Jak léčit ischias domácí opravné prostředky, přírodní léky


Jak léčit ischias domácí opravné prostředky, přírodní léky

sedacího nervu je nejdelší v těle. Začíná kolem bederních obratlů a rozšiřuje se na zadní straně stehna a nohy a končí na pětinu. Bolest, která se pociťuje podél této oblasti těla, je známá jako bederní sakrální ischias. Lidové léky na ischias byly použity ve starověku a osvědčený, protože tato nemoc je dotčené lidi od nepaměti. V tomto článku se naučíte jak léčit radikulitidu s domácími léky.

Co byste měli vědět o ischiasu radiculitis

- nemoci způsobené porážkou kořenů míšních nervů. Radikulitida projevuje náhlou ostrou bolest v zádech způsobené neopatrným pohybem nebo náhlým ohybem nebo zvedání těžkých předmětů. Radikulitida často způsobena poškozením meziobratlové ploténky - disku lisované do nervů páteře. Tato bolest se může projevovat různými způsoby:

 • mírné mravenčení v nohách
 • křeče, křeče nebo bolesti z pasu ke kolenům
 • únavy nebo necitlivost
 • bolest, jako by oba elektrickým proudem v těle, jako je například v nohách
 • silnou bolest, která narušuje normální chůze

Kdo je nejvíce vystaven riziku vzniku ischias?

 • To ohrožuje lidi, kteří trpí artritidou a osteoporózy
 • Ti, kteří kouří
 • Ti, kteří neustále zvedá těžké předměty (např, v práci nebo při fyzické aktivitě)

tradiční léčbu ischiasu

Pokud požádal lékaře otázka, jak léčit akutní zánět ischiatického nervu, bude předepisovat léky. Zatímco intenzivní bolest by měla být léčena agentů jmenován lékaře, který je přátelský a některé populární domácí opravné prostředky k léčbě některých symptomů ischias, bolest, která může právě začal obtěžovat. Zde jsou některé z nejúčinnějších způsobů, jak léčit ischias, hned jak příznaky:

 • čtyři uvaříme brambory a připravit bramborovou kaši, mash brambory dobře. Pak naneste rovnoměrně bramborovou kaši ve velkém, čistým hadříkem a aplikovat na postižené místo jako obklad. Zajistěte ho páskou nebo stuhou, aby se nehýbal. Ponechte kompresi na těle, dokud se brambory nezchladí. Opakujte tento postup několikrát denně.
 • Odřízněte polovinu cibule a masírujte kruhové pohyby, protřepte postiženou oblast na vnitřní straně misky deset minut. Opakujte to každou hodinu, půl nebo dvě, pokud je to nutné (vždy můžete použít pouze polovinu cibule).
 • Do postižené oblasti vložte pár horkých listů zelí. Neodstraňujte listy, dokud se nezchladí. Zelí odstraní otoky a záněty, po kterých bude bolest trvat dva až tři dny.
 • Stále můžete z lisování zelí listovat. Pro ošetření je nutné rozdrobit zelný list a míchat přijatou masku s jednou čajovou lžičkou sody. V případě potřeby můžete přidat trochu vody. Na postiženou oblast použijte vak na gázu. Po dvou hodinách vyjměte komprese a namažte postižený prostor výživným krémem. Postup lze provést bez omezení, dokud nebude dosažen pozitivní výsledek.

 • Příprava komprese z chmele. Mícháme kužele z této rostliny po dobu deseti minut, pak pokryjeme šunky s nemocným místem a připojíme k nim gázu. Ujistěte se, že vývar není příliš horký, abyste nespálili pokožku. Zakryjte tento obal s ubrouskem, abyste se lépe udržovali v teple. Můžete použít vodu, ve které se vařil chmel, aby se zvlhčila komprese, jakmile uschne (nezapomeňte ji zahřát).
 • Sciatická nervová masáž pomocí směsi dvou lžic sezamových semen a jedné čajové lžičky zemního zázvoru.
 • Masírovat bolavý nerv s kruhovým pohybem, použijte lněný olej nebo rybí olej.
 • Doporučuje se pít infuzi valerijského a vášnivého ovoce. To pomáhá relaxovat svaly kolem ischiatického nervu, zvláště když je bolest způsobena tlakem na nerv ze svalových kontrakcí.

