Jak vyléčit výživné nehty přirozeným způsobem


Jak vyléčit výživné nehty přirozeným způsobem

Zašpiněné hřebíky na nohou může způsobit hodně bolesti. Když začne růst hřebík, vznikne kolem nehty zánět. To může dokonce vést k infekci v tomto místě.

V tomto článku chceme vyprávět o příznacích a možných příčinách nahromaděných nehtů. Také se podělíme o několik přírodních prostředků pro léčbu nehtů, které rostou v kůži. Všechny tyto lidových prostředků poměrně snadno vyrobit doma, a s přísadami, které jsou obvykle snadno najít v kuchyni - citron, sůl, tymián, cibuli, vejce a mrkev. Zjistit příznaky

všichni víme, kdy je nemoc, protože můžete vidět zarostlý nehet na prstech a místo kolem nehtové ploténky je zarudlá a / nebo zánětu a obvykle velmi bolestivé na dotek. Někdy kůže kolem zarostlých nehtů může být napaden, a pokud se neléčí zarůstání nehtů, může to vést k dalšímu infekce, dokonce zahnoyennya rány.

Možné příčiny zarostlé nehty

nehty mohou růst z jednoho nebo více důvodů:

 • nadměrný růst nehtů
 • abnormální růst nehtů
 • zranění, která způsobila zarůstání nehtů do kůže
 • nepohodlné boty, což způsobuje nadměrný tlak na prsty
 • nadměrné pocení
 • Zranění
 • Kožní nemoci

Infúze tymiánu

Tymián - léčivá rostlina, která se široce používá v lidové medicíně. Tymián je předepsán pro léčbu zánětu, infekce a také jako sedativum pro bolest. Proto je to skvělý prostředek pro léčbu nechráněných nehtů.

Připravte infuzi jednoho šálku vody a dvě lžíce tymiánu. Vše vaříme pět minut, pak ochlaďte a když je infuze teplá, ponořte postižený prst do infuze a podržte jej 5 až 10 minut. Opakujte tyto koupele na nohy několikrát po celý den.

Citrón a sůl

Pomocí těchto jednoduchých ingrediencí můžete připravit skvělý prostředek pro účinnou léčbu nechráněných nehtů. Proveďte malou díru v citronu a přidejte k němu trochu mořské soli. Držte postižený prst v citronu, ponechte citron na prst po dobu 20 minut, proveďte to každý den, dokud vyléčíte vyrostlý hřebík.

Lemon spolu se solí dezinfikuje a snižuje zánět.Vepřová cibule

Cibule mají

silný protizánětlivý účinek , je používán k léčbě několika nemocí. To může být také užitečné v našem případě, ale je velmi snadné ho použít.Užívejte jednu cibuli, vařit ji v malém množství vody a když se vaří, vyjměte z vody a metla mixér. Cibuli položte na sterilní kousek gázy, když je ještě teplé, zabalte ji prstem na poškozené místo a vytvořte tak sáček. Dokonce si můžete přivázat prst s obvazem nebo chirurgickou páskou, aby držel lektvar na přídi nejméně dvě hodiny.

mrkev obklad Všechny tyto lidové léky jsou velmi účinné, ale můžete si vybrat jedno nebo druhé v závislosti na složek, které jsou k dispozici v kuchyni. Alternativně je můžete střídat, abyste zjistili, který z nich je praktičtější, užitečný a vhodný pro vás.

Tento obklad je například velmi podobný lektvaru z cibule, ale vaříme s mrkví, ne cibulí.

To nejen pomáhá eliminovat narušený nehet, ale také léčí postiženou kůži. Použijte tento kompresní přípravek by měl být prováděn třikrát denně po dobu nejméně 15 minut.

Vaječný protein

Tento lék je velmi rychlý a také dobré výsledky, pokud opakujete postup s proteinem ve vaječné bílkovině, dokud neuvidíte zlepšení. Jediné, co musíte udělat, je vzít jedno vejce, oddělit žloutek od proteinu (používáme pouze bílý) a aplikovat je na postiženou oblast několikrát denně. Bavlnu uchovávejte v chladničce maximálně tři dny.

Mohu zabránit nechtěným prstům?

můžete vyhnout zarůstání nehtů, když budete postupovat podle těchto tipů:

Nehty by měly být vždy dobře upravený:

 • rovnenko pokrájíme, a ujistěte se, že řez kutikuly. Vždy používejte manikúrový plech, abyste nezanechali žádné nerovnosti a nerovnosti.Nenoste příliš těsné ponožky:
 • by měly odpovídat přirozenému tvaru nohy a dobře proniknout vzduchem, být pohodlné a udržovat nohy suché. Doporučuje se vyhnout se vysokým podpatkům. Pokud vaše noha zasažen úderem nebo pokud někdo šlápl na nohy, pečovat o ně, s použitím přírodních opravné prostředky, a to i v případě, že zranění se zdá menší, aby vás.
 • Ruce a nohy hydratují pravidelně
 • , pomocímoisturizers , které obsahují vitamín E nebo rostlinné oleje.Pokud máte plíseň na postiženou oblast,
 • kapku čisté tea tree olej jednou denně, což je silný léčivý fungicid. Doporučení :

Pokud je infikovaný nehet a infekce přetrvává, i nadále vyvíjet co nejdříve vyhledat lékaře, aby se zabránilo dalším komplikacím. Nestává se příliš často, ale to se může stát, pokud nechcete pikluvatymetes nohy o stavu a nevěnuje pozornost k takovým problémům, jako otoky, infekce a tak dále. Foto s laskavým svolením FoundryParkInn


5 Nejlepších rostlin pro zlepšení emocionální stav

5 Nejlepších rostlin pro zlepšení emocionální stav

Natural znamená, že všechny bez výjimky, cítit a zkušenosti emoce, i ti, kteří na první pohled zdát chladný a vypočítavý, který se zdá být absolutně žádný místo pro emoce. Každá chvíle našeho života je citově zbarvená. Prostě si myslíte, kolik emocionálních pohybů zažijete během dne? A jak ovlivňují vaši práci, váš vztah se svými blízkými, vaší rodinou, vašimi dětmi?

(Lidových opravné)

10 Ovoce a zeleniny pro odstraňování tekutiny z přírodních prostředků těla

10 Ovoce a zeleniny pro odstraňování tekutiny z přírodních prostředků těla

Pokud se setkáte s problémem zadržování tekutin v těle , je třeba zkontrolovat dietu a doplnit to užitečné produkty. některé druhy ovoce a zeleniny obsahují obsahuje velké množství vody, které pomáhají odstranit tekutiny z těla kvůli silnému rozvoji moči. V tomto článku najdete seznam užitečných produktů, které pomáhají řešit problém otoky a zadržování tekutin; Jak produkty s močopudné vlastnosti?

(Lidových opravné)