Jak vybavit obydlí o pravidlech feng shui


Jak vybavit obydlí o pravidlech feng shui

Zajímavá fakta Náš stánek, hraje důležitou roli v našem životě. Pouze v našem domově se můžeme cítit pohodlně a v naprosté bezpečí a sdílet radostné chvíle s našimi rodinami. Ale pro nás to byl dobrý ve svých domovech, potřebujeme, aby ji udrželi čisté a harmonie.

Proto se chceme podělit o užitečné tipy pro budování domu. Řekneme vám, jak udělat dům útulný.

V tomto článku budeme hovořit o filozofii feng shui. Tato doktrína estetický objevily v Číně, a to vychází z taoistické snaze zlepšit kvalitu života všech lidí. Přestože VeryLong touto filozofií feng shui je i nadále jedním z nejlepších způsobů, jak zařídit a vyzdobit obydlí tak, aby jeho lidi šťastnými.

chránit sebe a své domácí

Jedním z hlavních principů Feng Shuaje potřeba v každém domě radu. Může to být cokoliv: ○ kopce nebo hora, jiný dům nebo malá příloha. Takový jednoduchý příjem vám pomůže chránit váš domov. uspořádat váš dvorek pomocí Feng Shui

V souladu s principy Feng Shui, domácí pohoda není možné bez soudu před domem.

Nejlepších výsledků lze dosáhnout, pokud si zařídit malou zahradu nebo trávy trávník před hlavním vchodem do své domovské . Můžete také uspořádat dětské hřiště nebo terasu před domem. Hlavním úkolem je vytvořit prostor, který zpřístupní váš domov světu.Nezapomeňte na stranách budovy

Kromě toho byste měli věnovat zvláštní pozornost ochraně zadní části budovy a zlepšení otevřeného prostoru,

neměli zapomenout doma stranách. Aby bylo zajištěno, že váš domov je chráněn před negativní energií a po stranách, chránit své další zařízení nebo postavit dům co nejblíže k okolí. Tento princip živě vzpomíná na židli, protože každé domácnosti potřebuje také podporu z obou stran. Vždy usilovat o ochranu

Vzhledem k potřebě bezpečnosti, které jsme již bylo uvedeno v tomto článku, není

poradí postavit obydlí na vrcholu hory nebo pronajmout byt v nejvyšším patře byty . V takovém případě bude váš domov nechráněný ze všech stran a vždy byste se měli obávat bezpečnosti a dobrého prostředí vašeho domova.Věnujte pozornost životnímu prostředí

Vždy věnujte pozornost prostředí, ve kterém se nachází váš domov. To se týká nejen sousedních domů, ale i jiných objektů, které mohou mít negativní dopad na domov.

Zvláštní pozornost věnujte telefonním věžím stejně jako různým kabelům a anténám, které mohou také poskytovat negativní energii .Venujte pozornost stromům, které vyrůstají před vaším domem. Nenechte je zablokovat a vjeďte do domu a ujistěte se, že větve stromu ne visí nad vaším domem.

Vstup do domu

Postarat se o vstup do vašeho domova, protože je také jedním z hlavních aspektů útulného domova. Snažte se zajistit, aby vaše dveře byly vždy v dobrém stavu, lak a lak včas.

Je důležité, aby dveře vašeho domu byly viděny z cesty. Můžete také ozdobit vchod do svého domu s vázami nebo květinami a položit je na obě strany dveří.

Nezapomeňte, že přední dveře jsou tváří vašeho domova, takže se starat o to, aby měli vždy dobře upravený a příjemný vzhled. Nezapomeňte na interiér!

Podle učení Feng Shui, na chodbě, která prochází domem připomínat křivku nebo smyčku, ale mělo by být nikdy přímo

. Kromě toho není nutné, aby na chodbě byly překážky ve formě květin nebo váz, protože se mohou stát zdrojem negativní energie.Buďte opatrní se zrcátky

Ačkoli zrcadla jsou potřebná v každém domě, je třeba dbát na ně. Například,

v jaké z vašich pokojů je zrcadlo, doporučujeme, abyste ji přesunuli do šatny nebo skříně. Tímto způsobem bude zrcadlo vždy v pořádku po ruce, ale nebude viditelné. Pokud váš domov má staré zrcadla, které ještě nepoužíváte, doporučujeme, abyste je zbavili. Sledujte čistotu a pořádek!

Závěrem bychom vám chtěli doporučit

vždy udržovat čistotu a pořádek ve svém vlastním domě . Nedopusťte, aby váš domov vyplnil nečistoty a špatné zápachy a nepropouštějte oblečení a další věci kolem domu.Každá položka musí mít své místo. Kromě toho nezapomeňte pravidelně doručovat pořádek do domu. Samozřejmě, nemusíte trávit celý svůj čas čištění, ale stojí za to mít na paměti, že váš domov byl vždy v dobrém stavu.

Jsme si jisti, že všechny tyto tipy vám pomohou cítit se pohodlněji, bezpečněji a veseleji ve svém vlastním domě!


Kručení v žaludku, jak víte

Kručení v žaludku, jak víte

Zajímavá fakta Více než kručení v žaludku nespočívá jen hlad. Můžete si myslet, že tímto způsobem se vaše tělo vám řekne něco k jídlu, ale zpráva může být víc než jen náznakem tamuvannya hladu. váš trávicí systém je důležité pochopit vztah mezi žaludku a trávicího systému, aby lépe pochopili, proč váš žaludek bručí.

(Zajímavosti)

6 Prostředky k odstranění otoků kotníků, chodidla a nohy

6 Prostředky k odstranění otoků kotníků, chodidla a nohy

Kotníky, nohy a nohy - to jsou části těla, které jsou jako první trpí otoky, protože nejen udržuje tíhu člověka, ale také ovlivněna např. dieta, hormonální změny a některé srdeční poruchy. Často otoky kotníků, chodidel a nohou způsobené stagnace tekutin v celém těle důsledku to vede k hromadění toxinů a odpadů, které mohou zhoršit zánět.

(Zajímavosti)