Jak vyčistit váš domov s pečením soda


Jak vyčistit váš domov s pečením soda

Soda pečení má mnoho použití a mnoho z nich může být užitečné pro vás. Potravinová soda má v domě obrovskou hodnotu, zvláště pokud hledáte přírodní alternativy k čištění domu než domácí chemikálie. V tomto článku vám řekneme pouze některé ze způsobů, jak můžete vyčistit váš domov Sodou.

Proč Soda?

Za prvé, kdo by nechtěl, aby jeho domov byl brilantní a krásný v každém rohu? Bohužel, abychom toho dosáhli, téměř vždy čistíme své domácnosti chemikáliemi pro domácnost. Nicméně bylo prokázáno, že pro naše zdraví nejsou dobré, protože jsou toxické, dráždí nosní dutinu a kůži a mnoho dalších problémů.

Je proto úžasné vyčistit svůj domov před viry, bakteriemi a bakteriemi, takže se nemusíte zhoršovat, pokud používáte čisticí prostředky, jejichž složky vás poškozují jiným způsobem. Nemusíte vystavovat sebe a svou rodinu účinkům těchto škodlivých produktů, protože existují různé přírodní prostředky k čištění vašeho domova.

Existují tisíce účinných receptů, ale tentokrát mluvíme o pečení sódy, kterou můžete použít různými způsoby, jak udržet váš dům čistý a nevystavovat se škodlivým látkám. Food Soda je vynikajícím spojencem při neutralizaci a odstraňování pachů téměř ve všech prostorách a místnostech vašeho domova. Může být také použit k odstranění tuků nebo olejových skvrn. Zjemňuje vodu, umožňuje použití méně detergentu a čistí různé povrchy.

Téměř vždy musíte přidat 1/4 šálku sody na 1 litr vody. V některých případech však budou zapotřebí přesnější měření nebo proporce. Také pro efektivnější čištění bude zapotřebí houba nebo kartáč. Čištění tohoto přírodního prostředku však nebude vyžadovat velké úsilí. Další dobrou zprávou je, že vám záleží na životním prostředí, aniž by do kanalizačního systému nalévaly toxické produkty.

Pečení sody a používání doma

Zde je několik možností, jak používat sódu na pečení jako přírodní alternativa k praní, odmaštění a dezinfekčním prostředkům, které si koupíte v obchodě:

  • Pipe Čištění:Tyto výrobky se používají hlavně pro čištění potrubí ze svého domova, obvykle tak špatné, že budete muset použít v určité dávce, v žádném případě ne dýchat a že jich konzumovat. Dobrým způsobem, jak vyčistit trubky, je nalijte sódu do zkumavky a přidejte ocot. Nechte alespoň 15 minut. V tomto okamžiku uvidíte bubliny, které vznikají v důsledku interakce těchto dvou prvků. Potom opláchněte čistou horkou vodou.
  • Čištění hračky:Dětské hračky jsou vždy plné špíny a mohou obsahovat velké množství bakterií a virů. Pro vaše děti nedostanou nemocný poté, co hrál s nimi, není nic lepšího, než je ponořit do mísy s roztokem 4 lžíce jedlé sody ve čtvrtém litr vody. Nechte je tam celou noc a opláchněte horkou vodou ráno. Pokud je soda nalepena, může být lepší použít houbu nebo kartáč.
  • Jako změkčovadla tkanin pro:ty, které koupíte v obchodě, aby vaše oblečení voní, ale vytvářejí vrstvu oleje na vláknech pro kompenzaci vlivu práškového mýdla nebo detergentu. Použijte misku sody k mytí výrobku šetrného k životnímu prostředí a jako změkčovadla přímo do pračky. Mějte na paměti, že to není prací prášek. Odstraňování zápachu
  • :Jednou z charakteristik jedlá soda, je to, že pomáhá neutralizovat nepříjemné pachy organického původu, jako jsou například vůně zvířat, potravin nebo potu. Můžete ji použít k odstranění zápachu nohou nebo obuv, košem na prádlo, polštáře pro psy, kočku koš, WC, lednice a další. Soda však nebude mít žádný vliv na syntetické zápachy, jako jsou: parfémy, tabák nebo osvěžovače vzduchu. Čištění koberců

  • : velkoryse dal jedlou sodu na koberec, který chcete vyčistit, nechte přes noc a ráno vakuum nebo zamést. To je skvělá volba pro odstranění zápachu psa nebo kočky nebo skvrny z jídla nebo nápojů. Můžete také udělat to samé s kobercem v autě.
  • trouby čištění trouby:seš jen nalít vodní plochu, kterou chcete vyčistit, a pak ho pokrýt s několika lžícemi jedlé sody. Zavřete kamen a nechte ji přes noc. Pokud by kamna nebyla příliš špinavá, na druhý den bude svítit. Nicméně, pokud tam byly staré skvrny, budete muset umýt vlhkou utěrkou a mýdlem a pak opláchnout vodou.
  • zbaví švábů:Jestliže hmyz zachycené vaší kuchyně nebo koupelny, budete muset provést směs jedlé sody a cukru (1 polévková lžíce každé složky nebo rovným dílem v jakémkoliv množství) a umístěte jej do kontejneru na místech, kde jste chcete, aby dýchali.
  • Udržuje jídlo:Složte trochu sody na nádobu nebo láhev a nechte ji v ledničce. Takže jídlo bude skladováno déle.


Strip z červené řepy a mrkve k očistě jater a krevního

Strip z červené řepy a mrkve k očistě jater a krevního

Recepty Pokud je pás, který vyčnívá z odpočinku pro své neuvěřitelné blahodárné vlastnosti a pozitivní vliv na tělo, je to jen pruh řepy a mrkev! Tento nápoj nejen skvěle osvěží v teple a příjemně vychutnává, ale také pomáhá očistit krev a zlepšuje funkci jater pravidelným používáním. Každý den je naše tělo ucpané obrovským množstvím toxinů, které nám zůstávají neviditelné.

(Recepty)

Recepty chutné zeleninové polévky recepty

Recepty chutné zeleninové polévky recepty

Zeleninové polévky jsou ideální pro zimní období. Jsou dobré jíst k večeři, aby se zahřál, zhubnout, nebo naučit děti jíst zeleninu. Předpokládá se, že polévka je jednoduché na přípravu. Dokonce i naše babičky vařené a jedl je s radostí, a dnes tam jsou stovky receptů, které si můžete připravit chutné polévky.

(Recepty)