Jak mít zdravé krásné vlasy bez nerovný zámky


Jak mít zdravé krásné vlasy bez nerovný zámky

zdraví pro mnoho lidí, kudrnaté vlasy, je skutečnou výzvou, protože je více než kroutí rovné vlasy - ačkoliv rovné vlasy má i své nevýhody.

Využíváme této příležitosti, abychom vám řekli, jak získat krásné vlasy bez kuchařů a ukázat přirozenou krásu vlnitých vlasů , aniž by mu způsobila nějaké škody. Přečtěte si o přírodních produktech, které jsou velmi účinné pro zvlhčování, vyživování, měkkost a krásu vašich vlasů. Pokud si chcete vyzkoušet?

maska ​​s banány

Jednou z nejefektivnějších domácích prostředků pro snížení suchosti vlasů a prevenci vzniku kudrlin je maska ​​s banány. Stačí si udělat bramborovou kaši a rovnoměrně ji aplikovat na celé vlasy. Nechte půl hodiny a pak si vlasy opláchněte jako obvykle.

Tato maska ​​může být provedena dvakrát nebo třikrát týdně. Od první aplikace si všimnete rozdílu a vaše vlasy budou velmi měkké a poslušné.

Avokádo s majonézou

Pro tuto masku budete potřebovat velmi zralé avokádo. Rozemlete ho a vytvořte homogenní pastu, přidejte do něj jednu nebo dvě lžíce majonézy. Poté je třeba smíchat tuto směs se všemi vlasy a nechat na patnáct až dvacet minut. Nakonec důkladně umyjte hlavu a vaše vlasy budou vypadat velmi hladce.

Jablečný ocet

Pokaždé, když si umyjete vlasy, můžete jej konečně opláchnout směsí vody (půl litru) a jablečného octa (tři lžíce). To vám pomůže získat krásné brilantní vlasy bez kuchařů.

Kokosový olej může být aplikován po celé délce vlasů s teplým kokosovým olejem, zábal hlava s ručníkem namočeným v teplé nebo horké vody k udržení stálé teploty a choval se olej. Můžete ho nechat dvacet minut.

Tento postup by měl být proveden dvakrát týdně, aby se vlasy udržely vlhké a aby se zabránilo vzhledu kuchařů.

Tipy, které je třeba mít na paměti

  • Vyhněte se nadměrnému používání vysoušeč vlasů, protože to příliš suší vlasy, což je jedna z hlavních příčin kuchařů.
  • Žehličku lze použít ke snížení zvlnění pouze po nanesení zvlhčovače vynikající kvality, nejlépe z přírodních složek.
  • Vyhněte se všem výrobkům, které zanechávají pocit tíhy nebo mastných vlasů, například některé stylingové krémy, které jsou k dispozici k prodeji. Musíte si vybrat přírodní zvlhčovače.
  • Použijte hřeben s měkkými přírodními zuby, vyhněte se hřebenům s kovovými nebo plastovými zuby.
  • Vyberte vysoce kvalitní nealkoholické vlasové výrobky, jako jsou šampony, gely, spreje, stylingové krémy apod.
  • Doporučujeme umýt vlasy studenou nebo mírně teplou vodou; horkou vodou osuší vlasy a oslabuje je, což je křehké a vlnité.
  • Lidé s kudrnatými vlasy by často měli stříhat své tipy. Měli byste také použít dobrý zvlhčovač na vaše mokré vlasy pro usnadnění česání.


Jak posílit nehty doma?

Jak posílit nehty doma?

Všichni ví, není nic než otravné než křehké a křehké nehty. Jeden neopatrný pohyb a oni se zlomí a jejich oživení je nesmírně obtížné. Ruce jsou obdařeny jedinečnou krásou. V lékárnách najdete spoustu nástrojů, které pomáhají udržet jejich krásu, ale zpravidla jsou velmi drahé. A chtěli byste vědět o snadné a ekonomické metody posilování nehtů doma ?

(Krása)

Jak vytvořit prostor pod podpaží lehčí?

Jak vytvořit prostor pod podpaží lehčí?

Oblast pod podpaží je velmi jemná a citlivá. Některé ženy se snaží skrýt skutečnost, že kromě použití deodorantů, holení a pocení, podpaží je tmavší než kůže na rukou. Budeme mluvit o možné příčiny takového jevu a přírodní prostředky pro pro boj s problémem tmavší kůže pod podpaží. Nadměrné pocení Pokud je příčinou tmavé kůže pod podpaží nadměrné pocení, měli byste vědět, že pot je jedním ze způsobů, jak bojovat s tělem toxiny.

(Krása)