Jak léčit nízké libido u žen o sexu a vztazích


Jak léčit nízké libido u žen o sexu a vztazích

Ženy mohou trpět nízké libido v určitých obdobích života, které mohou způsobit hormonální změny, stres, vyčerpání, emocionální změny, zdravotní problémy, a tak dále.

V tomto článku se budeme pokrývat některé domácí opravné prostředky a techniky, které vám pomohou zvýšit libido, zlepšují pohodu a zdraví. Zjistěte více!

skořice, zázvor a med

Koření nejen přidat chuť na naše jídla, mají také vlastnosti, které mohou stimulovat fungování subjektů, které mají usnadnit trávení, podporují krevní oběh, dejte nám energii a zvýšení libida.

Vybrali jsme dva koření s nejsilnějším účinkem na ženy. Skořice a zázvor - léky, které mají mnoho užitečných vlastností. Jsou snadné jíst každý den na snídani.

Jak je vařit?

Nejjednodušší způsob - vyrobit sirup se stejnými podíly koření a medu.

Vše promícháme a vložíme do nádoby. Každé ráno při snídani, jíst lžíce sirupu, sám nebo s horkou vodou a pak čekat 15 minut, než začnete jíst. Red

koktejl vášnivé červené produkty jsou schopny zvýšit sexuální touhu, také zlepšují krevní oběh a prevenci rakoviny.

Doporučujeme začít den s trochou různých snídaní. Tento červený koktejl je lahodný a dá vám potřebnou energii a vitalitu. Ingredience

  • hrst červeného ovoce zvolit
  • 1 ½ z granátového jablka červené jablko s kůží
  • kayyenskoho 1 špetka pepř 1 šálek vody

obsluze Grind vše v mixéru po dobu dvou minut do hladka. Pokud je příliš kyselá, můžete ji oslabit malým množstvím medu.

barva ložnice Jak jsme se již zmínili, red má terapeutický účinek, a to zejména povzbuzuje sexuální touhu. však nedoporučujeme, aby malovat stěny v ložnici tuto barvu, protože příliš velké množství může mít negativní účinky, což vede k agresi a špatnou náladu.

Nejlepší způsob, jak přidat tuto barvu do svého domova - pomocí červené akcenty, jako jsou obrázky, polštářky, závěsy, ložní prádlo a nábytek. Tímto způsobem můžete přidat trochu barvy, které, věřte tomu nebo ne, se výrazně zlepší váš sexuální život. Esence

-aphrodisiac Věděli jste, že některé éterické oleje -afrodiziakum? Pomáhají nejen poskytnout našemu tělu a domům nádherný zápach, ale také zvyšují sexuální touhu.

Doporučujeme:

  • Ylang Ylang
  • Cinnamon Vanilla
  • Rose Jasmine
  • Lavender bergamot

Muškát pravděpodobně dostanete všechny lékařské dávky by mělykoupit esenciální oleje z důvěryhodného zdroje a ujistěte se, že jsou čisté, není chemická esence nebo směsi různých olejů. Najdete je v lékárnách a prodejnách přírodního zboží.


Miluji ho, ale já nechci, aby milovat

Miluji ho, ale já nechci, aby milovat

„Miluji svého partnera, ale mám pocit, že vášeň mezi námi začal slábnout , a já nechci, aby se milovat tak často jako dřív. Co mám dělat? Je to začátek konce našeho vztahu? „ Jsme si jisti, že budete také muset být v podobné situaci. Na začátku vztahu jste bezhlavě zamilovaná se svým partnerem, a ne si představit svůj život bez něj, ale s časem se všechno změnilo.

(Sex a vztahy)

10 Způsobů, jak trávit volný čas společně

10 Způsobů, jak trávit volný čas společně

Sex a vztahy vztah - je jedním z nejhezčích, které se vám může stát, zvláště když zjistíte, že někdo, kdo je ochoten se podělit o své volný čas. Ačkoli hádky a nedorozumění jsou nevyhnutelné, ale nakonec zůstaňte s tím člověk naplňuje svůj život význam. Vskutku, vztahy někdy muset vzdát návyky, které jste kdysi měl, ale s nimi přicházejí nové příležitosti k úniku z každodenního života a dělat to, co dělá pocit jedinečnosti.

(Sex a vztahy)