4 Buddhistická učení o lásce a vztahy Sex


4 Buddhistická učení o lásce a vztahy Sex

pojetí lásky, že buddhismus nabízí nám velmi liší od klasického obrazuromantické lásky, který je svět literatury a filmu zakotvený v řadě nedorozumění, z nichž některé mohou dokonce způsobit bolest.

Bez ohledu na to, zda jste věřící nebo nevěřící, nebo trochu najednou - vždy dobré dozvědět se o různých přístupech k vidění realitu, protože se vám může obohatit osobně.

Láska je tam a bude vždy komplikovaným a vzrušujícím aspektem. To je to, co najdeme nový téměř každý den, takže je třeba se naučit několik zajímavých teorií, které vám pomohou růst uvnitř a na oplátku vytvořit šťastnější, zdravější vztahy.

Buddhismus je jedním ze způsobů, jak to udělat. To je důvod, proč dnes chceme sdílet některé z pilířů víry, která je kouzelná a moudrý, a nabídnout jim porozmirkovuvaty v průběhu několika minut.

Love in buddhismu v textech buddhisty a různých projevů starého náboženství lásky - je v první řadě, která je součástí vnitřního světa - a vy, a partnera.

Je zajímavé vědět, že pro Buddhu láska je jemná a nádherná kombinace radosti a soucitu. Mějte však na paměti, že v tomto duchovním přístupu, nikdo by se měl vyvyšovat nad sebou nebo se cítí, že je třeba „držet“ na něco nebo někoho.

Viz také: Zjistěte, jaký typ partnera, který vám vyhovuje

Toto „oddělení“ je nedílnou součástí svobody lidské duše, které mohou téci a pohybovat podél kolo života a skrze každý cyklus projde. Nicméně termín "odloučení" neznamená, že nebudete moci být spolu se svými blízkými.

K buddhismu, láska znamená přijmout jinou osobu jako součást sebe, aby ji léčit s radostí a respektem, ale také musíte povolit osobní růst člověka, kterého milujete.

Zde najdeme jeden z nejkrásnějších aspektů tohoto pohledu.

Zvažte to podrobněji. 1. Nepodmíněné laskavost

Buddhismus nám připomíná, že jedním z hlavních pilířů našeho života by mělo být laskavost.

  • Akt šlechty srdce a mysli znamená, že děláme vše, co pro sebe máme, a respekt a péči o ty, kteří nás obklopují.
  • To platí zejména pro lásku, protože je ve vztahu dvojice bezpodmínečná laskavost by měla být nejvýraznější a nezbytnější.
  • Být uctivým párem, pečovat o sebe navzájem a hledat osobní rovnováhu, být ušlechtilý ve svých činnostech a slovech, je hodnota, kterou by nikdo z nás neměl zanedbat.

2. Schopnost radovat se a být šťastný pro osobu, kterou milujete

Láska, pokud je upřímná, zralá a moudrá, nikdy nepřinese smutek nebo slzy. Osoba, která vás chce dělat šťastnou, vás nikdy nebude plakat.

Také doporučujeme: Trpělivost a schopnost mlčet - ctnosti moudrých lidí

buddhistické texty nám to připomínají někoho milovat, musíme dívat se na ně a pochopit, co dělá jim radost.

  • porozumění je cesta, kde jsou tam dva lidé, a aby se usnadnilo toto porozumění, měli byste mít možnost užít si to spolu, mluví šťastně pozoroval mlčky pochopit hluboké znepokojení z jeho duše.
  • Šťastnost může být vyjádřena a sledována a láska je nabízena s radostí - nikdy díky slzám nebo vydíráním.

Zároveň buddhismus také připomíná, že musíme být šťastní izolovaně, než začneme mít vztah. Jen klidné a šťastné srdce jsou schopné dát druhým to nejlepší samo o sobě.

3. Soucit

Soucit musí být chápán jako ušlechtilý a upřímnou touhou zmírnit utrpení jiné osoby, zvláště ta, kterou milujete.

  • Buddhismus nám připomíná, že k nalezení příčiny utrpení vaší milované osoby někdy jsou jen slova nedostačující. Slova nejsou vždy upřímná nebo odvážní.
  • Musíte se naučit, jak se dívat, rozvíjet empatii, která umožňuje vašim očím číst něčí duši. Jak jste si mohli myslet, tento duchovní přístup vás také vyzývá, abyste se naučili meditovat.

Pouze když zjistíte vaši vnitřní rovnováhu a mír, budete se moci spojit s ostatními lidmi v emocionálních světech.

4. Spravedlnost a svoboda ve dvojici

To je důležitý a komplexní aspekt vztahu. Pokud někoho milujete, jak můžete přispět k jejich svobodě? Jak vytvořit prostor, kde můžete být spolu a současně budete mít příležitost se svobodně rozvíjet?

  • Je důležité podívat se na věci ve srovnání. Začněme skutečností, že pravá láska je vždy nabízena s úplnou svobodou.

„Miluji tě, protože i já se rád a cítím se zatím tě a pomůže vám rostou, stejně jako já.“

osobní svobody, jak jsme již uvedli, je velmi důležité, a ačkoli to může Zdá se, že je obtížné zavést v praxi, což vám pomůže dosáhnout vyspělého vztahu.

Je důležité vytvořit ve vašem vztahu jeden prostor a zároveň si uvědomit, že druhá osoba se bude nadále rozvíjet nekonečně. Takto jste spolu, po ruce, ale zároveň volně.


Tě Před miluju, miluju sám

Tě Před miluju, miluju sám

Sex a vztahy jsem učil, jak se do sebe zamilují, ale nikdo mě naučil, že musím nejprve milovat sami sebe. Bylo mi řečeno, že každý má poloviční, který bude dělat mi radost a úplné, ale nikdo mi řekl, že musím sám milovat, než jsem se mohl zamilovat do někoho jiného. Všichni obmanyuvalysya pokud šlo o lásku, která kupodivu nemohlo stát, pokud se naučíme nejprve milovat sami sebe.

(Sex a vztahy)

Při třepení přátelství, když láska prochází

Při třepení přátelství, když láska prochází

Sex a vztahy Při přátelství ukončena a láska zvětralý, něco v nás zemře. Nikdo není připraven na ztrátu nebo ukončení komunikace, , která kdysi byla tak důležitá. Náš mozek byl geneticky naprogramován tak, aby byl kombinován s lidmi. Tímto způsobem přežíváme, učíme se a zdokonalujeme se po celý život.

(Sex a vztahy)