trochou olivového oleje. Dejte ho na bavlněný tampón a kotník na spodní víčko před spaním. Pokud ponecháte mincovnu po celou noc, zjistíte, že se ráno výrazně zlepší.

Komprese mléka

Ujistěte se, že mléko je co nejteplejší. Nalijte mléko do sklenice a navlhčete s ním dva bavlněné proužky. Odeberte je a vložte je na oční víčka. Pásky držte 20 minut.

Bramborové komprese

Jedná se o jeden z receptů, které lze provést velmi rychle. Očište a nakrájejte brambory, umístěte do gázy a umístěte na oči. Udržujte komprese co nejvíce a pokuste se postup opakovat každý den, aby byl výsledek rychlejší.

Hřebíček

Hřebíček má uklidňující a protizánětlivé vlastnosti. Připravte infuze heřmánku a přidejte do něj trochu jogurtu. Mělo by mít krémovou strukturu. Aplikujte směs na oblast kolem očí a nechte 10 minut. Umyjte ho velkým množstvím studené vody.

Balení růží Připravte infuze růží. Vařte asi dvě hodiny, aby byly uvolněny všechny živiny z okvětních lístků. Zpracujte infuzi a nechte ji vychladnout. Namočte vatové tyčinky do vývaru a místo na očích po dobu několika minut, poté opláchněte oči studenou vodou. Pijte hodně vody

Jak je známo všem, dehydratace je jednou z příčin váčků pod očima. Proto je důležité pít dostatek vody, nejméně 8 sklenic vody denně.

Tea komprese

Čaj je užitečné pro snížení zánětu a relaxaci těla. Osušte čajové sáčky a položte jedno oko na každé oko a nechte na chvíli. Tento postup můžete opakovat několikrát denně.

Jahoda

Jahoda je protizánětlivé léky. Vytvořte kašovitou hrnci a přiložte ji k víčkům. Nechte půl hodiny a opláchněte velkým množstvím vody. Lemon

Tento recept je ideální pro lehké barevné pytle pod očima, a to díky vysokému obsahu vitamínu C. Namočte vatové tyčinky ve sklenici citrónové šťávy a dát ji do pytle pod očima. Bavlněný tampón nechte na chvíli opláchnout a důkladně opláchněte teplou vodou. Opakujte tento postup dvakrát nebo třikrát týdně.

Doufáme, že tyto domácí recepty, které vám pomohou objasnit a snížit pytle pod očima.

Pokud k tomu dojde, nenajdete žádný výsledek, raději se poradit s lékařem, protože to může být spojeno s vážnými zdravotními problémy.


Užitečné pásy ztráta vlasů

Užitečné pásy ztráta vlasů

Vypadávání vlasů - to je problém, který obtěžuje mnoho. Existuje mnoho vysvětlení, proč se na hřeben nacházejí prameny vlasů. To lze vysvětlit genetickými faktory, stresem a špatnou výživou; tyto faktory jsou nejběžnější. Přesto, když vypadnou vlasy, je třeba nejprve poradit s lékařem. Někdy dva faktory jsou kombinovány: anémie a stres.

(Krása)

7 Běžných chyb během mytí obličeje

7 Běžných chyb během mytí obličeje

ČIštění obličeje je obvykle nejsnazší součástí komplexu ošetření péče o krásu. Proto často vidíte, jak se lidé v tomto procesu chovají. Je třeba si uvědomit, že některé akce mohou být kontraproduktivní a dokonce způsobit problémy pro osobu. Nezapomeňte, že toto místo je jedním z nejcitlivějších a mělo by být zacházeno s opatrností.

(Krása)