Jak vyčistit játra a žlučník


Jak vyčistit játra a žlučník

jater přírodní prostředky, je udržet si své zdraví a absorbovat všechny živiny potřebné v těle, aby správně fungovaly. Nicméně, mnoho lidí dnes existují určité návyky, jako špatnou stravou a neaktivní životní styl, který může přetížit játra, takže tento orgán je plná toxinů a odpadu, což způsobuje další zdravotní problémy, které mohou mít vliv na kvalitu života .

čištění jater a žlučníku je proces, že zbaví toxinů v játrech, žlučové sekrety, písek a kameny v žlučníku. Tento proces čištění je velmi snadný, a jediná věc, kterou potřebujete, je trochu vůle, aby se stala součástí každodenního života.

Jak mohu vyčistit játra a žlučník?

Chcete-li začít, je třeba vzít na lačný žaludek jednu lžíci olivového oleje smíchaného s jednou lžičkou citronové šťávy. Kombinace těchto dvou látek stimuluje žlučník a pomáhá mu zbavit se veškerého odpadu, který se v tomto orgánu nahromadil.

Tento postup by měl být prováděn na prázdný žaludek denně po celý měsíc. V ideálním případě byste měli počkat nejméně 15 minut před snídaní, i když by bylo lepší počkat 40-60 minut před prvním jídlem. Při provádění čištění játrech a žlučníku, byste měli vždy mít na paměti, že mohou nastat některé symptomy detoxikace, jako je průjem nebo hojné stolice, plynu, únava, nechutenství, nevolnost, bolesti hlavy, hlenu tuhé vůně, velmi tmavá nebo voňavá moč, nedokonalosti pokožky atd.

Tyto příznaky jsou běžnou součástí procesu, protože zahrnuje

eliminovat toxiny a jiných odpadů, které se nahromadily v játrech v důsledku špatné výživy, medicíny, cukroví, rychlé občerstvení, tučná jídla, alkoholu, tabáku a dalších faktorech. Tyto příznaky se však zpravidla projevují pouze v prvním týdnu procesu čištění a ne všechny je budou cítit. K překonání těchto příznaků v případě, že v průběhu léčby stále se objevila, doporučujeme

vypít dva až čtyři sklenice citrónové vody denně. V ideálním případě by měla být tato voda při pokojové teplotě, protože stimuluje tělo k odstranění toxinů. Aby byla tato limonádu, je třeba používat vysoce kvalitní vodu, šťávu ze dvou citronů, a pokud je to žádoucí, může dokonce i zpříjemnit trochu medu.

další tipy pro čištění

jater a žlučníku Při čištění jater a žlučníku, je třeba udržovat tento proces potraviny, včetně dostatkem ovoce a zeleniny. Mělo by se také vyhnout jíst potraviny, které obsahují tuk a přestat používat

  • čokolády, mléčné výrobky, káva, alkohol, máslo a červené maso, protože nebudou řádně získá jater očistit. Další možností, které můžete zvážit, aby podpořila proces čištění játra a žlučník - spotřeba
  • pampeliška čaj nebo pelyněk. čisté jablečné šťávy je další vynikající volbou pro léčbu jater a žlučníku.
  • Pokud se rozhodnete provést tento typ čištění, nezapomeňte pít litru jablečné šťávy na lačno po dobu dvou dnů. Pokud chcete, snídaně po vypití tohoto šťávu vyčkat minimálně tři hodiny před jídlem, nejlépe jíst potraviny, jako jsou jablka, hrozny a zeleninová polévka. super koktejl pro léčbu jater a žlučníku

Tato super nápoj kombinuje vlastnosti jablek a pampeliška, a nepochybně má silný očistný účinek na játra a žlučníku.

pampeliška pomáhá játra k produkci enzymů a žlučníku - žluč. Tento čistící koktejl lahodný, mělo by být konzumovány na lačný žaludek v kteroukoli denní dobu. Další výhody:

Chrání a čistí játra.

  • Jedná se o diuretikum, které pomáhá v boji proti zadržování tekutin.
  • pomáhá snížit nadýmání a nadýmání během menstruace.
  • Zdravá kůže. Ingredience

hrst čerstvých listů pampelišky

  • 4 jablka 2 malé stroužky česneku 1 ks
  • čerstvého zázvoru 1 malá cibule plátek
  • Jak se připravit?

Připravte si všechny výše uvedené přísady smícháme v mixéru a užívejte si!


Zelený čaj vs. černé skvrny a akné přírodní prostředky

Zelený čaj vs. černé skvrny a akné přírodní prostředky

Akné a černé skvrny , pupínky na čele a nosu ... Není třeba být v pubertě čelit takovým problémům. Tato nevýhoda je dnes tak rozšířená, že existuje celý průmysl, který neustále vytváří nové krémy a obličeje, které mohou odstranit tyto nedostatky kůže. Ovšem víte, že přirozený a cenově dostupný produkt, jako je zelený čaj, vám pomůže zbavit se těchto nepříjemných věcí?

(Lidových opravné)

Diagnostika a léčba

Diagnostika a léčba

Dyverkuly přírodní prostředky - malý sáčky, které vyčnívají na vnitřní membráně tlustého střeva. Když se stanou zanícené nebo infikované, může to být dvě choroby: dyverkulit a dyverkuloz. Další informace o nich naleznete v dnešním článku. Co byste měli vědět o dyverkulit To nastane, když se kapsičky v tlustém střevě dochází k zánětu a zablokovat výkaly.

(Lidových opravné)