Jak léčit nedokonalosti pleti přirozeně


Jak léčit nedokonalosti pleti přirozeně

přírodní prostředky Většina z nás pravděpodobně příliš velké starosti o péči o pleť a najít způsoby, jak je hladký, vyrovnaný a bez skvrn nebo jiné vady, které mohou zničit náš vzhled. Ale existují určité faktory včetně slunění, hormonálních změn, používání chemických látek a kol., Což může vést ke tvorbě skvrn nebo skvrny na kůži, která vypadá neatraktivní. Zjistěte v tomto článku, jak ošetřovat nedokonalosti kůže s přírodními léky.

Naštěstí existují způsoby, jak zacházet s těmito nepříjemnými vadami a obnovit jejich přírodní krásu. Zde budeme mluvit o některých domácích prostředcích, které vám mohou pomoci získat krásnou pleť.

Aloe Vera Od dávných dob používané aloe vera pro péči o pleť, protožeposkytuje hlubokou hydrataci, podporuje hojení ran a regeneraci buněk, bojuje vředy, hojí popáleniny a odstraňuje nedostatky. Chcete-li získat všechny výhody aloe, jednoduše zmáčknout šťávu z vnitřku listů rostlin a aplikovat je na postiženou oblast dvakrát denně.

Citronová šťáva Citronová šťáva je přírodní bělidlo osvědčené postupy, které jste právě může najít své kůži. Obsahuje velké množství vitamínu C, který reguluje produkci melaninu a má antioxidanty, které podporují regeneraci buněk.

Chcete-li získat výhody citrony, vymačkat šťávu z jedné poloviny ovoce a aplikovat je přímo na postiženou oblast před spaním. Je důležité ji používat pouze v noci, protože přímá expozice slunce může nepříznivě ovlivnit pokožku. Ráno ho vypláchněte studenou vodou.

Cibule

Cibule - další dobrý spojenec k posílení zdraví pokožky. Síra a vitamin C v cibuli jsou ideálním prostředkem pro nedostatek a regeneraci zdravé pokožky.

Můžete ji použít externě ke zmírnění příznaků vrásek, odstranění akné a zbavit se skvrn. Stačí stlačit cibulovou šťávu a aplikovat ji na postiženou oblast pomocí bavlněného tampónu. Nechte 10 minut před praním studenou vodou.

Ocet Jablečný ocet je vynikající pro kůži, protože to má kyselé pH, která pomáhá získat hladkou a zářivou pleť. Namočte vatový tampon do jablečného octa a aplikovat je na postiženou oblast. Nechejte 20 minut a poté opláchněte studenou vodou.

kyselina mléčná jogurt v jogurtu z něj činí jeden z nejlepších spojenců krásy, protože pomáhá odstranit odumřelé buňky z pokožky a zanechává ji jemnou a svěží, což přispívá k jeho aktualizované podobě.

Jogurt je ideální pro čištění a dezinfekci kůže a bojovat proti předčasnému stárnutí. V rámci boje proti skvrn a vady jen udělat masku bílého jogurtu naneste ji na požadované místo a nechte působit 20 minut, poté opláchněte teplou vodou.

Několik tipů na prevenci a léčbě kožních nedokonalostí

Většina faktorů, které způsobují kožní nedokonalosti lze vyhnout, pokud budete postupovat podle těchto tipů a zdravé návyky. Pokud se snažíte, aby se zabránilo tvorbě skvrn nebo hledají pro zdravé způsoby jejich řešení, zvážit tyto myšlenky:

  • Použití opalovací krém každý den: slunečnímu záření způsobuje škodlivé popáleniny, skvrny a další problémy, které mohou zničit vaši krásnou pleť. Prevence a prevence lepší než léčba, takže vždy používat opalovací krém - zejména pokud máte světlou pleť - zvláště během dne.
  • Nevystavujte slunečnímu záření: při pokusu o zesvětlit nebo odstranění kožních defektů, se snaží dělat postup v noci pro dosažení nejlepších výsledků. Někdy slunce může mít nepříznivé účinky a zvyšuje již existující nevýhody.
  • Sledujte vlhkost:správná hydratace je klíčem ke zdravé kůži bez skvrn. Udržujte hladinu vlhkosti pitím velkého množství vody a nanášejte hydratační mléko každý den. Jíst správně
  • : konečný klíč ke zdravé a krásné pleti - zdravá strava, která obsahuje hodně ovoce a zeleniny. Vyhnout se konzumaci smažené potraviny nebo potraviny, které obsahují velké množství tuku, cukru, sodíku a dalších nežádoucích látek, navíc k poškození těla může rovněž mít přímý vliv na vzhled pokožky.


Výhody a použití citronové kůry

Výhody a použití citronové kůry

Přírodní prostředky Většina z nás zná mnoho výhod citrusových plodů včetně citróny, ale téměř vždy chybět půl výhod, které kůru. Mnozí z nás jsou zvyklí používat pouze citronovou šťávu, ať už ve vaření nebo v medicíně. Nicméně, nevíme, že mnoho léčebných vlastností také citronová kůra, protože obsahuje 5-10 krát více vitamínů než šťávy.

(Lidových opravné)

6 Léky proti pálení žáhy

6 Léky proti pálení žáhy

Pálení žáhy je velmi častým problémem v moderním světě. Je také znám jako gastroezofageální reflux nebo peptický vřed. K tomuto problému dochází, když žaludeční kyseliny vrátit do krku, což způsobuje pálení , někdy tak silná, že mnozí lidé ho zaměňují s infarkt. Lidé, kteří trpí pálením žáhy, jsou také náchylní k jiným nepříjemným účinkům v různých částech těla.

(Lidových opravné)