Očekávání nám přináší problémy a jak zacházet s lidmi a vztahy Sex


Očekávání nám přináší problémy a jak zacházet s lidmi a vztahy Sex

Není větší zdrojem utrpení, než je dlouhé čekání na někoho nebo něco. Ale počkej, uděláme chybu, a ať se nám to líbí nebo ne, ovlivňuje naši emoční rivnovahu.Spravedlyvo říci, že očekáváme od těch, které milujeme nejvíce. To dává pocit nutnosti, protože většina domorodci byli zvyklí dělat totéž pro nás.

„Já vím, že můj partner mě vždy podporovat, takže opravdu si toho vážím a budu dělat totéž pro něj.“

čekat a doufat, že lidé budou oplatit, budeme budovat vztahy založené na principu „služby pro službu na.“

Vždy se však nestane tak, jak chceme. Je jasné, že my všichni musíme cítit v bezpečí a důvěru v budoucnost. Pokud tak neučiníte, nebudeme vědět, na kterou nebo které spoléhají, av důsledku toho bude trpět.

Ale někdy myslíme příliš radikální:špatný čin pouze podle jejich přesvědčení a hodnot. Dopad

čeká na rodiče mužových chtějí, aby jejich děti chovaly v souladu s rodičovských víry. Přátelé si obvykle myslí, že jakýkoliv problém lze vyřešit očekáváním. Můj manžel doufá, že se setká s ženou, která plně splní jeho požadavky.

V takových situacích se každý pozná. Tyto víry jsou velmi nebezpečné a může dojít k poškození hluboké vztahy v rodině a své sebevědomí. Je to prostě špatné.
Podívejte se blíž.

Pokud nesplňujete moje očekávání, jsem zklamaný

Pokud v obtížných situacích, nebudeme nabízet podporu pro lidi, budeme razítko označení ( „tvrdé“, nebo dokonce „bezduché“ lidi). Je možné, že vaše názory neshodují s jinými lidmi a vy prostě nemůže připojit se k nim, protože budete mít osobní problémy.

  • Ti, kteří nejsou schopni vcítit se do problémů druhých, respektovat jejich právo na svobodu, myslet jinak, neuvědomují si, že pozitivní vztahy založené na principu reciprocity a respektu.

Nikdo z nás se musí přizpůsobit očekávání druhých. To se provádí, aby nás odvrátil od své podstatě jako výsledek, ztrácíme schopnost myslet samostatně.

Ovládejte všechny aspekty svého života

Někteří lidé nemohou jednoduše rozhodnout bez počítání všech vnějších akcí, které nemají nad sebou kontrolu.

Jak mohu pochopit, jestli syn nemá v úmyslu jít na univerzitu, jak jsme všichni doufali?

Jak to mám vzít, když moje přítelkyně chce chodit na dovolenou se svými přáteli z práce, a ne se mnou?

  • Osoba, která nemůže stát, když jiní lidé nekonají podle svých rozkazů, trpí nadměrnou frustrací, která poškozuje sebeúctu a sebeúctu.
  • Ve skutečnosti stačí jen proto, aby byli citliví, především musí přestat čekat na ostatní a jednat podle jejich přesvědčení.

Kousnout vás a ne ostatní

Práva a povinnosti

Pokud nemáte zvyk jako očekávání od jiných lidí, pak do jisté míry jste šťastná osoba. Koneckonců, máte více volného času, který můžete věnovat někoho, nebo něco, co považujete za opravdu důležité.

  • Máte právo očekávat, pokud věří, že osoba respektuje a váží vás.
  • Existují případy, kdy se člověk zamiluje a ztrácí hlavu, a tak jej partner zcela řídí. Nedovolte, aby to udělal s vámi.
  • Máte právo na vzájemnou výměnu, ale neočekávejte, že lidé kolem vás souhlasí s vašimi představami a sdílejí vaše volby a hodnoty.
  • Máte právo bojovat za své vlastní sny, ale neměly by ostatním bránit ve vytváření jejich vlastních, i když se mohou značně lišit.Musíte se starat o sebe, abyste si udrželi vlastní sebeúctu a vyhnuli se frustraci v sobě.
  • Musíte překonat ostatní při vytváření vlastního
  • štěstí, a zároveň vyhnout se závislosti na ostatních. Vezměte negativní s hrdostí a nenechte se být zklamáni sami. Nezapomeňte, že vaše jednání může také někdo zklamat, bude to buď lepší, nebo horší. Snažíme se najít náš podíl na štěstí v tomto světě, takže
  • je třeba zvážit životní prostředí .Nakonec musíme pochopit, že svět se mění stejně jako lidé, kteří ho obývají. Pokud očekáváte, že ostatní splní vaše potřeby o 100%, přinese vám jen frustraci a stres.

To nestojí za to.


Velkost člověka - v malých detailech

Velkost člověka - v malých detailech

Malé denní gesta vytváří silná emocionální spojení. Tyto akce, od jednoho gesta do druhého, umožňují, aby vaše srdce vytvořilo největší přátelský nebo romantický vztah. Abychom pochopili velikost člověka, nestačí jen podívat se na jeho vzhled. V některých případech dokonce slova neodhalují význam vztahů nebo rozhovorů.

(Sex a vztahy)

6 Hezčí pozice pro sex

6 Hezčí pozice pro sex

Co by bylo sex bez různých smyslových pozic? Bylo by to jen zdlouhavý a nudný proces, a také neatraktivní zapojit se do něj. Rozkoš a potěšení jdou ruku v ruce s vynalézavostí, hledání realizace v sexu. To je pak, že různé pozice jsou důležité. Různé pózy pomáhají dosáhnout orgasmu a posilují vášeň. Je důležité si uvědomit, že volba pozic je velmi subjektivní, závisí na preferencích každé osoby.

(Sex a vztahy)