Jak snadno odstranit plak doma


Jak snadno odstranit plak doma

užitečné návyky plakety používá cukr, které konzumujeme s jídlem za vzniku kyseliny, které mohou způsobit zubní sklovinu korozi. Pokud tomu tak není kontrolovat čas, zubní sklovina může rozkládat a to může způsobit zubní kaz, který nejen vypadá špatně, ale může také způsobit zápach z úst.

plaketa velmi obtížné zjistit, protože je bezbarvý a může být zaměňován s jinými látkami v zubu. Nicméně, jakmile se nahromadí, může být snadno zaznamenán. Vypadá to jako bílá hustá sedimentace mezi zuby.

Zubní plaketa se zvyšuje každý den a vede k mnoha dalším problémům v ústní dutině. Z tohoto důvodu je nutné mít dobré každodenní hygienické návyky a zastaví svůj růst, s použitím různých domácí opravné prostředky.

Tipy pro prevenci a léčbu plaku

pro prevenci a léčbu zubního plaku, je dobré ústní hygieny, která pomůže odstranit bakterie, které způsobují problém velmi důležité.

Relevantní čištění

Zubní kartáček je jedním z nejlepších způsobů, jak odstranit bakterie, které způsobují plaky.Nicméně, mnoho lidí si čistí zuby správně, což snižuje účinnost čištění v boji proti bakteriím. Začněte volbou měkké štětinové kartáčky na ochranu dásní dásní. Vyberte zubní pastu s fluoridem schválenou zubními lékaři.

Při čištění držet kartáček jako tužku a přesunout ji do kruhu o jeden nebo dva zuby najednou. Používat dentální nit

Mnoho lidí stále nemají každodenní používání dentální nitě součástí pravidelné ústní hygieny, protože nevědí, že je nutné eliminovat největšího počtu bakterií. A stejně jako v případě kartáčování, že je důležité používat zubní nit získat výhody.

Vezměte asi 45 cm dentální nitě, zabalit jeden konec kolem prstů ve vzdálenosti asi 2,5 cm a začít opatrně přesuňte nit mezi zuby dolů na horní zuby a dolní zuby nahoru. Opláchněte

mezi jídly po jídle vypláchnout ústa je velmi důležité, protože v tomto případě většinou ze zbytku částic zůstává v ústech jídlo, bude odstraněn z prostorů mezi zuby. Za tímto účelem je možné použít úložiště ústní vodu nebo připravit domácí lék, smíchat v poměru 50/50 vody a peroxidu vodíku (nízké koncentrace: 0,2% - 0,8%).

Domácí léky na odstranění plaku

Pokud deska má vliv na zdraví ústní dutiny, tyto domácí opravné prostředky, jsou skvělou alternativou se s ní vyrovnat.

Recept č. 1

K přípravě tohoto produktu potřebujete 15 gramů ořechů a trochu vody. Položte ořechový skořáp na vodu a vařte asi 15 minut. Poté nechte naplnit a potom ponořte zubní kartáček do směsi. Jemně vyčistěte zuby tímto nástrojem po dobu 3 minut a opakujte postup třikrát denně. Číslo recept 2

Tento recept kombinuje vlastnosti slunečnicová semena a květy vápna ke zlepšení zdraví zubů. , aby byla připravena, je třeba k varu na mírném ohni 2 čajové lžičky slunečnicových semen s 2 lžičky vápno květů na ½ litr vody. Chovejte na nízkém ohni po dobu 30 minut, potom si zmačte zuby touto směsí po každém jídle.

recept č. 3

Jablečný ocet dokonale pomáhá bojovat bakterie, které způsobují plak. jedna: jablečný ocet vypláchněte ústa a potom ihned opláchnout vodou. Další možností je připravit směs vody a jablečného octa v poměru 50/50, která se pak může použít jako ústní voda. Číslo recept 4

Tento nástroj zahrnuje přípravu směsi 1,5 lžíce estragonu opouští hory a 2 lžíce kvašeného vína. Nechte směs stát asi 2 hodiny, poté přetáhněte a použijte ke zubům.


7 Způsobů, jak radikálně změnit svůj dietní návyky

7 Způsobů, jak radikálně změnit svůj dietní návyky

Užitečné, pokud si troufáte změnit stravu, vzít v úvahu, že Nabídka musí být přizpůsobena vašim osobním potřebám a poskytují užitečný a bezpečné produkty těla. Naše tipy vám pomohou, pokud chcete jít správně, vyhazovat další kilo a snížit hladinu cholesterolu nebo triglyceridů v krvi. V tomto článku jsme přišli s řadou doporučení, které mohou bez problémů změnit váš život za nejlepší.

(Užitečné návyky)

Přirozenou cestou ke snížení krevního tlaku u 5 minut

Přirozenou cestou ke snížení krevního tlaku u 5 minut

Užitečné návyky Je-li vysoký krevní tlak dostat mimo kontrolu, stává vážným zdravotním problémem, který by mohl ohrozit váš život. hypertenze nebo „tichý zabiják“ - je kardiovaskulární onemocnění, které postihuje bezpočet lidí na celém světě. Odborníci odhadují, že 78 milionů Američanů trpí tlaku vysoký krevní a přibližně 16 milionů dosud diagnostikováno.

(Užitečné návyky)