Jak k léčbě revmatoidní artritida přírodní prostředky


Jak k léčbě revmatoidní artritida přírodní prostředky

Jedná se o chronické degenerativní onemocnění, které způsobuje zánět blanky, která pokrývá a chrání chrupavky v kloubech. Když je kosti zapálená, je poškozená a erodovaná. Artritida se liší od artritidy, což vede k poškození kloubní chrupavky. Způsobuje silnou bolest, zejména u žen starších 40 let. Zjistěte si v tomto článku jak léčit revmatoidní artritidu.

Symptomy revmatoidní artritidy

Hlavním a nejzřetelnějším příznakem je otok nebo zánět kloubů, který způsobuje silnou bolest. nejčastěji trpí revmatoidní artritidou zápěstí, lokty, ramena, prsty, prsty, boky, kotníky a kolena. Pacienti trpící tímto onemocněním jsou obvykle zaníceni, zvláště když se ráno probouzí.

Také se mohou objevit revmatoidní uzliny. Jsou to kůže (zejména na zadní straně paží a nohou) nebo uvnitř těla. Záněty se mění s deformací kloubů, když onemocnění přechází do nového stadia vývoje.

Další příznaky zažívají pacientů s artritidou, horečka, únava, suché sliznice (ústa, oči, atd), bolesti krční páteře a mravenčení v rukou a nohou.

Tipy pro léčbu revmatoidní artritidy s přírodními léky

Jezte denní olej z okurky jako bio aditiva. Tento olej obsahuje omega-6 mastné kyseliny a dokázal, že je účinným prostředkem pro snížení a zmírnění bolesti způsobené artritidou.

Provádějte vhodné cvičení a vyvarujte se těm, které vám ublížily. Doporučujeme aerobní cvičení s nízkým účinkem, jako je plavání, chůze nebo protahování. Je pravděpodobné, že v prvních dnech budete po tréninku pociťovat bolest, ale je to normální, nezastavujte. Když vaše tělo zvykne, budete cítit méně a méně nepohodlí.

Zjistěte na lékařské konzultaci, zda máte alergii na něco, jako je mléko nebo pšenice. Bylo prokázáno, že mnoho pacientů se může zbavit příznaků artritidy a zastavit konzumaci určitých potravin.

Vyberte si produkty doporučené pro léčbu bolesti této nemoci. Jedná se o rybu (pstruhy, makrely a sardinky), které obsahují omega-3 mastné kyseliny a mají protizánětlivý účinek; Rostlinné oleje (olivové, ořechové, řepné nebo lněné) jsou také bohaté na tyto kyseliny. Doporučujeme, abyste je použili jako surovinu pro zachování svých vlastností. Kromě toho může být sušené ovoce (vlašské ořechy, mandle, lískové ořechy, pistácie, fíky), ale mějte na paměti, že mají vysoký obsah kalorií; zelenina (mangold, salát, brokolice, zelí, kapusta, špenát), které mají antioxidační vlastnosti známých a neutralizují „volné radikály“ a ovoce bohaté na vitamín C (pomeranče, mandarinky, kiwi, mango a jahody).

přírodní prostředky pro revmatoidní artritidy

  • Udělat studené zábaly: To pomůže snížit otok a zánět kloubů. Doporučujeme používat ledové sáčky a aplikovat je přímo na oblast, která ubližuje, aby se zbavila této bolesti. Použijte maximálně 15 minut a pokud chcete opakovat, počkejte půl hodiny. Buďte opatrní, protože když používáte led, můžete spálit kůži. Je lepší ji pokrýt látkou nebo ručníkem.
  • Použít teplo k uvolnění svalů: můžete použít tepelnou podušku, která by měla umožnit zásuvku. Ohřívají oblast, která ubližuje. Můžete dokonce namočit ručník do horké vody a připojit ji. Někteří lidé ohřívají látku pár vroucí vody nebo položí nohy a kotníky do kbelíku s horkou vodou. Pokud máte pocit bolesti v celém těle, naplňte lázeň a sedněte na ni několik minut, dokud se voda neochladí.
  • Použití terapie těla a mysli: při „normálním“ léčba artritidy doprovodných metody zabývající se stresem, uvědomění si bolesti nebo zlepšení symptomů spánku výrazně sníží. Dýchat správně
  • : podle Národního centra pro doplňkové a alternativní medicíny, správné dýchání pomalu a zhluboka z břicha může pomoci s problémem artritidy tím, že mění svůj emoční stav. Pomáhá také snížit stres, napětí a hněv v obtížných situacích.

  • Využijte progresivní svalová relaxace: máte dobré zaměření a relaxaci každou svalovou skupinu, ve vašem těle. Začněte s hlavy, krku a procházejte rukou na zadní stranu, hrudníku, břicha, pánve, kyčle, nohy a chodidla. Můžete sedět nebo ležet (ne usínat). Dýchaj hluboce a pomalu.
  • Meditovat: Tato terapie snižuje srdeční frekvenci a zbavuje vás bolesti. Snižuje také depresi, úzkost, stres a pomáhá zvyšovat koncentraci a sebevědomí. Mimo Lotus také umožňuje uvolnit některé svaly a klouby (např zápěstí, lehce spočívat na kolena a ramena, které „spadají“ krk).
  • Zapojit tai chi nebo jógu: obě východní praktiky jsou velmi účinné a bezpečné pro pacienty, kteří trpí revmatoidní artritidou. Doporučují se zejména pro seniory, protože pohyby zde jsou jemné a snadné. Pomáhají zvyšovat sílu těla a zlepšovat rozsah pohybu. Navíc mají další součást duchovní povahy, takže mysl může vylévat bolestí.


Výhody a použití citronové kůry

Výhody a použití citronové kůry

Přírodní prostředky Většina z nás zná mnoho výhod citrusových plodů včetně citróny, ale téměř vždy chybět půl výhod, které kůru. Mnozí z nás jsou zvyklí používat pouze citronovou šťávu, ať už ve vaření nebo v medicíně. Nicméně, nevíme, že mnoho léčebných vlastností také citronová kůra, protože obsahuje 5-10 krát více vitamínů než šťávy.

(Lidových opravné)

Tajný boj s nespavostí, soli a cukru výrobků

Tajný boj s nespavostí, soli a cukru výrobků

Natural Insomnie - onemocnění, jehož prostřednictvím lidé je obtížné usnout nebo probudit v noci vždycky . Možná zjistíte, že je těžké usnout, a možná budete vstávat příliš brzy a neměl čas získat sílu a energii. Tento problém je považován za jeden z hlavních poruch spánku, které se často vyskytují .

(Lidových opravné)