Jak snadno odstranit blechy a klíšťata


Jak snadno odstranit blechy a klíšťata

Natural znamená, že pokud žijete v domě koček nebo psů, mohou přinést nežádoucí hosty z ulice, které vedou dopikatymut nejen svého domácího mazlíčka, ale vy. Blechy a klony mohou způsobit různé nemoci, a to jak u zvířat, tak i u lidí. Proto je nutné zabránit jejich pronikání do vašeho domova. Dnes jsme vám o nejlepší způsob, jak pomoci přirozený způsob, jak se zbavit blech a klíšťat.

Domácí metody a nástroje pro odstraňování klíšťat

Pokud váš pes klíšťata - ty hrozné hmyzu s mnoha nohy, které ulpívají na kůži a sají krev - mohou odstranit přirozený způsob. Poměrně často jsou roztoči za ušima, kolem řitního otvoru nebo na krku, kde se vztahuje na vlasy a pes nemůže dostat k nim.

Pokaždé, když váš mazlíček jde ven, je třeba zkontrolovat nebo ověřit, že neměla s sebou žádné „další“. Také postarat o to, aby vaše zhivotinku není chuhala nebo se pokusil nuly výše uvedené kůže. Připravte

speciální průhledná kapalina s alkoholem (antiseptikum pro odstranění parazitů z kůže) a olej (čímž se získá směs maslyanystosti) v poměru dvou na jedné, respektive. Také v případě, že pes je poslušný, a to umožňuje, můžete si kravatu vatový tampón do požadovaných oblastí na kůži, ale ne vyvíjet tlak na kůži, a nemohla dýchat.

Jednou z nejefektivnějších domácích prostředků pro klíšťata jsou sedmikrásky. Uvařit čaj s několika květy této rostliny (nebo umístěte tašku do šálku), nechte vychladnout, vlhký vatový tampon v něm a nanést na kůži psů, a to zejména v kritických oblastech. Paraziti prostě "utíkají" od zvířete. Pak důkladně dezinfikujte dům, aby nedošlo k žádné stopě těchto škůdců.

Dobrý domácí spray lze provést s jakýmkoliv citrusů, která je domovem, jako je pomeranč, citron, mandarinka a grapefruit (doporučuje zejména první dva).

Vařte půl litru vody a přidejte dvě citrusové plody, plátky. Jakmile se začne vařit, držet minutu a produkují méně tepla vařit a tak malou hodinu (ujistěte se, že voda není vypařila). Nechte vaření vychladnout a nalijte do lahvičky. Aplikujte na vlnu svého psa, vyhýbejte se tomu, abyste se ocitli v očích. Také s tímto sprejem lze dezinfikovat domy, zejména podlah a rohy.

Jablečný ocet je ideální pro odstranění klíšťat. Zmíchat ocot a vodu ve stejných poměrech, namočte bavlněný kotouč nebo čistou látku do výsledné kapaliny a jemně protřete kůži svého zvířete. To lze provést na konci koupání v koupelně.

Pokud se po roztoči na kůži psa nebo kočky byly zrušeny nebo poranění, použití z měsíčku krém (k léčbě), gel nebo krém s aloe (hydratují) a levandulový olej (ochrana).

domácí léky a léky na bolení

v případě blech, mohou se rozlévat do lidí a být vnímány jako vši. Problém je v tom, že tito paraziti jsou nejen škodlivé pro zvířata, ale také kousat lidi a mohou být přenašeči chorob (jeden z nich může být i fatální pro kočky).

Chcete-li se zbavit blech, můžete vařit infuzi bažiny mátou. Po vyčerpání ji nalijte do lahvičky. Aplikujte na vlnu svého mazlíčka a neplachujte. Aby se zabránilo výskytu vší, přidávejte droždí nebo česnek na malé části spreje. Nezapomeňte, že sprej s takovými přísadami bude mít zápach, který nakonec vyděsí blechy od psa nebo kočky.

Vroucí tři sklenice vody. V samostatné nádobě promíchejte lžíci octu z jablečného jablka a lžíci vodky. Přidejte dvě kapky levandulového esenciálního oleje, dva eukalypty a pokud chcete, dvě kapky foamanaků. Pak jedna kapka cedrového oleje, pelargónie, rozmarýnu a španělského vápna. Přidejte také dvě kapky citronové šťávy a sklenku sušené máty. Pak můžete použít směs vlny vašeho mazlíčka a nábytku, podlahy a zdí.

Smíchejte dvě sklenice horké vody s 1/4 šálku alkoholu a přidejte šest kapiček tekutého pracího prostředku. Pes důkladně umyjte tímto domácím šamponem, dokud se nevytvoří hustá pěna. Umyjte dobře šampon.

Ani všichni (a roztoči) mohou být odstraněni solí. Nalijte ji na koberce, podlahu a postel. To sníží vlhkost těchto povrchů a rychle zabije parazity.

Chcete-li tento proces urychlit, umístěte do domu nádoby s vodou a deset kapek tekutého pracího prostředku. Pokud se blechy skáče tam, aby se ochladily, nebudou se moci vrátit kvůli oleji kapaliny. Pro váš mazlíček byl otráven, zkuste použít domácí lék, když se vezme ji na procházku nebo se projet s sebou na dovolenou, takže blechy nebudou mít nikoho parazitovat a rychle zemřít. Poslední doporučení

: nezapomeňte krmit své mazlíčky, takže mají silný imunitní systém, takže parazity, sající krev nezpůsobí různých chorob, anémie, slabost, únava a další. Zahrnujte ve stravě potraviny s vysokým obsahem selenu, zinku a vitaminu B.

Doufáme, že se vám tento článek bude líbit, jak snadno odstranit blechy a klíšťata!


Růžová himalajská sůl proti migrénám

Růžová himalajská sůl proti migrénám

Migréna - to je silná, rostoucí, pulzující bolest hlavy. Je doprovázena závratě, rozostřeným zrakem, problémy s vědomím toku času, nevolností a zvracením. Pro léčbu migrény používejte dostatečně silné léky. Nicméně, můžete najít přírodní alternativu k tomuto problému . Mluvíme o himalájské soli. Proč růžová himalajská sůl pomáhá překonat migrény?

(Lidových opravné)

Přírodní nápoj proti nespavosti přírodní prostředky

Přírodní nápoj proti nespavosti přírodní prostředky

Dobře spát nebo spát 7-8 hodin za noc bez probuzení - je biologické potřeby všech lidí. Tento režim pomáhá udržovat dobré fyzické i duševní zdraví. Mnozí lidé se obávají o jejich denního režimu. Ale je to jediný způsob, jak získat zpět energii a připravit tělo pro novou účinnou látku den. Během spánku tělo vykonává určité funkce.

(Lidových opravné)