Jak léčit ischias a bolesti zad


Jak léčit ischias a bolesti zad

Zajímavé skutečnosti existují dvě velmi podobné příznaky, které způsobují bolest a mobilitu bloku v páteři. Stále více pacientů trpí těmito problémy buď z napětí, nebo zasedání, které se po dlouhou dobu nepohybuje. Naučte se, jak zacházet sischias a zbavit se bolesti v zádech, přečtěte si náš článek.

Ischias: to si musí být vědom

ischias nebo ischias - je ischias, což se projevuje příznaky, vyjádřil bolest, která dává nohu, bolest kolena a slabost se projevuje v noze, existuje necitlivost nohou a další neurologické projevy.

Bolest se často šíří zezadu, přes hýždě a klesá dále v průběhu sedacího nervu.

Často se potýkají s touto nemocí pro dospělé, a to zejména u mužů středního věku, jejichž profese vyžaduje sedavé aktivity. Bolest může trvat několik dní, týdnů a dokonce i let a omezit svobodu pohybu.

ischias nastane, když je stlačený sedacího nervu pohybem, zvedání těžkých předmětů, nebo, když je hřbet je ve stejné pozici po celý den. nervové kořeny, které začínají v míše a obratle úseku přes hýždě a dolů k prstům. Zde jsou některé příčiny bederní-sakrální radikulitidy, které se vyskytují nejčastěji. Takže tento: spinální disku kýla

  • zúžení syndrom bederní kanál svalových nádorů hruškovité
    • zlomeniny Pagetova choroba (deformace osteodystrofie)
     • těhotenství Příznaky onemocnění jsou: bolest

     , který zvyšuje v závislosti na provozu

     • neschopnosti pohybovat Je možné například vyjet z postele, spojit šňůrky nebo něco vztáhnout, sklonit se dolů. Změny kožní citlivosti
       • svalová slabost chybějících reflexů
        • kulhání při chůzi bolest: i to, měli byste vědět,

        bolesti v oblasti bederní páteře je jednou z nejčastějších příčin

        léčba pacientů na lékaře, neurologa nebo revmatolog. Je velmi málo lidí, kteří nikdy neměli bolesti v bederní páteři. Ti, kteří alespoň pocítili tyto pocity, pochopili, jak může být tento stav obtížný a jaká bolest trpí pacientem. Bolest v bederním světle

        nejsou jen u starších lidí, velmi často s takovou stížností apelují na lidi středního a dokonce i mladého věku. Podle moderních údajů je většina pacientů s bolestí v bederní páteři lidí ve věku 35 až 50 let, tj. Lidí v produktivním věku. Stěžte si na bolest v oblasti kufru, a to z místa, kde končí žebra a před hýždí.

        Bolest hlavy je hlavní příčinou zdravotního postižení u lidí ve věku 20 až 45 let a časem, tato nemoc začíná být mladší.

        Páteř se skládá z různých kostí (obratlů), které jsou odděleny chrupavkou na disky, usnadňují pohyb. Třpyty jsou také pokryty tenkou vrstvou chrupavky a lokálně drženy svaly a vazy. Lumbální oblast - to je spodní část chrbta a skládá se z 5 obratlů, které spojují hrudník s pánevními kostimi a nohama. Taková struktura lidské kostry jí umožňuje otáčet, pohybovat, ohýbat a ohýbat a poskytuje sílu pro zvedání, chůzi, běh nebo jen stojící. Když trpíte bolesti v zádech, každé z těchto pohybů způsobí ve vás bolest.

        Existují dva typy bederní bolesti: specifická a nespecifická bolest.

        Příčina specifické bolesti je známa přibližně ve 20% případů. Některé z věcí, které způsobují problémy jsou osteoartrózy (degenerativní artritidy), osteoporóza, herniated disk a stenóza páteřního kanálu. V nespecifických případech, které představují 80% případů, není přesná příčina bolesti známa. Faktory, které často způsobují bederní bolest - zvedání těžkých předmětů, stres, špatná držení těla nebo psychické faktory. Bolest v oblasti lumbálních buněk se může objevit kvůli chorobám páteře, v tomto případě se považuje za primární. Sekundární bederní bolest se objevuje u nemocí vnitřních orgánů, infekčních onemocnění, nádorů.

        Sekundární bolest je vždy důvodem pro komplexní průzkum

        pacientovi jako nejčastější příčinou této bolesti může být benigní a maligní tumory břicha a pánevních orgánů. Proto se při výskytu bolesti dolní části zad je důležité znát správnou diagnózu, což znamená, že okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

        Další klasifikace bolesti dolní části zad, podle délky:

        ostré a piercing (méně než 7 dnů), subakutní (od 7 dnů do 7 týdnů) a chronické (více než 7 týdnů). Jak by měl léčit ischias a při bolestech zad?

