Jak čistit tlustého střeva doma


Jak čistit tlustého střeva doma

přírodních prostředků s dobrou přírodní léčbu můžete odstranit toxiny z tlustého střeva, že odstraní všechny škodlivé zbytky nahromaděné v něm a může zničit zdraví. Přečtěte si tento článek o tom, jak se čistí tlustého střeva doma a začít užívat zdravý život.

Co potřebujete vědět o čištění tlustého střeva?

Odborníci na alternativní medicíny věří, že je důležité čas od času vyčistit tlustého střeva odstranit toxiny, výkaly a jiné škodlivé látky, které se hromadí v těle. Takové látky mohou způsobit onemocnění a zhoršit zdraví.

tlustého střeva čistí se prostřednictvím defekaci, ale to nemusí být dost. Například, pokud máte zácpu, rektální není řádně vyprázdněný, a tam jsou různé látky. Dobrou zprávou je, že existují přirozené domácí recepty, které vám mohou pomoci odstranit tyto škodlivé zbytky tlustého střeva a užít si zdravý život. Ve skutečnosti, budete zvýšení počtu stolic, ale to udělat opatrně.

tlustého střeva čistí potřeba nejméně dvakrát ročně.Takže budete se cítit lehčí a více energie a vaše střeva může absorbovat více živin a odstranění odpadu z těla více.

Moderní potraviny jsou plné škodlivých složek, přísad a konzervačních látek, které se hromadí v těle, včetně střev, ledvin, jater a tlustého střeva. Proto je důležité řádné čištění tlustého střeva. Nezapomeňte, že po potřetí dostanete nejvíce viditelné výsledky, ale budete cítit po prvním čištění mnohem lépe.

Až budete připraveni k vyčištění tlustého střeva, měli byste dávat pozor na to, co jíte. Vyhněte se mléčné výrobky, které dráždí trávicí systém, a nejedí příliš mnoho bílkovin. Nejlepší dietou je strava, která je plná zeleniny, ovoce a vlákniny. A nezapomeňte pít vodu.

Po provedení čištění, je důležité obnovit přirozené bakterie v tlustém střevě, protože většina z nich jsou pryč. Jíst jogurt a doplňky stravy, které obsahují aktivní kultury nebo kvasinky. Můžete také zkusit zelí - obsahuje glutamin, který urychluje regeneraci buněk v trávicí soustavě.

Dalším dobrým nápadem je objednat masáž, která pomůže odstranit toxiny obsažené v moči. Nejlépe doporučená lymfatická drenáž. Můžete dělat cvičení, které stimulují tok energie do tlustého střeva.

A pokud provedete čištění dvojtečky, měli byste zůstat doma dva dny. Je ideální pro víkend. Snažte se příliš hýbat a nevycházet.

Žaludky a šťávy pro čištění tlustého střeva

Jak jsme již uvedli, tlustá střeva je velmi důležitou součástí těla, ve kterém jsou tráveny živiny a vitamíny a odpad je odstraněn. Pokud je tlusté střevo plné toxinů, škodlivých látek a tuků, stanete se pomalými a snadno trpíte únavou a onemocněním.

Chcete-li vyčistit tlusté střevo doma, můžete vyzkoušet některé domácí džusy a pruhy:

Šťáva s aloe, okurkou a jablkem

Tato šťáva je vynikající a pomáhá detoxikovat tenké střevo. Výsledek těchto ingrediencí je zaručen. Trávicí systém se bude cítit lépe a tvar bude vypadat méně opuchnutý.

Budete potřebovat napůl okurek se slupkou, malé (nejlépe zelené) jablko, gel aloe a jeden oranžový. Okurku nakrájíme na polovinu a všechny ingredience vložíme do mixéru s pomerančovým džusem. K rozředění nápoje můžete přidat sklenici vody. Pít dvakrát denně ráno a večer sedm dní.

zázvorová šťáva

Jedná se o jeden z nejjednodušších receptů na čištění tlustého střeva. Je velmi efektivní pro rychlé a pečlivé odstraňování toxinů. Zázvor má protizánětlivé vlastnosti a zlepšuje trávení. Vše, co potřebujete, je promyt a oloupaný kořen zázvoru a sklenici vody.

Vystřihněte zázvor a vložte ingredience do mixéru. Po správném promíchání by měla být napnutá. Pijte šťávu na prázdný žaludek, můžete ji oslabit malým množstvím medu. Kromě čištění tlustého střeva je také skvělý způsob léčby nevolnosti, pálení žáhy, refluxu kyseliny a jiných trávicích problémů.

Červená šťáva k čištění tlustého střeva

Tato šťáva uklidňuje tlustého střeva a odstraňuje toxiny. Je čerstvá a má diuretické a antioxidační vlastnosti. Potřebujete šest jahod a lžíci čerstvé petrželky. Smíchejte je spolu s trochou vody a pít na týden jednou denně před snídaní.

Citronová šťáva

Lemon je užitečný pro detoxikaci. Chcete-li jej použít k čištění tlustého střeva, jednoduše stlačte šťávu jednoho citronu a promíchejte jej poloviční šálkou teplé vody. Píjete před spaním.


Jak posílit imunitní systém s únikem

Jak posílit imunitní systém s únikem

Existuje přirozený a účinný způsob, jak posílit imunitní systém, který možná nevíte, a které si určitě užijete: rukavice. Je to jedna z nejužitečnějších a nejživějších hub, které nás příroda dala. Jsou lahodné, bohaté na vitamíny a minerály, stejně jako účinné látky s velkými antivirovými a antibakteriálními vlastnostmi.

(Lidových opravné)

Zapomeňte na suché vlasy přírodními zdroji Přírodní produkty

Zapomeňte na suché vlasy přírodními zdroji Přírodní produkty

Za všech okolností dobrou a zdravé vlasy způsobily pouze obdiv. Pokud máte obavy o suché a poškozené vlasy, nezdržujte, ale snažte se vypořádat s tímto problémem. Zapomeňte na suché vlasy a nechte přirozené léky pomoci. Chcete-li mít tlusté vlasy, není příliš příjemné, ale také suché vlasy vyžadují pečlivou péči.

(Lidových opravné)