Jak čistit pleť nečistot do jednoho měsíce


Jak čistit pleť nečistot do jednoho měsíce

zdravotnictví očistit pokožku před znečištěnímtak, aby vaše pleť vypadat hladké a zářící krásu a zdraví, měli byste udělat kompletní vyčištění vašeho těla, a to jak uvnitř, tak venku V tomto článku vám vysvětlíme, jak lze v jednom měsíci provést hluboké čištění pleti. A to vám pomůže s přirozenou léčbou a správnou péčí. Toto ošetření je vhodné pro mastné nebo smíšené typy pleti nebo náchylné k akné, akné, atd. Takže se naučíte, jak vyčistit kůži tím, že budete dále číst.

Vyčistěte si střeva střeva úzce spojené s výskytem vaší pokožky, takže prvním krokem je hluboká očista střev, ujistěte se, že funguje správně. Nejčastějším problémem intestinální malformace je zácpa. střevo nemůže vyrovnat s odvoláním odpadu mimo, což způsobuje hromadění toxických látek, které jsou absorbovány do krevního řečiště. Aby se však těmto škodlivým látkám zbavila, tělo spojuje další čisticí systémy, jako je pot, kůže a sliznice. Samozřejmě, že všichni souhlasí s tím, že výtěžek je zde jen jedna - jednoduše uvolnit střeva veškerého odpadu není nezbytné pro tělo. Existuje několik přírodních způsobů léčby střeva a brání zácpě:

Jezte hodně čerstvé zralé ovoce a zeleniny každý den, a to zejména sušené švestky, fíky, jablka nebo zelená listová zelenina, jako je špenát nebo mangoldem.

 • Přidejte lněná semínka do pokrmů.
 • Vždy používejte celozrnné produkty: chléb, těstoviny, rýži, pšenici atd.
 • Vezměte výživové doplňky pro chlorid hořečnatý.
 • Před snídaní pijte dvě sklenice teplé vody vzhůru nohama, což pomáhá pravidelně vyprázdnit střeva.
 • Během dne vypijte spoustu vody.
 • Vyčistěte vodu, pokud je to nutné. Jsou mnohem přirozenější než chemické klystry z lékárny.
 • Během měsíce, kdy vyčistíte střeva, musíte dodržovat tyto tipy, dokud nezjistíte, že vaše střevo funguje správně.

Nápoje z léčivých bylin

Mezi bylinami je mnoho, které pomáhají očistit kůži zevnitř.

Je možné, že si všimnete, že v prvních dnech mytí je mnohem intenzivnější, protože přiděleno více odpadu, ale je to jen první krok k dokončení očištění své tělo a pokožku, a brzy uvidíte, jak znečištění zmizí, a kůže se stává čistší . Zelená kopřivka:

 • tato divoká rostlina má nejen vlastnosti k očištění a krásu pokožky, ale také očištění celého těla. Vápno:
 • Odvar z kořene této rostliny je velmi užitečné pro čištění kůže na obličeji, například z akné nebo akné. Taková infuze pomůže zbavit se problémů ve velmi krátkém čase. Pomáhá také při onemocnění ledvin. Zelený čaj :
 • velmi dobrou čisticí prostředek a je bohatá na antioxidanty a to je důvod, proč to má také nádherný léčení a omlazující účinky.Pampeliška:
 • jedna z nejlepších střevních čisticích prostředků a dalších orgánů. Infúze této rostliny dokonale napomáhá úplnému vyčištění jater, ledvin a kůže. Měli byste být vyčištěni po celý měsíc. Můžete střídat nebo kombinovat infuze různých bylin, ale nezapomeňte, že byste měli vypít alespoň tři šálky denně.

Denní čištění pleti

Jakmile máte v plánu vyčistit vaše tělo zevnitř, je důležité vědět, jak se starat o kůži venku. K tomu doporučujeme následující tipy, které je třeba dodržovat každý den.

ráno mytí obličeje s

 • studené vody použít přírodní toner, například:
 • růžové vody, která je ideální pro péči o suchou, citlivou, normální kůži;walmellis , který zjemňuje horní vrstvu pokožky;infúze heřmánek , který je již dlouho známý pro své léčebné vlastnosti.Po zaschnutí kůže hydratujte podle typu. Pokud nemáte správné hydratační krém můžete použít rostlinný olej: jojobový olej
 • (pro mastnou pleť), kokosový olej (pro smíšenou pleť) nebo Arganový olej nebo mandlový olej (pro suchou pleť). Jemně masírujte obličej tak, aby pokožka absorbovala olej. Podporuje regeneraci pokožky a obnovu buněk přirozeně.
 • Večer opakujte stejný postup před spaním. Pokud jste během dne používali kosmetiku, nejprve nezapomeňte odstranit make-up a vždy používejte přírodní ingredience.
 • loupání kůže a krmení každý týden

Pokud se rozhodnete pro čištění pleti, doporučujeme vám provést následující postup jednou týdně po dobu jednoho měsíce, kožní léčba exfoliace pro zdravou kůži a používat vodu a živiny masky.

peeling - speciální čistící proces, který vyústil vyčistit nerovnosti a dokonce i jemné vrásky a obličeje právě aktualizován. A jedním z nejjednodušších způsobů je použití soli nebo cukru. Za tímto účelem míchat sůl nebo cukr aloe vera (nebo olej, pokud máte velmi suchou pokožku). Aplikujte masku na pokožku a masírujte ji jemnými pohyby. Poté opláchněte pokožku teplou vodou a aplikujte čistící a hydratační masku, kterou můžete vyrobit ze zelené hlíny smíšené s přírodním jogurtem. Masku aplikujte a ponechte půl hodiny, dokud nezmizí hlinka.

Pak ho opláchněte teplou vodou a aplikujte obvyklý zvlhčovač.

Můžete provést tyto procedury po lunárním čištění těla, ale doporučujeme, abyste jim dělali každých 10 až 15 dní.

Obrázky s laskavým svolením danny o, bkajino, mytudut a wildbeauty


Proč se objevují pupínky a jak je lze předcházet?

Proč se objevují pupínky a jak je lze předcházet?

Akné - není jen problém, který ovlivňuje náš vzhled. Jsou také jedním ze způsobů, vylučování toxinů - toxických látek, které tělo přirozeně odstraňuje skrz póry kůže. V tomto článku se budeme vysvětlovat, proč pupínky a jak můžeme zajistit, aby naše tělo dokáže eliminovat toxické látky, jiný způsob, jak odstranit tento problém přirozeně.

(Krása)

5 Domácí vlasové masky

5 Domácí vlasové masky

Zdraví Everyday naše vlasy spadá pod negativním vlivem mnoha faktorů, které oslabují a poškozují strukturu našich vlasů. To je důvod, proč dnes představujeme 5 domácí masky, které vám pomohou zlepšit vlasy zcela přirozeně. Zdravá a zářivá srst je to, co všichni chceme. Nicméně, existuje mnoho faktorů, včetně oblasti životního prostředí chemickými látkami nacházejí v léčiv pro výrobky pro péči o vlasy, které používáme každý den, vysoušečem vlasů a vlasové rovnání a špatné stravovací návyky, které mohou výrazně snížit neatraktivní a dát naše vlasy.

(Krása)