Jak léčit krvácení hemeroidy


Jak léčit krvácení hemeroidy

Hemoroidy jsou velmi nepříjemné a bolestivé, zvláště pokud je to krvácení. Pokud jste to nevěděli, velká část populace trpí tímto problémem v určitém okamžiku svého života. To platí zejména pro ženy po porodu nebo po dosažení 35 let věku.

Chcete vědět o nejlepších přirozených způsobech léčby krvácavých hemoroidů? Přečtěte si dál!

krvácení hemoroidy: Možnosti léčby

většině případů, krev ve stolici nebo kapky krve na prádle zmizí po několika hodinách nebo dnech, ale je to nepříjemné, nepohodlné a bolestivé období.

Svědění může být nesnesitelné, takže hledáte prostředky nebo postupy, které vám mohou pomoci snížit příznaky.

Podívejte se na tyto tipy k urychlení hojení hemoroidy, krvácení, které se nezastaví: Pijte hodně vody

To pomůže nejen v moči k odstranění odpadů a toxinů. Pomáhá také uklidnit výkaly.

Navíc, voda dovoluje výkalům přesunovat rychleji střeva, protože mazá střevní stěny.

Je třeba vědět, že tuhé, suché výkaly dráždí a poškrábají tkáně hemoroidů. Může to způsobit bolest nebo krvácení.

Proto doporučujeme pít alespoň 8 sklenic vody denně. Pokud nejste velký fanoušek vody, můžete vypít přírodní džusy nebo čaje.

To však neplatí pro nealkoholické nápoje, kávu nebo alkoholické nápoje.

Vyhněte se zácpě.

Nedostatek na záchod a hemoroidy není nejlepší kombinace. Vaše strava obsahuje spoustu celých zrn, zrna, ořechy, rozinky a listové zeleniny, jako je špenát.

Tímto způsobem budete schopni zabránit zácpě. V důsledku toho nebude během vyprazdňování bolet.

Pokud máte krvácející hemoroidy, nejhorší věc, kterou můžete mít - upevněná, protože úsilí, které musíte udělat, abyste šli na toaletu, nepomůže.

Nespěchejte a nezapomeňte, že tlak na rektální kanál může vést k většímu poškození v případě krvácivých hemoroidů.

neudrží svou touhu jít na toaletu

Mnoho lidí věří, že je lepší počkat, nebo snížit četnost návštěv záchodové místnosti v domnění, že to pomáhá jim hojí rychleji a zastavit krvácení. To je však nesprávné.

Důvod je jednoduchý: Když shromažďujete více odpadu v těle, je těžší se ho zbavit bez bolesti nebo nepohodlí.

Tohle není dobré pro vaše zdraví, protože nakonec ušetříte toxiny v těle. Mohou způsobit onemocnění.

trpíte bolesti způsobenými krvácivými hemoroidy, ale nebojte se jít na toaletu. Pokud odložíte, bude to nepříjemné a ještě bolestivější.

Promývání bude trvat déle. Navíc budete opět zranitelní krvácením.

Snížit množství škodlivých potravin, které jíte

Sůl - je jedním z nejhorších nepřátel v případě hemeroidů. To lze vysvětlit skutečností, že způsobuje zadržování tekutin.

Jaký je vztah mezi hemoroidy a edémem? Vaše tělo se zvětšuje kvůli hromadění vody. Současně dochází k zánětu krevních cév v rektálním kanálu.

Důsledkem je krvácení, bolesti a nepohodlí při vyprazdňování nebo sedění.

Doporučujeme také snížit množství kávy, alkoholu, čokolády, mastných potravin, sladkých potravin a bílé mouky. Všechny tyto potraviny způsobují, že fekálie jsou tvrdší a suché. Jsou těžší se zbavit bez bolesti.

Na druhou stranu, stav je lepší, pokud máte vyváženou stravu. A není to jen o krvácení hemoroidů, ale o těle jako celku. Vaše strava by měla obsahovat mnoho čerstvého ovoce a zeleniny.

Ujistěte se, že potraviny, které jíte, obsahují všechny skupiny potravin.

Sledujte vaši osobní hygienu

Během krvácení do hemoroidů, hoří a zvyšuje se riziko infekce. Po každém použití umyjte toaletu studenou nebo teplou vodou.

Nepoužívejte toaletní papír. To dráždí oblast a může zhoršit krvácení. Nedovolte, aby suchá krev zůstala v této oblasti nebo v spodním prádle.

Chcete-li zajistit čistotu, okouzlete. Stačí jen ponořit oblast do teplé vody na několik minut, dokud nepohodlí zmizí.

Nepoužívejte ručník na sušení, protože je to stejné jako toaletní papír.

Změňte svůj postoj

Dlouhé sedadlo není vhodné pro hemoroidy (bez ohledu na to, zda krvácí nebo ne). Pokud vaše práce vyžaduje, abyste seděli před počítačem po celý den, zvedněte se na několik minut každou hodinu. Pokud je to možné, trochu se projít, dokonce i kolem stolu.

Zvýšíte tak krevní oběh. Tím se zabrání akumulaci krve v oblasti konečníku, což může vést ke zvýšení bolesti a nepohodlí.

Nedoporučujeme intenzivní cvičení, jako je zvedání, jízda na kole a tenis. Fyzické relaxační cvičení, jako je plavání, jóga a procházky, jsou nejvhodnější.

Použijte přírodní léčby

Aloe vera je jednou z nejlepších možností, kterou můžete snadno najít. Prořízněte podél listu rostliny. Odstraňte trny a vložte list do vnitřní strany na zadní straně. Gel by měl být v kontaktu s hemoroidy.

Za pár minut se budete cítit úleva.

  • Ice - Další zajímavá možnost, pokud máte spoustu nepohodlí nebo hoří. Nezapomeňte zabalit kostku ledu do šálu. Takže nebude mít přímý kontakt s kůží.
  • Můžete také přidat lžíce solí Epsom do lázně. Pomáhají léčit krvácení hemoroidy rychleji.

Zjistěte, jak detekovat hemoroidy v čase

Hemoroidy - problém s krevním oběhem, který je u člověka velmi častý. Obecně platí, že hemoroidy jsou charakterizovány zánětem nebo edémem žil, které se nacházejí ve spodním


11 úžAsné výhody studenou sprchu

11 úžAsné výhody studenou sprchu

Užitečné návyky několika desítkami let, horká sprcha byl luxus, který si mohl vychutnat jen malou část populace. Nicméně časy se změnily a stále více lidí má příležitost používat teplou vodu ve svých domovech. Vzhledem k tomu, že je to skvělý zvyk, aby se studenou sprchu je ztracen, a nemáme vůbec důležité výhody.

(Užitečné návyky)

Jóga může pomoci léčit syndrom karpálního tunelu

Jóga může pomoci léčit syndrom karpálního tunelu

Užitečné návyky syndrom karpálního tunelu - je velmi časté onemocnění v dnešní době z důvodu velkého počtu elektronických zařízení a počítačů používaných lidstvem. Existuje onemocnění způsobené zánětem středního nervu, který je zodpovědný za pocit a pohyblivost celého ramene. Syndrom vířícího tunelu se může objevit kvůli opakovaným pohybům, ale také kvůli přítomnosti infekce, poranění rány a obezitě .

(Užitečné návyky)