Jak léčit zánět vedlejších nosních dutin přirozeně


Jak léčit zánět vedlejších nosních dutin přirozeně

užitečné návyky: Jakékoliv zánět nosních dutin, známých jako „zánět vedlejších nosních dutin“. Rozkládá se v horní části nosu a může způsobit vážné bolesti hlavy a těsnění. Pokud chcete vědět, jak léčit zánět vedlejších nosních dutin přirozeně, přečtěte si tento článek.

Co bych měl vědět o zánět vedlejších nosních dutin

Jak bylo zmíněno výše, zánět vedlejších nosních dutin je zánět nosních dutin, tj dutiny umístěné ve tvářích a okolo a za nosem. Tato porucha může být chronická nebo akutní. Někteří lidé trpí několik týdnů, měsíců nebo dokonce let, protože to nebude léčit, nebo nevěnují dostatečnou pozornost.

Jaké jsou příznaky sinusitidy?

 • bolest hlavy v dutin
 • přetrvávající horečka výtok z nosu
 • červený nos únavových
 • špatný dech
 • otok obličeje zarudlé slzící oči nebo bolest očí
 • bolesti zubů, včetně stoliček bolesti
 • nosu
 • obecně nepříjemné pocity a úzkost
 • kašel a studený (pro ty, kteří trpí chronickou zánětu vedlejších nosních dutin)
 • bez zápachu (hiposmiya) bolest
 • při žvýkání nebo polykání
 • dysfonii nebo chrapot

Existují dva typy zánětu vedlejších nosních dutin, a každá je závislá na výskytu jednoho nebo více příznaků, ale to závažnosti symptomů, které se objeví.

akutní sinusitida Ve většině případů způsobovat bakteriální infekci. To je vzhledem k pozdním komplikacím respiračních virových infekcí, jako je nachlazení, chřipky, nebo „špatně ošetřené“ chladu. To je nejčastější důvod.

Chronický zánět vedlejších nosních dutin může být také způsobena bakteriální infekcí, ale často příčinou je zánětlivé onemocnění, jako je astma. Sezónní alergie mohou vznítitdutin, takže je obtížné odstranit bakterie. Vzhledem k tomu, porucha objeví vícekrát (každý rok, například, nebo změnu v sezoně), chronický zánět vedlejších nosních dutin je velmi časté a obtížně léčitelné.

léčbu zánětu vedlejších nosních dutin doma

Trpíte-li z jednoho z těchto dvou nemocí (akutní nebo chronický zánět vedlejších nosních dutin), podívejte se na naše tipy a domácí opravné prostředky k léčbě zánětu vedlejších nosních dutin nebo projde. To vám pomůže léčit tuto poruchu a zabránit jejímu opětovnému vzestupu.

Ačkoliv výsledky ukazují nahoru později než při použití léků, můžete si být jisti, že přirozenou cestou „útok“ kořen problému a zabránit návratu onemocnění.

Zdravá strava

Jedním způsobem, jak být vždy zdravý, je správně jíst. Alergie, záněty, infekce a nemoci jsou způsobeny špatnou výživou.

Pokud si nejste opatrní s dietou, konzumují příliš mnoho potravin, které obsahují rafinovaný cukr (paštiky, koláče, limonády), nasycené tuky (hamburgery a párky v rohlíku), sůl (smažený a zpracované potraviny), konzervované potraviny, vaše zdraví se zhorší.

Když tělo se stává toxický, protože těchto potravin zvyšuje pravděpodobnost alergie nebo onemocnění požití bakterií a mikrobů. To vše vede k infekcím a zánětem, stejně jako k nemocem.

Takže pokud v současné době trpíte sinusitidou, pokud se jí chcete vyhnout, nebo jste ji v minulosti utrpěli, měli byste začít správně jíst. Prvním krokem je dobrá detoxikace.

Po tom udržovat více vyváženou stravu, výběru potravin s celými zrny, spíše než rafinované, jíst ovoce a zeleninu, výběru potravin, vaření, ale ne opečené (například pečené v troubě nebo v páře), a nejedí v restauracích s rychlým občerstvením.

Vitamin C je velmi dobře známo, že vitamin C pomáhá předcházet onemocnění a vzniku virů a bakterií, které se v tomto případě může způsobit zánět vedlejších nosních dutin, nebo zánět nosních dutin. Každé ráno je třeba napít pomerančový džus k posílení imunitního systému.

na saláty, pomocí citronu (který může také dát nový chuť šťávy, pásy a infuze), a jako dezert, jíst grapefruit nebo mandarinky. Tímto způsobem nejenom poskytnete tělu dostatečné množství vitaminu C, ale rovnováhejte také pH těla.

Kromě těchto plodů, existují i ​​jiné produkty, které mají stejné (nebo více), vitamínu C, včetně brokolice a mrkev. Na druhou stranu, pokusit se vyhnout konzumaci mléčných výrobků, zpracovaného masa a cukru, nezasahovat do fungování této živiny.

Životní prostředí - Životní prostředí

Nepříznivá místnost nebo životní prostředí špatně postihuje osoby, které trpí nebo jsou náchylné k sinusitidu. To znamená, že byste měli dávat pozor, aby nedošlo k oblasti, kde k dispozici:

 • Kuřáci toxický odpad, jako jsou továrny
 • místa čistit velmi silné prostředky, jako je například koncentrace prádlo
 • znečištění, jako

Emoce centrálních

Další Příčinou sinusitidy je emoční nerovnováha. Nálada může mít velký vliv na odpověď těla. napětí, podráždění, stres, únava, nervozita, úzkost a deprese mohou hrát proti vám v mnoha ohledech. V tomto případě zejména zvyšují pravděpodobnost sinusitidy nebo chronických projevů onemocnění.

pokusit se odpočívat a léčit všechny klidnější zpoždění starosti a tlak, často vzít si dovolenou (nebo alespoň trávit čas v zemi), dobrý spánek, vykoupat (což také pomůže „relax“ nosní dírky) a pít infuze heřmánek, kořen valerián, vápno a další.


Tipy pro léčbu plicní

Tipy pro léčbu plicní

Pro ty, kteří kouří, mají problémy trvalé plicní nebo prostě jen chtějí jasné světelné a být schopen dýchat lépe, v tomto článku se budeme dávat nějaké tipy, které jsou neocenitelné význam pro což usnadňuje čištění plic. Pokud se naučíte, jak dýchat správně, tiskové hlenu, zlepšit větrání a správně větrat místnosti, uvidíte dobré výsledky v žádném okamžiku.

(Užitečné návyky)

6 Cvičení v boji měkká tuková tkáň stop

6 Cvičení v boji měkká tuková tkáň stop

Užitečné návyky pro dobré výsledky, musíte být konzistentní v těchto cvičení pro nohy, je to jediný způsob, jak úspěšně přivést tón dolů. Foot je jedním z půvabů žen, takže všichni chceme, aby jim v perfektním stavu. Ale kvůli neustálým změnám hormonů, špatné stravovací návyky a sedavý způsob života jsou obvykle postupně ztrácejí pružnost.

(Užitečné návyky)