Jak léčit nízké libido u žen o sexu a vztazích


Jak léčit nízké libido u žen o sexu a vztazích

Ženy mohou trpět nízké libido v určitých obdobích života, které mohou způsobit hormonální změny, stres, vyčerpání, emocionální změny, zdravotní problémy, a tak dále.

V tomto článku se budeme pokrývat některé domácí opravné prostředky a techniky, které vám pomohou zvýšit libido, zlepšují pohodu a zdraví. Zjistěte více!

skořice, zázvor a med

Koření nejen přidat chuť na naše jídla, mají také vlastnosti, které mohou stimulovat fungování subjektů, které mají usnadnit trávení, podporují krevní oběh, dejte nám energii a zvýšení libida.

Vybrali jsme dva koření s nejsilnějším účinkem na ženy. Skořice a zázvor - léky, které mají mnoho užitečných vlastností. Jsou snadné jíst každý den na snídani.

Jak je vařit?

Nejjednodušší způsob - vyrobit sirup se stejnými podíly koření a medu.

Vše promícháme a vložíme do nádoby. Každé ráno při snídani, jíst lžíce sirupu, sám nebo s horkou vodou a pak čekat 15 minut, než začnete jíst. Red

koktejl vášnivé červené produkty jsou schopny zvýšit sexuální touhu, také zlepšují krevní oběh a prevenci rakoviny.

Doporučujeme začít den s trochou různých snídaní. Tento červený koktejl je lahodný a dá vám potřebnou energii a vitalitu. Ingredience

  • hrst červeného ovoce zvolit
  • 1 ½ z granátového jablka červené jablko s kůží
  • kayyenskoho 1 špetka pepř 1 šálek vody

obsluze Grind vše v mixéru po dobu dvou minut do hladka. Pokud je příliš kyselá, můžete ji oslabit malým množstvím medu.

barva ložnice Jak jsme se již zmínili, red má terapeutický účinek, a to zejména povzbuzuje sexuální touhu. však nedoporučujeme, aby malovat stěny v ložnici tuto barvu, protože příliš velké množství může mít negativní účinky, což vede k agresi a špatnou náladu.

Nejlepší způsob, jak přidat tuto barvu do svého domova - pomocí červené akcenty, jako jsou obrázky, polštářky, závěsy, ložní prádlo a nábytek. Tímto způsobem můžete přidat trochu barvy, které, věřte tomu nebo ne, se výrazně zlepší váš sexuální život. Esence

-aphrodisiac Věděli jste, že některé éterické oleje -afrodiziakum? Pomáhají nejen poskytnout našemu tělu a domům nádherný zápach, ale také zvyšují sexuální touhu.

Doporučujeme:

  • Ylang Ylang
  • Cinnamon Vanilla
  • Rose Jasmine
  • Lavender bergamot

Muškát pravděpodobně dostanete všechny lékařské dávky by mělykoupit esenciální oleje z důvěryhodného zdroje a ujistěte se, že jsou čisté, není chemická esence nebo směsi různých olejů. Najdete je v lékárnách a prodejnách přírodního zboží.


Rány, která se nikdy nehojí: neuropsychologie obětí násilí

Rány, která se nikdy nehojí: neuropsychologie obětí násilí

Každý by se měl zapojit do boje proti násilí. Nedávno byla zřízena Organizace žen OSN na podporu rovnosti pohlaví a posílení postavení žen v boji proti sexuálnímu násilí na ženách v ozbrojených konfliktech. Ačkoli muži také trpí útoky, obtěžování a fyzické nebo psychické násilí, údaje OSN ukazují, že téměř 35% žen na celém světě trpí různými násilí.

(Sex a vztahy)

Nešťastné lásce jako vlak čekající na letišti

Nešťastné lásce jako vlak čekající na letišti

Sex a vztahy cítit neopětované lásky - je stejný jako sen sněhu v žáru letního , řídící plachetnici v klidu, nebo počkat na příjezd vlaku na letišti. Takové pocity jsou zbytečné a bolestivé. Nicméně, i když věděl, že předmětem lásky není oplatit, většina lidí stále ještě nejsou připraveni k prolomení tohoto bludného kruhu.

(Sex a vztahy)