Jak čistit pleť nečistot do jednoho měsíce


Jak čistit pleť nečistot do jednoho měsíce

zdravotnictví očistit pokožku před znečištěnímtak, aby vaše pleť vypadat hladké a zářící krásu a zdraví, měli byste udělat kompletní vyčištění vašeho těla, a to jak uvnitř, tak venku V tomto článku vám vysvětlíme, jak lze v jednom měsíci provést hluboké čištění pleti. A to vám pomůže s přirozenou léčbou a správnou péčí. Toto ošetření je vhodné pro mastné nebo smíšené typy pleti nebo náchylné k akné, akné, atd. Takže se naučíte, jak vyčistit kůži tím, že budete dále číst.

Vyčistěte si střeva střeva úzce spojené s výskytem vaší pokožky, takže prvním krokem je hluboká očista střev, ujistěte se, že funguje správně. Nejčastějším problémem intestinální malformace je zácpa. střevo nemůže vyrovnat s odvoláním odpadu mimo, což způsobuje hromadění toxických látek, které jsou absorbovány do krevního řečiště. Aby se však těmto škodlivým látkám zbavila, tělo spojuje další čisticí systémy, jako je pot, kůže a sliznice. Samozřejmě, že všichni souhlasí s tím, že výtěžek je zde jen jedna - jednoduše uvolnit střeva veškerého odpadu není nezbytné pro tělo. Existuje několik přírodních způsobů léčby střeva a brání zácpě:

Jezte hodně čerstvé zralé ovoce a zeleniny každý den, a to zejména sušené švestky, fíky, jablka nebo zelená listová zelenina, jako je špenát nebo mangoldem.

 • Přidejte lněná semínka do pokrmů.
 • Vždy používejte celozrnné produkty: chléb, těstoviny, rýži, pšenici atd.
 • Vezměte výživové doplňky pro chlorid hořečnatý.
 • Před snídaní pijte dvě sklenice teplé vody vzhůru nohama, což pomáhá pravidelně vyprázdnit střeva.
 • Během dne vypijte spoustu vody.
 • Vyčistěte vodu, pokud je to nutné. Jsou mnohem přirozenější než chemické klystry z lékárny.
 • Během měsíce, kdy vyčistíte střeva, musíte dodržovat tyto tipy, dokud nezjistíte, že vaše střevo funguje správně.

Nápoje z léčivých bylin

Mezi bylinami je mnoho, které pomáhají očistit kůži zevnitř.

Je možné, že si všimnete, že v prvních dnech mytí je mnohem intenzivnější, protože přiděleno více odpadu, ale je to jen první krok k dokončení očištění své tělo a pokožku, a brzy uvidíte, jak znečištění zmizí, a kůže se stává čistší . Zelená kopřivka:

 • tato divoká rostlina má nejen vlastnosti k očištění a krásu pokožky, ale také očištění celého těla. Vápno:
 • Odvar z kořene této rostliny je velmi užitečné pro čištění kůže na obličeji, například z akné nebo akné. Taková infuze pomůže zbavit se problémů ve velmi krátkém čase. Pomáhá také při onemocnění ledvin. Zelený čaj :
 • velmi dobrou čisticí prostředek a je bohatá na antioxidanty a to je důvod, proč to má také nádherný léčení a omlazující účinky.Pampeliška:
 • jedna z nejlepších střevních čisticích prostředků a dalších orgánů. Infúze této rostliny dokonale napomáhá úplnému vyčištění jater, ledvin a kůže. Měli byste být vyčištěni po celý měsíc. Můžete střídat nebo kombinovat infuze různých bylin, ale nezapomeňte, že byste měli vypít alespoň tři šálky denně.

Denní čištění pleti

Jakmile máte v plánu vyčistit vaše tělo zevnitř, je důležité vědět, jak se starat o kůži venku. K tomu doporučujeme následující tipy, které je třeba dodržovat každý den.

ráno mytí obličeje s

 • studené vody použít přírodní toner, například:
 • růžové vody, která je ideální pro péči o suchou, citlivou, normální kůži;walmellis , který zjemňuje horní vrstvu pokožky;infúze heřmánek , který je již dlouho známý pro své léčebné vlastnosti.Po zaschnutí kůže hydratujte podle typu. Pokud nemáte správné hydratační krém můžete použít rostlinný olej: jojobový olej
 • (pro mastnou pleť), kokosový olej (pro smíšenou pleť) nebo Arganový olej nebo mandlový olej (pro suchou pleť). Jemně masírujte obličej tak, aby pokožka absorbovala olej. Podporuje regeneraci pokožky a obnovu buněk přirozeně.
 • Večer opakujte stejný postup před spaním. Pokud jste během dne používali kosmetiku, nejprve nezapomeňte odstranit make-up a vždy používejte přírodní ingredience.
 • loupání kůže a krmení každý týden

Pokud se rozhodnete pro čištění pleti, doporučujeme vám provést následující postup jednou týdně po dobu jednoho měsíce, kožní léčba exfoliace pro zdravou kůži a používat vodu a živiny masky.

peeling - speciální čistící proces, který vyústil vyčistit nerovnosti a dokonce i jemné vrásky a obličeje právě aktualizován. A jedním z nejjednodušších způsobů je použití soli nebo cukru. Za tímto účelem míchat sůl nebo cukr aloe vera (nebo olej, pokud máte velmi suchou pokožku). Aplikujte masku na pokožku a masírujte ji jemnými pohyby. Poté opláchněte pokožku teplou vodou a aplikujte čistící a hydratační masku, kterou můžete vyrobit ze zelené hlíny smíšené s přírodním jogurtem. Masku aplikujte a ponechte půl hodiny, dokud nezmizí hlinka.

Pak ho opláchněte teplou vodou a aplikujte obvyklý zvlhčovač.

Můžete provést tyto procedury po lunárním čištění těla, ale doporučujeme, abyste jim dělali každých 10 až 15 dní.

Obrázky s laskavým svolením danny o, bkajino, mytudut a wildbeauty


Top-9 antidepresivních přípravků

Top-9 antidepresivních přípravků

Deprese - Extrémně závažné a bohužel velmi časté onemocnění, které způsobuje lidem hluboké povzdech, deprese a nízkou sebeúctu. Osoba ztrácí zájem o život a všechny její potěšení. Deprese je způsobena hlavně genetickými faktory, ale příčinou může být také špatný společenský a emoční život člověka. Mnoho studií bylo provedeno o vzniku deprese a její léčbě.

(Krása)

Pozor! 10 kosmetiky, které byste nikdy neměli sdílet

Pozor! 10 kosmetiky, které byste nikdy neměli sdílet

Možná se chystáte jít na párty se svým nejlepším přítelem. Když udělá make-up, požádá vás, abyste si od vás něco půjčil. Bez dlouhého přemýšlení řeknete: "Samozřejmě! Vezmi to, co potřebuješ. " Ale buďte opatrní! Několik kosmetických přípravků by nikdy nemělo být sdíleno. Jaká kosmetika by měla být chráněna pouze pro sebe?

(Krása)