Jak nejlépe využít citrusové loupané?


Jak nejlépe využít citrusové loupané?

Přírodní produkty Víte, jaký druh citrusového ovoce obsahuje nejvyšší množství živin, které pozitivně ovlivňují naše tělo?pravdu - jejich kůra, brání rakoviny a kardiovaskulárních onemocnění, prevenci zadržování tekutin a hromadění tuku v těle, posiluje obranyschopnost organismu s jistotou čelit jakýmkoliv infekci a má mnoho dalších vlastností, které nemají ani hádejte co, ale teď už o tom víte.

Řekneme vám, jak použít kůru a citrony, pomeranče, mandarinky, limetky a grapefruitu získat maximální užitek ze svéholéčivých, kulinářské a kosmetické vlastnosti.

Je důležité, aby plody byly pěstovány doma a byly zcela přírodní a ekologickéčistá, že je víra, že nemají žádné pesticidy nebo jiné toxické látky, které mají tendenci se hromadit v slupek tohoto ovoce.

Jak uložit salát z citrusových plodů?

Za prvé, je třeba umýtovoce, oloupeme je a řezat nožem slupkou bez bílou vrstvou, která může chutnat hořce.

Pokud chcete ušetřit chuť k dalšímu využití dobré ho zmrazit v mrazicím. Samozřejmě, můžete také sušit slupku na slunci nebo v troubě (při nízké teplotě po dobu několika hodin) a mel ji s bruskou.

Léčivé vlastnosti

 • Vzhledem k vysokému obsahu flavonoidů, kůra citrusových plodů má silný antioxidační účinek, který pomáhá přirozeně předcházení vzniku a léčbě rakoviny, zejména rakovinu kůže a rakovinu prsu, a minimalizuje riziko trpí kardiovaskulárníonemocnění.
 • Vysoký obsah vitamínu C posiluje imunitní systém.
 • Cpryyaye očistit tělo vnitřní a vnější vlhkosti a zabraňuje zadržování tekutin.
 • Má trochu uklidňující efekt. Citrus pomáhá zlepšit vaši náladu a zlepšit vaši pohodu.
 • Zlepšuje stav a funkci trávicího systému.
 • podporuje vstřebávání živin, jako je železo, nezbytné pro léčbu anémie.

kulinářské vlastnosti

Citrus kůru v jakékoliv formě, čerstvé nebo sušené, dát nádobí nádech svěžesti a saturovat jim užitečné látky a přispět k usnadnění trávení:

 • K přípravě dortů, zákusků a cukroví, promícháme s těsta, nebo Použijte jej ke zdobení pečení.
 • Přidejte koření s octem, olivovým olejem a případných koření.
 • Na rozdíl od vhodné pro masa, ryb, polévek a dušených pokrmů.
 • Udělat originální a svěží nádech, aby vaše nápoje, přidáme citrusovou kůru v zásobníku ledu.

kosmetické vlastnosti Díky vysokému obsahu vitaminů a minerálních látek, citrusové plody pomáhají čistit a zlepšit stav vaší pokožky, odstranění laxnost a atonie, hydratují a zvláčňují pokožku a zabránit vrásky, urychlují regeneraci buněk a podporují tvorbu kolagenu.

 • Přírodní drhnout: učinit jednoduchý a účinný exfoliant na čištění pleti míchat cukr nebo mořská sůl, citronovou kůru a olivový nebo mandlový olej (pokud máte suchou pleť) nebo aloe gelu (pokud máte mastnou pleť).
 • deodorant: V případě, že směs citrusů kůru a šťávu, dostanete to textura může být použit jako účinné přírodní deodorant a bez příměsí jakýchkoli škodlivých látek. Směs se nechá v chladničce po dobu několika dní, pak může začít aktivně používat deodorant.
 • Soap: Dáme vám recept na přirozené mýdlo s levandulí v tomto článku. Pokud použijete citrusovou kůru namísto levandule, budete dostávat čištění a velmi voňavé mýdlo.


Tyto trávy mohou zabránit rakovině kůže

Tyto trávy mohou zabránit rakovině kůže

Nejčastější rakovinou je rakovina kůže. Proto je důležité vědět, jak pomoci zabránit rakovině kůže a snížit riziko. Je dobře známo, že vyhýbání se nadměrné expozici slunce je jedním z hlavních faktorů zadržování kůže. Mezi 10:00 a 16:00 se doporučuje zejména zůstat ve stínu. Vaše práce však může vyžadovat trvalý pobyt na slunci.

(Lidových opravné)

Přirozený způsob, jak být neuvěřitelně lesklé vlasy

Přirozený způsob, jak být neuvěřitelně lesklé vlasy

Natural znamená, že pokud chcete, aby vaše vlasy lesklé , vypadala zdravá a krásná každý den, čtěte dál, protože tento článek - přesně to, co potřebujete. Mnoho faktorů, jako jsou: účinky klimatu, používání rovnačky nebo vysoušeče vlasů - může poškodit vlasy a způsobit jeho sucho. V obchodech jsou k dispozici různé prostředky k opravě vlasů poškozených těmito faktory.

(Lidových opravné)