Jak léčit nízké libido u žen o sexu a vztazích


Jak léčit nízké libido u žen o sexu a vztazích

Ženy mohou trpět nízké libido v určitých obdobích života, které mohou způsobit hormonální změny, stres, vyčerpání, emocionální změny, zdravotní problémy, a tak dále.

V tomto článku se budeme pokrývat některé domácí opravné prostředky a techniky, které vám pomohou zvýšit libido, zlepšují pohodu a zdraví. Zjistěte více!

skořice, zázvor a med

Koření nejen přidat chuť na naše jídla, mají také vlastnosti, které mohou stimulovat fungování subjektů, které mají usnadnit trávení, podporují krevní oběh, dejte nám energii a zvýšení libida.

Vybrali jsme dva koření s nejsilnějším účinkem na ženy. Skořice a zázvor - léky, které mají mnoho užitečných vlastností. Jsou snadné jíst každý den na snídani.

Jak je vařit?

Nejjednodušší způsob - vyrobit sirup se stejnými podíly koření a medu.

Vše promícháme a vložíme do nádoby. Každé ráno při snídani, jíst lžíce sirupu, sám nebo s horkou vodou a pak čekat 15 minut, než začnete jíst. Red

koktejl vášnivé červené produkty jsou schopny zvýšit sexuální touhu, také zlepšují krevní oběh a prevenci rakoviny.

Doporučujeme začít den s trochou různých snídaní. Tento červený koktejl je lahodný a dá vám potřebnou energii a vitalitu. Ingredience

  • hrst červeného ovoce zvolit
  • 1 ½ z granátového jablka červené jablko s kůží
  • kayyenskoho 1 špetka pepř 1 šálek vody

obsluze Grind vše v mixéru po dobu dvou minut do hladka. Pokud je příliš kyselá, můžete ji oslabit malým množstvím medu.

barva ložnice Jak jsme se již zmínili, red má terapeutický účinek, a to zejména povzbuzuje sexuální touhu. však nedoporučujeme, aby malovat stěny v ložnici tuto barvu, protože příliš velké množství může mít negativní účinky, což vede k agresi a špatnou náladu.

Nejlepší způsob, jak přidat tuto barvu do svého domova - pomocí červené akcenty, jako jsou obrázky, polštářky, závěsy, ložní prádlo a nábytek. Tímto způsobem můžete přidat trochu barvy, které, věřte tomu nebo ne, se výrazně zlepší váš sexuální život. Esence

-aphrodisiac Věděli jste, že některé éterické oleje -afrodiziakum? Pomáhají nejen poskytnout našemu tělu a domům nádherný zápach, ale také zvyšují sexuální touhu.

Doporučujeme:

  • Ylang Ylang
  • Cinnamon Vanilla
  • Rose Jasmine
  • Lavender bergamot

Muškát pravděpodobně dostanete všechny lékařské dávky by mělykoupit esenciální oleje z důvěryhodného zdroje a ujistěte se, že jsou čisté, není chemická esence nebo směsi různých olejů. Najdete je v lékárnách a prodejnách přírodního zboží.


Tři skutečné zákony života, které by měli dodržovat

Tři skutečné zákony života, které by měli dodržovat

Sex vztah život tohoto zákona stanovuje právní řád, rodinné pravidla, nebo guru, kteří se snaží přesvědčit vás, jak být šťastný. Začínáte porozumět zákonům života, když se postupně učíte definovat hranice, rozvíjet pocit úcty a schopnost existovat společně s ostatními. Vytváří kouzlo, které vám umožní vychutnat si život v souladu s lidmi v okolí.

(Sex a vztahy)

5 Opakováním fráze ve časech

5 Opakováním fráze ve časech

Sex a vztahy Moments být klepe na dveře, aniž by pozvání , a ještě horší je, že obvykle nejsou připraveni jim čelit. Negazdy mohou mít různé formy. Někdy nestačí, abyste získali nejlepší podporu od přátel nebo si přečetli všechny knihy na světě o sebevylepšení. Tmavé časy vyžadují především kvalitní výcvik, ze kterého můžete počítat s vlastními zdroji, stabilitou a emocionální kontrolou.

(Sex a vztahy)