Jak dlouho se zbavit špatného dechu


Jak dlouho se zbavit špatného dechu

Zajímavá fakta Zápach z úst ovlivňuje život svého majitele, dráždivý, protože tento problém může dokonce zkazit náladu. Pamatujte si, že někdy gallitina naznačuje některé další zdravotní problémy. Pokud ano, musíte nejprve vyléčit onemocnění a teprve tehdy zmizí dech.

V tomto článku se budeme vysvětlovat některé z běžných příčin galitoz a nabídnout vám přírodní prostředky, které mohou pomoci jednou provždy zbavit tohoto problému.

nějakou informaci o zápach z úst nebo zatuchlého dechu

špatného dechu, nebo zápach z úst - problém je mnohem běžnější, než si možná myslíte. Ve větším či menším rozsahu ovlivňuje každou třetí osobu.

Možná tě překvapilo, protože lidé, kteří mají dechový žaludek , často hledají způsoby, jak ji zamaskovat. Někdy musí přeskočit určité události, které by musely být blízko ke komunikaci s ostatními lidmi.

bakterie, které způsobují zubní plak

Téměř polovina nehybné bakterie způsobující dech, které způsobují zubní plak najazyka. Někdy může dojít také v důsledku nesprávné hygieny nebo vysokého cukru a rafinovaných potravin.

My nejen doporučujeme štětcem zuby po každém jídle, ale také použít speciální čistič. To znamená, že můžete třít povrch jazyka a zbavit bakterií, které se tam nahromadily, a to zejména v případě, že je bílý nebo šedý. Můžete také zkusit

velmi starý lék, který odstraňuje toxiny, které se nahromadily v ústecha trávicí systém. Je to oplach s olejem. To znamená, že prostě musíte vypláchnout ústa na 10-15 minut na prázdný žaludek s vysoce kvalitním rostlinným olejem.

Tento článek podrobně vysvětluje některé úžasné, levné, jednoduché a zcela přirozené prostředky pro ztuhlé dech.

Kouření

To je nepochybně rizikový faktor, protože údolí kuřice je zdrojem spíše nepříjemných zápachů. Jsou nejen způsobeny tabáku, kouřenívede k hromadění toxických sloučenin, které otráví buňky pomalu úst, krku a plic.

Pokud jste kuřák, můžete se jen zbavit halitózy tím, že se vzdáte tohoto škodlivého zlozvyku.Existuje mnoho přírodních metod, které mohou pomoci přestat kouřit, jako je homeopatie, akupunktura nebo lék Bach.

Respirační onemocnění

Jednou z méně známých příčin bodnutí dýchání jsou dýchací potíže. To je obvykle důsledek akumulace hlenu a zdroje infekce někde v dýchacích cestách.

Abyste se zbavili galitoz způsobil dýchací potíže, postupujte podle následujících tipů:

vypít alespoň dva litry vody denně

 • , zejména hodně mezi jídly.Nejíst mléko ani mouky.
 • Dobře větrujte svůj domov, zejména ložnici.
 • Ozdobte svůj domov rostlinami, které napomáhají čištění vzduchu, například lotosu.
 • Vyčistěte si nos se zvláštním zařízením.
 • Pít bylinné čaje,
 • z nichž pár (to bude zmírnit kašel). Například eukalyptus, borovice, máta peprná a zázvor .

trávení Špatný dech není příliš často, protože při poruchách trávení, nicméně, jak se zbavit tohoto faktoru je nejtěžší.

zápach z úst může způsobit žaludeční potíže nebo játra, takže budete muset provést komplexní léčbu vymažte celý trávicí systém .Budete nejen muset dodržovat vyváženou zdravou stravu, můžete také vyzkoušet určité prostředky, které

přispívají k trávicí soustavě . Zde jsou některé bylinky, koření a živiny, které zlepší stav jater, žlučníku a žaludku.

 • Mint Boldo Dandelion
 • Thistle Kurkuma Ginger
 • Lemon černého pepře a nakonec
 • :

pokud máte často zácpu by měl začít s nimi vážně boj . Zde jsou některé užitečné produkty, které mohou jemně doladit vaše střevo.Slivky

 • Vrstvené semena
 • Planyl psyllium (Plantago psyllium)


8 Znaků na nehty, které říkají o své zdraví

8 Znaků na nehty, které říkají o své zdraví

Velikost Zajímavá fakta, barva, tvar, povrch, tvar nehtů - to vše důležité diagnostikovat zdravotní stav svého majitele. Všichni lidé, muži i ženy, pečují o nehty stejným způsobem, aby byli vždy čistí a zdraví. Nicméně, je důležité nejen pro estetickou stránku otázky, protože vám nehty mohou říct o svém zdraví.

(Zajímavosti)

Co vědět o rakovině prsu

Co vědět o rakovině prsu

Rakovina prsu je jedním z nejčastějších typů rakoviny, který se vyskytuje u žen a v menším rozsahu u mužů. Každoročně trpí miliony obětí. Toto onemocnění je v současné době nejnebezpečnější mezi ženami po celém světě, neboť různé rizikové faktory mohou vést k jejímu vzhledu, avšak včasná detekce je klíčem k jeho léčbě a dokonce i dokončení překonání.

(Zajímavosti)