Jak čistit měchýře dvakrát týdně


Jak čistit měchýře dvakrát týdně

přirozenou cestou močový měchýř, jak dobře víte - je orgán umístěný v podbřišku, kde moči sbírá před zobrazením. Možná jste nikdy neměl problémy s močovým měchýřem, nicméně většina lidí dříve či později bude trpět běžných bakteriálních infekcí, protože téměř třetina žen jsou.

A to s tebou stalo? Který jste v poslední době lékaři diagnostikovali zánět močového měchýře? Pokud ano, jste již dobře vědí, kolik nepříjemnosti může způsobit infekci močového měchýře. Přestože společné antibiotika velmi dobře pomoci jim uzdravit, znát metody prevence onemocnění nikdy neuškodí. Proto v tomto článku chceme říct, jak se čistíměchýře dvakrát týdně.

Chcete se dozvědět víc?

Tipy pro léčbu močového měchýře

souladu se stanoviskem lékařů, více žen trpí onemocněním močového měchýře než muži, protože konečníku se nachází v blízkosti močových cest, což je důvod, proč většina bakterie dostanou do močového měchýře.

Ale být vědomi nejen problémy nebo onemocnění ledvin, sexuálně přenosných nemocí, ale také močového měchýře infekce, protože jsou velmi časté. Navíc, pokud budete mít zánět močového měchýře, pravděpodobnost, že bude opakovat, velmi vysoký. Lékaři dokonce varoval, že lidé s určitým typem krve náchylnější ke vzniku infekce močového měchýře.

Je tedy důležité pro udržení životní styl, který bude předcházet nemocem a věřte tomu nebo ne, existují určité rostliny a přírodní produkty, které pomohou posílit a očistit močový měchýř. Vysvětlíme, jak to udělat.

1. Pít brusinkový džus k snídani

zcela přírodní brusinková šťáva není vždy snadné se dostat, ale v případě, že svět má ovoce, které nejlépe usnadňuje práci močového měchýře a ledvin, je brusinková.

 • Cranberries - silná antibiotika, která bojuje mikroorganismy do močové trubice a močového měchýře a především, je výborným preventivním opatřením proti infekcím močových cest.
 • Vysoké tanin obsah brusinky zabraňuje bakterie tažné zařízení na stěnáchmočového měchýře. Začněte svůj týden se sklenkou čerstvého brusinkové šťávy, a to vás ochrání před infekcí.

2. Výrobky by neměly jíst

Pokud se snažíte vyčistit měchýře snažte se jíst tyto potraviny po dobu nejméně dva dny v týdnu

 • : Salt
 • kávu nebo sycených nealkoholických nápojů Red maso

Takže kořeněná jídla to, co potřebujete k jídlu na dva dny s cílem zlepšit zdravotní stav močového měchýře? Zde jsou tyto produkty - zapište si.

 • celozrnné lněná a slunečnicová semínka Asparagus
 • Řepa Celer Artichokes
 • Špenát Baklažán Mrkev
 • Citrony Pomeranče Papaya

3. pití džusu před jídlem

před hlavním jídlem připravit se na naší šťávy receptu. Obsahuje velké množství draslíku, který pomáhá očistit močového měchýře a ledvin a dobře chránit. Ingredience

 • 1 zelené jablko 1 mrkev 1 stonek celeru
 • 20 g petrželky 1 šálek vody (200 ml)

Making Nejdříve je třeba důkladně umýt všechny ingredience. Oloupat jablko a nakrájejte na malé kousky, které mohou být zařazeny do mixéru. Totéž by mělo být provedeno s celer a mrkev. Dát vše do mixéru a šlehejte, dokud není homogenní šťávy. Pít před hlavním jídlem po dobu dvou dnů při léčbě týden. 4. Užitečné vlastnosti

chlorofyl chlorofyl lze zakoupit ve speciálních obchodech s přírodními produkty. Obvykle se prodává ve formě tobolek, které nadzychayno zdravý, zejména pro prevenci infekcí a zlepšit metabolismus. Chlorofyl posiluje imunitní systém a odstraňuje toxiny z krevního.

Chcete-li začít, vzít dvě kapsle týdně a postupně začnete všímat, jak zdraví zlepšilo. 5.

Tea Pampeliška čaj Pampeliška - skvělý přírodní lék na odstranění toxinů z těla, který pomáhá při trávení a pomáhá ke zlepšení zdravotního stavu jater a ledvin. Uvedeme ji v tomto článku, protože to může být také použita pro ochranu stěny močového měchýře a přinést bakterie, které vedou k infekcím. Můžete vypít až dva šálky denně. Složení

 • 20 g sušeného pampeliška
 • 1 šálku vody (200 ml)
 • medu 1 polévková lžíce (25 g) Příprava

nejprve přivést k varu šálek vody. Potom přidejte pampeliška a vaříme na mírném ohni po dobu dalších 15-20 minut. Nechte čaj a počkejte dalších 10 minut, dokud se nezkouší.Přidejte med a vypít nápoj 20 minut po hlavním jídle. Čaj s pampelišky pomůže eliminovat toxiny z těla během těchto dvou dnů léčby.

Tak proč ne začít dnes?


Jak udržet mladé ruce

Jak udržet mladé ruce

Přírodní prostředky Mnoho žen nezačínají ani přemýšlet o péči o pokožku rukou, dokud si všimnete jejich malé ruce nevypadají jako předtím. Kůže vysušuje a ztrácí pružnost. Ale pokud se začnete pečovat o kůži v mladém věku, můžete odložit předčasné stárnutí rukou. V dnešním článku poskytneme několik tipů, které pomohou udržet ruce mladých lidí neporušené.

(Lidových opravné)

Kosmetické procedury jablečný ocet přírodní prostředky

Kosmetické procedury jablečný ocet přírodní prostředky

Zajímavé sledovat, jak se někdy zdroje dostupné pro každého, stejně účinná jako jedny z nejdražších kosmetických procedur. Například, jablečný ocet - levný a účinný produkt, který může být použit v různých způsobech v každodenním životě. Tak proč ne používat jej pro kosmetické ošetření pro vaše vlasy, kůže a nehtů?

(Lidových opravné)