        Podle tradiční čínské medicíny, nemoci, jako je ischias a bolesti zad postihuje ledviny a močový měchýř vysvětluje nadměrné konzumaci masa, kořeněná jídla a alkoholu.

        K dispozici je psychologická teorie, která naznačuje, že

        bolesti zad - je množství nevyřešených emočních problémů, jako je ztráta zaměstnání, rozvod, osamělost, chudoba, atd Za účelem vyřešení problému spojeného s bolestí zad a nohou, bylo by hezké vědět, několik procedur. Nejpřirozenější a efektivní z nich jsou: Masáže

        Nedávno masáž si získává popularitu díky mnoha ohledech, a to zejména s častými stížnostmi na bolesti zad, stejně jako touha získat relaxaci a potěšení.

        Masáž zad odstraňuje svalové křeče a bolesti, zlepšuje prokrvení tkání, má reflexní účinek na akupresurní body odpovědným za fungování mnoha orgánů a systémů, a pomáhá odstranit sevření sedacího nervu zpět školení pro manipulaci a používají komplexní léčba meziobratlové kýly. Kromě toho, masáže má silnou citovou složku, což je velmi pozitivní vliv na proces hojení.

        Takže, přidejte trochu mandlového esenciálního oleje a Hypericum do mísy a promícháme s rovným dílem z arniky extraktů a rozmarýnu.

        masáž ve směru od nohou do pasu. Tato masáž vás uvolní a zahřívání svého těla. Prezentovat masáž je účinnější, musí být masáž celého těla, zejména by měly věnovat pozornost ramen a šíje. Masáž je velmi účinná proti bolesti zad. Zvlášť pokud jste projít průběh léčby. Dobré zdraví a osvobození od bolesti, nebude vás čekají!

        Therapy-li bolest způsobená emocionální nebo psychické problémy, poraďte se s lékařem. Lékař Vám poradí, jak as jakými léky k úlevě od bolesti a pacient bude mít volnější pocit při projednávání problémů, zranění a obavy. Cvičení

        Pokud bolest přetrvává po dobu tří měsíců, vědci tvrdí, že pomoc jógy, tai chi, plavání, vodní aerobik nebo pilates.

        dvanácti týdnů jógy, podle výzkumníků, odstranění bolesti. Proveďte tato cvičení je vždy velmi dobré pro celkové zdraví a měla provádět tak dlouho, dokud „tělo začne sténat,“ ale nepřehánějte to! Nezapomeňte se zahřát a protáhnout tříd tělo.

        A ještě jedna poznámka: Je třeba zajistit, aby váš instruktor je kvalifikovaný a zkušenosti v oblasti výcviku lidí s bolestmi zad.

        Buďte aktivní Snažte se vyhnout stejné pozici, když spí nebo sedí celé hodiny.

        V práci by vstát a chodit trochu, například, bude to, aby se vaše svaly a vazy v prstech.

        Pokud zahřátím vedle vás není nikdo, kdo může a může vám masáž, a nemáte finanční schopnost vidět specialistu, v tomto případě je skvělý způsob, jak ven. Vezměte

        elektrickou topnou vložku a umístit jej na postižené místo po dobu půl hodiny. V tomto okamžiku, můžete snadno sledovat televizi, číst knihu nebo poslední stisknutím tlačítka nebo mluvit na telefonu. Teplo, které dává teplejší, uvolnit napjaté svaly. Většina lidí zlepší po prvních sedmi dnů. O šest týdnů později se bolest zmizela v 90% lidí. Pokud nezačnete cítit lépe po několika týdnech léčby nepodaří přiřadit příjem u ortopeda, který může určit, zda obvyklá bolest nebo něco vážnější.

        Doufáme, že se vám to líbilo tento článek o tom, jak léčit ischias a bolesti zad!


        Jaký je tvůj řádek o tobě?

        Jaký je tvůj řádek o tobě?

        ČAsto vidíš lidi, kteří chodí velmi rychle na ulici, a možná si myslíš, že to říká hodně o tom, kdo jsou. Toto je velmi vysoké skóre. Možná, že osoba, kterou vidíte, spěje, protože je v nouzi. Na druhou stranu možná budete teenager s rohatým ramenem a myslíte si, že má problémy s sebeúctou. Nicméně, v jiném úhlu, může být vidět, že teenager jednoduše vytočí něco na svém smartphonu na cestách.

        (Zajímavosti)

        5 Důležité informace o revmatoidní artritidy

        5 Důležité informace o revmatoidní artritidy

        Zajímavá fakta revmatoidní artritida - chronické onemocnění charakterizované zánětem a deformace kloubů a pojivové tkáně. Tento typ artritidy je častý u starších lidí - od 60 let věku - i když existují případy, kdy se onemocnění projevuje u mladších lidí. Revmatoidní artritida často postihuje kolena a ruce.

        (Zajímavosti)