Jak snadno odstranit plak doma


Jak snadno odstranit plak doma

užitečné návyky plakety používá cukr, které konzumujeme s jídlem za vzniku kyseliny, které mohou způsobit zubní sklovinu korozi. Pokud tomu tak není kontrolovat čas, zubní sklovina může rozkládat a to může způsobit zubní kaz, který nejen vypadá špatně, ale může také způsobit zápach z úst.

plaketa velmi obtížné zjistit, protože je bezbarvý a může být zaměňován s jinými látkami v zubu. Nicméně, jakmile se nahromadí, může být snadno zaznamenán. Vypadá to jako bílá hustá sedimentace mezi zuby.

Zubní plaketa se zvyšuje každý den a vede k mnoha dalším problémům v ústní dutině. Z tohoto důvodu je nutné mít dobré každodenní hygienické návyky a zastaví svůj růst, s použitím různých domácí opravné prostředky.

Tipy pro prevenci a léčbu plaku

pro prevenci a léčbu zubního plaku, je dobré ústní hygieny, která pomůže odstranit bakterie, které způsobují problém velmi důležité.

Relevantní čištění

Zubní kartáček je jedním z nejlepších způsobů, jak odstranit bakterie, které způsobují plaky.Nicméně, mnoho lidí si čistí zuby správně, což snižuje účinnost čištění v boji proti bakteriím. Začněte volbou měkké štětinové kartáčky na ochranu dásní dásní. Vyberte zubní pastu s fluoridem schválenou zubními lékaři.

Při čištění držet kartáček jako tužku a přesunout ji do kruhu o jeden nebo dva zuby najednou. Používat dentální nit

Mnoho lidí stále nemají každodenní používání dentální nitě součástí pravidelné ústní hygieny, protože nevědí, že je nutné eliminovat největšího počtu bakterií. A stejně jako v případě kartáčování, že je důležité používat zubní nit získat výhody.

Vezměte asi 45 cm dentální nitě, zabalit jeden konec kolem prstů ve vzdálenosti asi 2,5 cm a začít opatrně přesuňte nit mezi zuby dolů na horní zuby a dolní zuby nahoru. Opláchněte

mezi jídly po jídle vypláchnout ústa je velmi důležité, protože v tomto případě většinou ze zbytku částic zůstává v ústech jídlo, bude odstraněn z prostorů mezi zuby. Za tímto účelem je možné použít úložiště ústní vodu nebo připravit domácí lék, smíchat v poměru 50/50 vody a peroxidu vodíku (nízké koncentrace: 0,2% - 0,8%).

Domácí léky na odstranění plaku

Pokud deska má vliv na zdraví ústní dutiny, tyto domácí opravné prostředky, jsou skvělou alternativou se s ní vyrovnat.

Recept č. 1

K přípravě tohoto produktu potřebujete 15 gramů ořechů a trochu vody. Položte ořechový skořáp na vodu a vařte asi 15 minut. Poté nechte naplnit a potom ponořte zubní kartáček do směsi. Jemně vyčistěte zuby tímto nástrojem po dobu 3 minut a opakujte postup třikrát denně. Číslo recept 2

Tento recept kombinuje vlastnosti slunečnicová semena a květy vápna ke zlepšení zdraví zubů. , aby byla připravena, je třeba k varu na mírném ohni 2 čajové lžičky slunečnicových semen s 2 lžičky vápno květů na ½ litr vody. Chovejte na nízkém ohni po dobu 30 minut, potom si zmačte zuby touto směsí po každém jídle.

recept č. 3

Jablečný ocet dokonale pomáhá bojovat bakterie, které způsobují plak. jedna: jablečný ocet vypláchněte ústa a potom ihned opláchnout vodou. Další možností je připravit směs vody a jablečného octa v poměru 50/50, která se pak může použít jako ústní voda. Číslo recept 4

Tento nástroj zahrnuje přípravu směsi 1,5 lžíce estragonu opouští hory a 2 lžíce kvašeného vína. Nechte směs stát asi 2 hodiny, poté přetáhněte a použijte ke zubům.


5 Užitečných návyků, které zlepší kvalitu života

5 Užitečných návyků, které zlepší kvalitu života

Každý den vidíme články, které nám poskytují tipy, návrhy a doporučení o užitečných návycích ke zlepšení kvality života. Nicméně, co přesně návyky nám skutečně pomohou žít lépe? Ve skutečnosti jsou poměrně jednoduché a nebudou vás stát spousty peněz. Dokonce pomůže zachránit a předcházet zdravotním problémům v dlouhodobém horizontu!

(Užitečné návyky)

Jak mít šťastný a zdravý menopauza

Jak mít šťastný a zdravý menopauza

Menopauza často je fenomén, který je špatně pochopen . Nakonec je o tom mnoho předsudků a někteří lidé si myslí, že je to konec rozkvětu života. Nicméně je docela možné mít šťastnou a zdravou menopauzu. Již v dospívání má tato rekonfigurace fyzické účinky a změny nálady , které nejsou vždy příjemné. Lidé však nyní vědí mnohem víc o menopauze, a teď je mnoho způsobů, jak ji ovládat a být šťastný a zdravý.

(Užitečné návyky)