Jak nejlépe využít citrusové loupané?


Jak nejlépe využít citrusové loupané?

Přírodní produkty Víte, jaký druh citrusového ovoce obsahuje nejvyšší množství živin, které pozitivně ovlivňují naše tělo?pravdu - jejich kůra, brání rakoviny a kardiovaskulárních onemocnění, prevenci zadržování tekutin a hromadění tuku v těle, posiluje obranyschopnost organismu s jistotou čelit jakýmkoliv infekci a má mnoho dalších vlastností, které nemají ani hádejte co, ale teď už o tom víte.

Řekneme vám, jak použít kůru a citrony, pomeranče, mandarinky, limetky a grapefruitu získat maximální užitek ze svéholéčivých, kulinářské a kosmetické vlastnosti.

Je důležité, aby plody byly pěstovány doma a byly zcela přírodní a ekologickéčistá, že je víra, že nemají žádné pesticidy nebo jiné toxické látky, které mají tendenci se hromadit v slupek tohoto ovoce.

Jak uložit salát z citrusových plodů?

Za prvé, je třeba umýtovoce, oloupeme je a řezat nožem slupkou bez bílou vrstvou, která může chutnat hořce.

Pokud chcete ušetřit chuť k dalšímu využití dobré ho zmrazit v mrazicím. Samozřejmě, můžete také sušit slupku na slunci nebo v troubě (při nízké teplotě po dobu několika hodin) a mel ji s bruskou.

Léčivé vlastnosti

 • Vzhledem k vysokému obsahu flavonoidů, kůra citrusových plodů má silný antioxidační účinek, který pomáhá přirozeně předcházení vzniku a léčbě rakoviny, zejména rakovinu kůže a rakovinu prsu, a minimalizuje riziko trpí kardiovaskulárníonemocnění.
 • Vysoký obsah vitamínu C posiluje imunitní systém.
 • Cpryyaye očistit tělo vnitřní a vnější vlhkosti a zabraňuje zadržování tekutin.
 • Má trochu uklidňující efekt. Citrus pomáhá zlepšit vaši náladu a zlepšit vaši pohodu.
 • Zlepšuje stav a funkci trávicího systému.
 • podporuje vstřebávání živin, jako je železo, nezbytné pro léčbu anémie.

kulinářské vlastnosti

Citrus kůru v jakékoliv formě, čerstvé nebo sušené, dát nádobí nádech svěžesti a saturovat jim užitečné látky a přispět k usnadnění trávení:

 • K přípravě dortů, zákusků a cukroví, promícháme s těsta, nebo Použijte jej ke zdobení pečení.
 • Přidejte koření s octem, olivovým olejem a případných koření.
 • Na rozdíl od vhodné pro masa, ryb, polévek a dušených pokrmů.
 • Udělat originální a svěží nádech, aby vaše nápoje, přidáme citrusovou kůru v zásobníku ledu.

kosmetické vlastnosti Díky vysokému obsahu vitaminů a minerálních látek, citrusové plody pomáhají čistit a zlepšit stav vaší pokožky, odstranění laxnost a atonie, hydratují a zvláčňují pokožku a zabránit vrásky, urychlují regeneraci buněk a podporují tvorbu kolagenu.

 • Přírodní drhnout: učinit jednoduchý a účinný exfoliant na čištění pleti míchat cukr nebo mořská sůl, citronovou kůru a olivový nebo mandlový olej (pokud máte suchou pleť) nebo aloe gelu (pokud máte mastnou pleť).
 • deodorant: V případě, že směs citrusů kůru a šťávu, dostanete to textura může být použit jako účinné přírodní deodorant a bez příměsí jakýchkoli škodlivých látek. Směs se nechá v chladničce po dobu několika dní, pak může začít aktivně používat deodorant.
 • Soap: Dáme vám recept na přirozené mýdlo s levandulí v tomto článku. Pokud použijete citrusovou kůru namísto levandule, budete dostávat čištění a velmi voňavé mýdlo.


3 šťáVy, který zlepšuje krevní oběh v nohách

3 šťáVy, který zlepšuje krevní oběh v nohách

Přírodní produkty zdravé krevní oběh zajišťuje napájení celého těla. Celý náš život závisí na tom, jak dobře probíhá krevní oběh. Může existovat dojem, že krevní oběh nezávisí na vás. Samozřejmě, že mají přímý vliv na průtok krve nemůžete, ale životní styl, který si vyberete mohou výrazně usnadnit práci srdce a cév.

(Lidových opravné)

Sušené posílit kosti a bojuje únava

Sušené posílit kosti a bojuje únava

Sušené přírodní prostředek - zdravé a chutné sčítání , která v žádném případě by neměla ignorovat v jejich stravě. Navzdory skutečnosti, že voda v procesu dehydratace odpařuje, obsahují mnoho minerálů a bílkovin, které jsou ideální pro zahájení den plného energie. Můžete se bránit takovým dobrám? Sušené ovoce jsou skvělou volbou pro snídaně , což je prevence zácpy a posiluje kosti kvůli vysokému obsahu vápníku a zinku.

(Lidových opravné)