Jak čistit bronchiální trubice v přírodních prostředcích


Jak čistit bronchiální trubice v přírodních prostředcích

Když potřebujete čisté průduchy? Pokaždé, když dojde k problémům s nimi spojených, jako je zánět nebo nadměrná akumulace hlenu, což vám brání v dýchání volně.

Jak víte, tyto problémy vyžadují zvláštní léčbu a péči. Nezáleží na tom, jak starý jste: děti i dospělí mohou trpět bronchiálními problémy. V tomto článku vám poskytneme několik tipů, které byste měli sledovat doma, protože vám pomohou zabránit komplikacím, ke kterým dochází čas od času.

přípravky pro léčbu průduškového 1.

Eucalyptus Eucalyptus čaj rychle zbavuje otokůje jedním z nejlepších přírodních prostředků, které vám pomohou vypořádat se s chřipkou či nachlazením, jakož i problémy spojené s průduškami. Chcete-li použít vlastnosti tohoto krásného závodu, postupujte podle následujících tipů:

 • Heat jeden litr vody, a jakmile se začne vařit, přidejte eukalyptu listy na 5. prosince.
 • Když se voda znovu začne vařit, vypněte varnou desku a nechte ji stát.
 • Během dne můžete vypít malé části tohoto čaje. Ujistěte se, že čaj je pokojová teplota, není studená.
 • Pokud chcete zlepšit zdraví průdušek, můžete také vdechovat pár eukalyptu.
 • Zahřejte dva litry vody a přidejte 100 gramů listů eukalyptu. Zakryjte hlavu ručníkem a vdechujte dvojici této jednoduché infuze dvakrát denně. To zázračně ovlivňuje zdraví.

2. Mrkvová šťáva s medem

Jste překvapeni? Míchání mrkvového džusu s medem získáte velké výhody, které opravdu zlepší zdraví vašich otekaných průdušek a pomohou odstranit hlen. Tento postup vám pomůže zbavit se nasálních a krčních injekcí a brzy budete mnohem snazší dýchat. Mrkvová šťáva obsahuje velké množství beta-karoten a vitamín A.

 • v kombinaci s medem tvoří přírodní antibiotikum, bohaté na vitaminy, který je schopen zastavit a snižuje otok.
 • Tak, jak vařit tento nástroj? Je to velmi snadné. Nejprve položte do míchačky pár mrkve a vylijte sem polní sklenici vody. Po míchání přidejte dvě polévková lžíce medu.
 • Pijte tento pokojový teplotní nápoj. V ideálním případě byste měli jíst dvakrát denně, jednou ráno a jednou před večeří. Díky své příjemné chuti je také skvělá pro děti.
 • 3. Brusinkový džus se zázvorem

Je čas se dozvědět o brusinkách - léčivé rostliny, která je široce používána

k odstranění pokládání v průduškách. Víme, že toto bobule není vždy snadné, protože potřebujeme přírodní produkt, který maximalizuje přínosy jeho příznivých vlastností. Ale pokud stále vidíte brusinky v supermarketu, vězte, že je ideální pro odstranění hlenu, průdušku a posilování jejich zdraví.

Chcete-li použít tento nástroj, měli byste udělat následující: Smažte 200 gramů brusinky po dobu 10 minut.

 • Dejte je do mixéru s poloviční sklenicí vody.
 • Potom byste měli vypustit kapalinu, abyste se zbavili pevných částic.
 • Pak přidejte jednu lžičku zázvoru. Pít tento nápoj po celý den a bude mít určitě pozitivní vliv na vaše průdušky.
 • 4. pár santalového dřeva pro bronchiální zdraví

Už jste někdy slyšeli o vlastnostech santalového dřeva? Jeho velmi snadné najít v obchodech s přírodními produkty. Je znám jako jeden z nejlepších přírodních zdrojů pro léčbu bronchiálních problémů.

Tento olej

čistí z hlenu, snižuje otoky a odstraňuje průdušky. Ona je levná a kvůli svým výhodám doporučujeme mít ji doma.Tato přírodní alternativa vytvoří skutečný zázrak pro Vaše průduchy. Varejte dva litry vody.

 • Přidejte 6-10 kapek santalového oleje a nechte vodu vařit. Připravte se na vdechnutí páru.
 • Usaďte se pohodlně a dejte pozor, abyste nehořeli. Vdechněte tuto směs minimálně po dobu 10 minut.
 • Pár santalového dřeva pomůže omezit otok v průduškách a zbavit se příznaků. Nezapomeňte tento postup opakovat nejméně 3krát denně.
 • 5. Čaj s listy vápna a jehlic

Pokud máte příležitost získat listy vápna, měli byste vědět, že je to skvělý prostředek. V mnoha obchodech přírodní produkty prodávají hotové čaje

, protože jsou jedním z nejužitečnějších prostředků pro léčbu problémů spojených s bronchiálními trubkami. Čaj s listy a jehličkami je dokonalým prostředkem pro léčbu přirozené bronchitidy. Obě tyto složky mají

 • enormní protizánětlivé vlastnosti. Pomáhají snížit horečku, zbavit se hlenu, snížit kašel a relaxovat svaly na hrudníku. Stojí za to pít tento čaj dvakrát denně. Jediné, co musíte udělat, je zahřát šálek vody, přidat 5 listů vápna a 5 gramů. jehly Počkejte, až se voda vaří a nechte ji stát 10 minut.
 • Pak opatrně zředíme směs a přidáme trochu medu. Tím se zbavíte symptomů a nebudete ohromující.
 • Doufáme, že vám tento článek o tom, jak přirozeně vyčistit průduchy!


Jak se vypořádat se spánkovou apnoe?

Jak se vypořádat se spánkovou apnoe?

Přírodní produkty Spánková apnoe - porucha, která postihuje dýchání během spánku. Osoba, která trpí to, zatímco se pohybuje přestat dýchat „umělé dýchání“ nebo úplně přestane dýchat po krátkou dobu v noci. Přestávky mohou trvat až 20 sekund. V tomto článku se dozvíte více o spánkové apnoe a její léčba znamená .

(Lidových opravné)

5 Domů opilý pro léčbu jaterních přírodní prostředky

5 Domů opilý pro léčbu jaterních přírodní prostředky

Mnoho lidí si neuvědomuje, jak důležité starat o své játra, že je v dobrém stavu. Tento orgán je důležité, protože plní důležité funkce, jako je například řídící metabolismus, čistí krev a trávení tuků. Kromě toho, játra také pomáhá výkon syntézy plazmatických proteinů - Proces odpovědný za ukládání nezbytné pro tělo vitaminů.

(Lidových opravné)