Miluji ho, ale já nechci, aby milovat


Miluji ho, ale já nechci, aby milovat

„Miluji svého partnera, ale mám pocit, že vášeň mezi námi začal slábnout, a já nechci, aby se milovat tak často jako dřív. Co mám dělat? Je to začátek konce našeho vztahu? „

Jsme si jisti, že budete také muset být v podobné situaci. Na začátku vztahu jste bezhlavě zamilovaná se svým partnerem, a ne si představit svůj život bez něj, ale s časem se všechno změnilo.

Rutinní a závislost na sexuálním partnerovi vedou ke změnám v intimním životě. Během této doby, jste dobře studovali svou lásku, ztratil jiskru vášně mezi vámi a už začal přemýšlet o tom, aby odešel.

Není však nutné okamžitě přijmout taková radikální rozhodnutí a spálit všechny mosty. Ztráta touhy po její partner - poměrně běžný jev, který neznamená, že vztah přijít k uskutečnění.

Nechci svého partnera. Pomoc!

Když člověk ztratí touhu mít sex se svým partnerem, může se cítit beznaděj a touha uniknout z problému.

Nicméně, protože zpátečnínemožné v minulosti, by neměla trápit sami negativní myšlenky. Někdy používáme minulé vzpomínky, abychom je použili proti našim milovaným lidem.

Můžeme obviňovat partnery, že se změnili a přestali dělat to, co udělali v minulosti. Budou tato vzájemná obvinění pomohou změnit situaci k lepšímu? To je nepravděpodobné.

Naše společnost učí, že když život nepříjemné změny nastanou, panice a začít „režim drama.“ Neposlouchejte ty, kteří to říkají. Nadměrná dramatizace událostí a negativní myšlení vám nepomůže vyřešit problémy ve vašem osobním životě.

Nesnažíme se říci, že změny jsou špatné

. Naopak ztráta touhy musí přimět vás, abyste přemýšleli nad potřebou stanovit nový cíl a provést nějaké změny v osobním životě. Jen si myslete, manželství a narození dětí - to je také obtížná změna, a jsou špatné?Totéž je nutné a změny v sexuálním životě. Hlavním problémem je, že většina lidí převažuje nadvázaností sexu ve vztazích. Velmi často nespokojený intimní život naruší lidí zlobí na svého partnera, který jen komplikuje vztah.

Nedívejte se na vadu svého milovaného člověka a obviňujte jej za všechny možné hříchy, neboť jen zhoršíte svůj osobní život.

Ztráta touhy: hlavní příčiny

Před započetím režimu nadměrné dramatizace doporučujeme analyzovat vztahy a porozumět tomu, co vedlo ke zhoršení intimního života a ztrátě touhy.

Existuje mnoho způsobů, jak zachránit vztahy bez významných ztrát. Zaprvé buďte upřímní s vámi a se svým partnerem. Pokud chcete udržovat vztah, nesnažte se obviňovat partnera za změny ve vašem intimním životě, protože nic nemůže člověku urážet jako hrubé slovo. Zvažte několik situací, které vám pomohou lépe porozumět problému a analyzovat situaci. Připomeňme vám: Buďte upřímní s vámi a nebojte se uznat existenci problému.

Nechci ho už milovat, protože

nechci dělat změny v našem sexuálním životě

  • . Zvykl jsem na určité pohyby a pozice a já se neuvěřitelně bojím o jakékoli změny. Zastavil jsem malé překvapení pro milované a ukázal jsem na ně své pocity. A proč to, když můj partner ví, že ho miluju!Můj život postrádá stresující situace kvůli zaneprázdněnému plánu a ekonomickým těžkostem a můj partner říká, že si tyto problémy nevšiml!
  • V mém životě existují problémy, které dávám přednost tomu, aby si nevšimli a nemluvili s partnerem. Vždy se soustřeďuje jen na svou práci a už mu nemohu věřit.
  • Upřímně řečeno, už nemám ráda svého partnera, ale nechci s ním přerušit vztah, protože je pro mě výhodné, abych byl v páru a nechci hledat novou lásku.
  • Popírání problému je největší překážkou pro zlepšení vztahů. Dokonce i když jste přestali rozumět vašemu partnerovi,
  • ignorování obtíží vám nepomůže navázat komunikaci ani intimní život.

Návštěva rodina psycholog, aby pomohla řešit problém Samozřejmě, že je třeba nejprve hovořit o svých problémech s někým, koho milujete, ale pokud se nevyřeší neshodu v intimním životě, obraťte se na rodinný psycholog.

Nicméně, než půjdete k lékaři, připravte se a udělejte "domácí úkoly".

Přestaňte obviňovat partnera, že váš vztah se zhoršil

. Podívejte se na situaci střízlivě a analyzujte ji nejen z vašeho pohledu, ale také z objektivního úhlu. Snažte se představit sebe na místě svého partnera, protože se mu něco také nelíbí.

Hlavní věc - nesnažte se zavřít oči a ignorovat problém, protože to v žádném případě nebude pomáhat zlepšit vztah.Doufáme, že

po přečtení tohoto článku se už nebudete bát změn ve vašem soukromém životě a opuštění zóny nepohodlí.

Věř mi, změna každodenní rutiny změní váš osobní život. Neočekávejte, že jiskry vášní přicházejí odnikud, vytvořte je sami! Je to opravdu láska k životu?

I když si myslíme, že láska je dostatečná pro vztahy, pravdou je, že láska k životu musí být doprovázena štědrosti, přijetím, respektem.


Jsem příliš citlivý / citlivý

Jsem příliš citlivý / citlivý

Pokud se vám to nelíbí, je čas uvolnit emoce volněji, neudržovat vše v sobě. Samozřejmě, pokud nemůžete být vždy otevřená, doporučujeme, abyste se vyhnuli komunikaci s negativně smýšlejícími lidmi a zachovali si jen pozitivní postoj. Kdo jsou emocionální houby? Jsou to lidé, kteří jsou zranitelnější než jiní.

(Sex a vztahy)

Obnovit vztah s bývalým partnerem: stojí za to nebo ne?

Obnovit vztah s bývalým partnerem: stojí za to nebo ne?

Vztahy odhalují nesrovnalosti, které mohou vést k nevyhnutelné paralýze . Někdy se však rozhodnete obnovit spojení s bývalým. Mám se vrátit k bývalému partnerovi? Ve skutečnosti všechno závisí na okolnostech, které vedly k přestávce, stejně jako na důvodu, proč jste přemýšleli o obnovení vztahu. Například návrat k bývalému partnerovi prostřednictvím osamělosti je falešným rozhodnutím.

(Sex a vztahy)