Jak čistit tělo nahromaděných solí


Jak čistit tělo nahromaděných solí

Přírodní produkty Sůl je jedním z nejpopulárnějších koření na světě, a to je ceněný pro chuť je to, že dává našim jídla. Ale nedávné studie ukázaly, že toto koření může způsobit vážné problémy a mít negativní dopady na lidské zdravía nejvíce znepokojující je, že lidé mají tendenci jíst příliš bahato.Pravdoyu faktem zůstává, že naše tělo opravdu potřebuje sůl nebo sodík, aby fungovalo správně, ale to neznamená, že byste ho měli používat nadměrně. Ve skutečnosti, odborníci souhlasí, že je třeba omezit, nýbrž zcela eliminovat soli ze svého jídelníčku, jak se denní dávky sodíku místo jiných typů výrobků.

Jíst příliš mnoho soli může nakonec vést k vážným zdravotním problémům, jako jsou srdeční choroby, mrtvice a mnoho dalšího. Sůl je také hlavní příčinou zadržování tekutin a edému. Naštěstí můžete zbavit zlozvyků přidat příliš mnoho soli v potravinách a uvolnit své tělo od toho, co už zažilo.

Jak čistit vaše tělo nahromaděných solí

  • Pít více vody: odborníci doporučujeme pít 6-8 sklenic vody denně, protože paradoxní, jak by se mohlo zdát, pitná voda stimuluje odvod přebytečné tekutiny, které se hromadí v těle a odstraňuje sodíku močí . Tento jednoduchý zvyk pomáhá detoxikovat tělo, udržuje vodní rovnováhu těla a snižuje otoky.
  • Odstranění soli z vaší stravy: sice pro většinu lidí sůl je nezbytnou součástí mnoha pokrmů, měli byste začít hledat alternativy, které nabízejí stejný vkus jídlo. Takže samozřejmě můžete přidávat do jídel nějakou sůl, a to zejména do vašeho domácího jídla. Mějte však na paměti, že sůl je obsažena v masových delikatesách, konzervách, polévkách a mražených potravinách. Namísto těchto produktů se pokuste přidávat další čerstvé ovoce a zeleninu do vaší stravy, protože pomohou odstranit přebytečnou sůl.
  • nahradit sůl jiná koření: můžete nahradit sůl je zdravější koření, jako je česnek, čerstvý černý pepř, kari, petrželkou, oreganem a rozmarýnem.
  • Cvičení: měli byste dělat cvičení každý den, aby došlo k velmi intenzivní produkci potu. Když budete chodit, tančit, běžet, jezdit na kole nebo navštívit saunu, vaše tělo vytiskne přebytečnou sůl potu. A nezapomeňte vzít láhev vody na cvičení.

Petržel pomáhá odstranit nahromaděné soli z těla

Petržel je známý pro svou charakteristickou čistí ledviny a stimulovat vylučování toxinů močí. Pravděpodobně víte, že ledviny hrají velmi důležitou roli při detoxikaci organismu, protože jsou zodpovědné za filtrování přebytečné soli a jiné toxiny, které se dostanou do našeho těla.

Jak může petržel?

Chcete-li získat maximální užitek z petržele, a to zejména za účelem vyčištění ledviny, vše, co musíte udělat, je čaj petržele. Vezměte několik nakrájených petrželových listů a přidejte je do litru vařící vody a vaříme 10 minut. Poté, co je čaj připraven, vypijte ho na prázdný žaludek. Uchovávejte čaj v ledničce a pijďte několikrát během dne.

A pamatujte si!

  • Chcete-li těžit z tohoto čaje, je také důležité dodržovat výše uvedené doporučení a pamatujte si, že musíte často pít čaj.
  • Kromě detoxikaci a vylučování přebytku soli, petržel čaj je skvělý způsob, jak bojovat proti zadržování tekutin, prevenci vysokého krevního tlaku a ztráta hmotnosti. Samozřejmě, všechny tyto věci jsou možné za předpokladu, že budete také vést zdravý životní styl.


Med a česnek pro léčbu jater

Med a česnek pro léčbu jater

Tento jednoduchý účinný prostředek s medem a česnekem zlepší zdraví jater. Je to přirozené antibiotikum bohaté na antioxidanty a vitamíny, které mohou regenerovat nezdravé nebo toxické játra. Je velmi důležité používat jako čistý a organický med jako je to možné. Pokud máte pochybnosti o tom, že med je právě tak, pak je nejlepší, abyste ho konzumovali, protože to může způsobit více škody než dobro.

(Lidových opravné)

Rosemary ke zlepšení cirkulace znamená

Rosemary ke zlepšení cirkulace znamená

Natural Rosemary - Tento úžasný bylina s mnoha zdravotních výhod, zlepšuje trávení a krevní oběh, dodává energii a působí také jako antioxidant. V tomto článku budeme hovořit o výhodách rozmarýnu a sdílet recepty na její přípravu a konzumaci. Čaj, esenciální oleje, rozmarýnový med nebo jako koření - zde je jen několik možností.

(Lidových opravné)