Jak negativní emoce poškozují tělo


Jak negativní emoce poškozují tělo

Přemýšleli jste někdy o tom, jak může vaše myšlení ovlivnit vaše zdraví a tělo? Často si ani neumíme představit, kolik takový dopad může být vážný. Někdy necháme stresující situace, stres, úzkost, deprese, zmatek a jiné negativní pocity držet nás a ani za to, že to může mít vliv na naši fyzickou i duševní zdraví, což snižuje kvalitu života.

Kombinace duše a těla je mnohem silnější spojení, než si myslíme, a naše myšlenky a emoce stimulují přidělování určitých chemikálií, které ovlivňují naše fyzické a emocionální zdraví.

Například serotonin a dopamin jsou dvě chemikálie, které jsou produkovány v našem mozku, když se cítíme šťastní nebo euforicky. Podobný proces nastává s negativními emocemi, ale místo účinku na tělo dobře, způsobují bolest a některé nemoci, které nám brání v pocitu radosti ze života. Mozek má schopnost ukládat rozhodující a rozhodující informace o našem chování a postoji k určitým situacím. Mnozí experti se shodují, že jsme všichni schopní a schopni vidět dvě strany v každé situaci: dobrá a špatná, a proto je to

jsme zodpovědní za to, co je pozitivní nebo negativní, dáváme takové momenty a za to , jak vnímáme takové situace. Vliv na naše tělo

Naše emocionální stavy mohou vést k fyzickému onemocnění a fyzický stav nám může říci, že prožíváme obtížný čas, ve kterém naše negativní myšlenky a emoce převzaly kontrolu.

Například chronická bolest v krku může naznačovat, že možná bychom měli věnovat pozornost našim emocím nebo dokonce pokusit se nadhodnotit určité okolnosti, které jsme ještě vnímali pouze z negativní strany. Nezjasněná bolest v bokách

může být znamením, že máme určitý strach, a nedokážeme dělat důležité rozhodnutí. bolest v horní části zad může být spojena s nějakým

smutku, bolest ve středu zad spojené s neschopností pustit, zapomenout na minulost, a bolesti zad spojené se zkušenostmi ve finanční těžkosti. Bolestné zážitky kolena mohou znamenat strach, pýchu a nedostatek sebeovládání.

Když zažíváme situaci, která nás nutí zlobit v těle je

biochemické reakce, která zvyšuje hladinu adrenalinu, což nás nutí prožívat stresové situace, která ji způsobila, znovu a znovu. Pocit frustrací může výrazně ovlivnit naši sílu a motivaci.

Smutek způsobuje vyčerpání, značnou únavu a nízkou úroveň vůle. Jak se vypořádat s vznikem negativních myšlenek a pocitů?

jasné, že každý v životě existuje mnoho okamžiky plné štěstí, ale to

těžké časy kontrolovat naši připravenost a schopnost ovládat své emoce. Ve snaze vyrovnat se s negativními myšlenkami a pocity, které mohou nastat kdykoliv v našich životech, v reakci na některé negativní situace, je důležité naučit se myslet pozitivně, bez ohledu na to, jak může obtížné nebo nepřekonatelné události zdát. Každý den, kdy jsme se probudit, že je důležité připravit tělo a mysl do nového dne a výzvy, které nám přináší, takže jsme mohli zůstat zdravý a žít šťastně.

Naše mysl je překvapivě silná a může snadno zvládnout spoustu úkolů i ve stejnou dobu.

Tak, to je důležité poskytnout pořádnou dávku pozitivní a pokusit se zjistit, světlou stránku věci, i když víte, že před vámi stojí před výzvou překonat poměrně obtížnou situaci. Při negativní myšlenky a emoce ovládají naše životy, určitě to bude mít vliv na zdraví,

proto velmi důležité najít pár minut, aby odrážela a posoudit, zda tomu tak je ve skutečnosti stojí za to čas a energie jsou vynakládány, a další negativní emoce. Je pravděpodobné, že po těchto úvah, než si stěžují na osud a nechte své emoce ovládat vás, budete chtít provést změny ve svém chování a bude usilovat o řešení problému, že není snížení negativního kvalitu svého života.

Vědecky prokázané pozitivní a dobré emoce, jako je radost a štěstí,

hormony uvolňování, které jsou zodpovědné za posílení imunitního systému. Navíc bylo zjištěno, že negativní emoce mají opačný účinek a oslabují imunitní systém, což činí naše tělo citlivější na různé nemoci. tedy mějme na paměti,

dobré myšlenky a emoce, pozitivní myšlení a vnímání problémů optimismus je otázkou volby každého člověka. Dobrá dávka pozitivního léku stojí za to, protože je pozitivní, že zlepšuje naše fyzické a emocionální zdraví v mnoha ohledech.


Proč je užitečné ne nosit podprsenku

Proč je užitečné ne nosit podprsenku

Mnoho žen se může shodnout, že není lepší pocit, než na konci dne návratu domů a odstranit tuto zatěžující podprsenku. I když je to dobrá podprsenka, nepochybně jste cítila tlak, nebo je pro vás už nepříjemné, když ji nosíte. To je důvod, proč je to tak hezké, že to sundáte. Ptali jste se někdy, jak to dělat bez podprsenky celý den?

(Užitečné návyky)

12 Jedinečných způsobů, jak používat fólii v každodenním životě

12 Jedinečných způsobů, jak používat fólii v každodenním životě

Hliníková fólie se používá k zakrytí a ukládání velkého počtu typů výrobků. Tento tenký a flexibilní materiál lze snadno použít k zakrytí cokoli. Většina lidí drží v kuchyni malou roli fólie, protože se často používá k pokrytí jídla. I když použití fólie není omezeno na toto. Níže je 12 nejlepší alternativy k použití hliníkové fólie , které usnadní život.

(Užitečné návyky)