Jak zacházet s kýly diafragmatické hernie?


Jak zacházet s kýly diafragmatické hernie?

Natural znamená, že lidé, kteří trpí hiátová hernie vyrovnaly žaludek, proniká hrudní dutiny otvorem. Nejčastějšími symptomy jsou pálení žáhy, žaludečních šťáv, bolest a potíže s polykáním.

Věděli jste, že tato porucha může postihnout až 20% populace? A nejdůležitější, věděli jste, že se správné výživy a několik jednoduchých cviků, mohou být léčeny hiátová kýla přirozeně?

O hiátová kýla

výhřez může objevit v každém věku, ale většina lidí, kteří trpí nich ve věku nad 50 let. Několik faktorů přispívá k oslabení membrány, což způsobuje poruchy:

 • svalové slabosti v důsledku stárnutí
 • chronický kašel, zácpa obezita
 • kouření stres

genetiky k léčbě tohoto onemocnění přirozeně než shodě v tomto článku tipů je třeba se vyhnout rizikových faktorů.

Jak se s ním zacházet?

Pro kompletní a účinnou léčbu by se měla zaměřit na dva aspekty: Snížení

 • svalového tonu oslabil membrána
 • Získání pomoci od pálení žáhy, gastroezofageální reflux, bolest a potíže s polykáním

Naučte se jíst jeden z hlavních důvodů pro oslabování díry mohou mít překvapí Většina lidí s hiátová kýla akcií jedné rys: oni jíst bez žvýkání potravy důkladně, nebo jíst příliš rychle, vytvářet dodatečnou zátěž na celý trávicí systém a žaludku zvláště.

Takže první krok - jíst vsedě pomalu, aniž by se rozptylovat konverzací, a ne čekat, až budete hladovět. a snažte se nepít polykání, dokud ji neprojevíte opatrně.

Pomáhá také předcházet pálení žáhy a gastroezofageálnímu refluxu.

stimulovat clona svaly mohou vyústit v tónu. zpěváci a lidé, kteří praktikují jógu nebo jiné dýchací techniky, naučit se ovládat dýchání pomocí bránice. Spíše než vyplnit vzduchu pouze horní část plic, měli byste se soustředit na plnění břicho a boky těla.

Můžete si také vytvořit návyk před každým jídlem vzít krátké dechy, a pak ať vzduch do bránice. Toto jednoduché cvičení pomáhá tónovat svaly.

Products zmírnit pálení žáhy A konečně, k úlevě od příznaků hiátové kýly, jako je pálení žáhy a žaludečních šťáv, dávat pozor na to, co jíte, vyhnout se konzumaci kyselých potravin a těmi, které mají nesnášenlivost.

vyloučit nebo omezit spotřebu těchto produktů:

 • červená masa a uzeniny
 • mléčný cukr rafinovaný
 • potraviny smažené potraviny, pekárenské přísady
 • tabáku, alkoholu
 • káva koření, jako je například: skořice, hřebíček, zázvor papriky a některé čaje

fastfood na druhé straně, dobře konzumovat potraviny, které pomáhají neutralizovat přebytečnou žaludeční kyselost: hrozny

 • : hroznový je nejvíce alkalické ovoce, ale snaží se najít domov, aby se zabránilo vysoký obsah pesticidů. Zelí

 • : zelí napomáhá hojení vředů, ale existuje mnoho lidí, kteří nemůže strávit to, jestli syrova. Vařit zelí s špetkou kmínu, zkuste to syrové a naštípané složená salát nebo vařit zelí.
 • Pepper: pepř patří do čeledi Solanaceae, které jsou skvělé pro hojení žaludek.
 • Brambory: brambor - krásná přírodní antacida. Její šťáva je dobře potlačena pálením žáhy. Citronová šťáva
 • : navzdory tomuto citrusových plodů - zakysanou ovoce, citrón neutralizuje účinek žaludeční kyseliny, proto se doporučuje ji pravidelně konzumovat spolu s jídlem nebo s malým množstvím vody. Proso
 • : proso - jediný druh obilí, který má zásadité vlastnosti, tak příjemné jíst častěji než ostatní obiloviny, jako je rýže, pšenice, a tak dále.

Nakonec jsou tablety a pasty , , které jsou přírodní antacida a je možné zakoupit v lékárnách. Rozpusťte je ve sklenici vody a pijte za deset minut.


žIviny, které vám pomohou žít až 90 se silným a zdravé srdce znamená

žIviny, které vám pomohou žít až 90 se silným a zdravé srdce znamená

Natural Všichni jsme si dobře vědomi toho, že nemá smysl žít až 90 let a stále trpí špatnou zdravotní . Vše je zde mnoho důležitých živin, které by měly být zahrnuty ve vaší stravě, pokud chcete mít zdravé stáří srdce. Proto v první řadě, protože lidé jsou opatrnější dopřát. Teprve pak může dlouhověkosti jdou ruku v ruce s kvalitou, bezpečnému životu.

(Lidových opravné)

4 Polévky k odstranění toxinů

4 Polévky k odstranění toxinů

Játra a ledviny - orgány, které pomáhají eliminovat toxiny nahromaděné v těle. A v dlouhé a krátkodobé hromadění toxinů může zhoršit kvalitu života a vést k akutní a chronické zdravotní problémy. Proto, abychom pomohli těmto tělům fungovat dobře, je důležité jíst přírodní produkty, které mají čisticí vlastnosti poměrně často.

(Lidových opravné)