 • Řiďte 50 gramů čerstvé ředkvičky, dobře je umyjte, neodlupujte a přidejte na litr bílého vína. Nechte infuzi po dobu tří týdnů, poté filtrovejte a vypijte dva šálky denně, jeden po večeři a druhý po večeři.
 • Nalijte sklenici vroucí vody do dvou špiček anýzu, dva majoránky, dva rozmarýnky a dva špetky. Nechte trávu pět minut a vypijte tuto infuzi před spaním.
 • Vroucí malé listy listů vrbů v pol litru vody po dobu 15 minut. Pokračujte, abyste se zbavili jakékoliv sraženiny a pili pohár každých osm hodin. Salicin, který je obsažen v kůře, značně zmírňuje bolest.
 • Smíchejte jednu lžičku tymiánu, jednu lžíci zelenou kopřivu a jednu lžíci oregano s litrem vody. Kuchařte 15 minut, vypněte hořák a nechte tento vývar přilepit a poté napnout. Píjejte dvakrát denně.

 • V půl minutě vaříme rozmarýnu v půl litru vody. Zakryjte látkou tak, aby absorbovala pár vody. Poté navlhčete hadřík v octě a použijte ho, aby se otřásly bolestivými místy.
 • Nalijte vodu (300 ml) s hrstí otrub a hrst mátou a vše dobře promíchejte. Vařte osm minut. Namočte bavlněnou tkaninu a připojte ji k postižené oblasti. Nechejte kompresi hodinu.
 • Nalijte sklenici vroucí vody čajové lžičky suchého jmelí. Zakryjte víko a nechte ho po celou noc ostré. Předehřejte následující ráno a aplikujte odvar na postižené oblasti ve formě komprese.
 • Smíchejte jeden litr olivového oleje, 150 gramů nanuce, 100 gramů plantain, 200 gramů třezalky tečkované. Přineste pomalé vaření a pokračujte v vaření po dobu čtyř hodin. Poté nechte vývar vychladnout, kapat a uložit do skleněné nádoby s uzavřeným víkem na tmavém místě po dobu jednoho měsíce. Infuze je třeba snadno otřít masírováním těch míst, kde trpíte bolesti v ischiadním nervu.

 • Nalejte hrst mýdlových borovicových listů s láhev vína. Nechte to nechat listy vymačkat sedm dní a pak přidat jednu lžíci medu. Píjete během choroca před spaním.
 • Smíchejte bramborovou šťávu s celerovým džusem nebo řepou nebo mrkvovou šťávou dle Vašeho výběru. Zeleninový džus použijte jednu sklenici denně. Pití spoustu vody. Voda je skvělou alternativou ke zmírnění bolesti zapáleného transdukčního nervu, protože voda urychluje krevní oběh.
 • Smíchejte dvě čajové lžičky česneku a půl šálku teplého mléka a pít dvakrát denně po celý týden. Dávejte pozor, s česnekem, protože česnek se nedoporučuje k jídlu, když užíváte antikoagulancia, kteří trpí žaludeční vřed nebo duodenální vřed nebo jste problémy s krvácením.


  Prevence a přirozená léčba herpesu

  Prevence a přirozená léčba herpesu

  Za prvé, zažíváte brnění nebo svědění na rtech. Podíváte se do zrcadla a nic nevidíte. O několik dní později se svědění zesílí a chápete, že jde o herpes. herpes virus, který se šíří snadno a je tak obtížné vykorinyuyetsya se lze vyhnout. Ale jakmile se nakazíte, vše, co můžete udělat, je zabránit tomu, aby se objevil s přírodními léky.

  (Lidových opravné)

  Přírodní léčba hemoroidů a nástrojů prevence

  Přírodní léčba hemoroidů a nástrojů prevence

  Přírodní hemeroidy - zánět žil v konečníku a řitního otvoru. Často se lidé, kteří trpí hemoroidy, neodvážili mluvit o problému a navštívit lékaře včas. ○ Hemoroidy jsou charakterizovány zánětem, edémem a obecným nepohodlí. Ve skutečnosti se objevuje zánět v pytlích, které obsahují žíly a tepny análního kanálu.

  (Lidových opravné)