Jak snadno odstranit plak doma


Jak snadno odstranit plak doma

užitečné návyky plakety používá cukr, které konzumujeme s jídlem za vzniku kyseliny, které mohou způsobit zubní sklovinu korozi. Pokud tomu tak není kontrolovat čas, zubní sklovina může rozkládat a to může způsobit zubní kaz, který nejen vypadá špatně, ale může také způsobit zápach z úst.

plaketa velmi obtížné zjistit, protože je bezbarvý a může být zaměňován s jinými látkami v zubu. Nicméně, jakmile se nahromadí, může být snadno zaznamenán. Vypadá to jako bílá hustá sedimentace mezi zuby.

Zubní plaketa se zvyšuje každý den a vede k mnoha dalším problémům v ústní dutině. Z tohoto důvodu je nutné mít dobré každodenní hygienické návyky a zastaví svůj růst, s použitím různých domácí opravné prostředky.

Tipy pro prevenci a léčbu plaku

pro prevenci a léčbu zubního plaku, je dobré ústní hygieny, která pomůže odstranit bakterie, které způsobují problém velmi důležité.

Relevantní čištění

Zubní kartáček je jedním z nejlepších způsobů, jak odstranit bakterie, které způsobují plaky.Nicméně, mnoho lidí si čistí zuby správně, což snižuje účinnost čištění v boji proti bakteriím. Začněte volbou měkké štětinové kartáčky na ochranu dásní dásní. Vyberte zubní pastu s fluoridem schválenou zubními lékaři.

Při čištění držet kartáček jako tužku a přesunout ji do kruhu o jeden nebo dva zuby najednou. Používat dentální nit

Mnoho lidí stále nemají každodenní používání dentální nitě součástí pravidelné ústní hygieny, protože nevědí, že je nutné eliminovat největšího počtu bakterií. A stejně jako v případě kartáčování, že je důležité používat zubní nit získat výhody.

Vezměte asi 45 cm dentální nitě, zabalit jeden konec kolem prstů ve vzdálenosti asi 2,5 cm a začít opatrně přesuňte nit mezi zuby dolů na horní zuby a dolní zuby nahoru. Opláchněte

mezi jídly po jídle vypláchnout ústa je velmi důležité, protože v tomto případě většinou ze zbytku částic zůstává v ústech jídlo, bude odstraněn z prostorů mezi zuby. Za tímto účelem je možné použít úložiště ústní vodu nebo připravit domácí lék, smíchat v poměru 50/50 vody a peroxidu vodíku (nízké koncentrace: 0,2% - 0,8%).

Domácí léky na odstranění plaku

Pokud deska má vliv na zdraví ústní dutiny, tyto domácí opravné prostředky, jsou skvělou alternativou se s ní vyrovnat.

Recept č. 1

K přípravě tohoto produktu potřebujete 15 gramů ořechů a trochu vody. Položte ořechový skořáp na vodu a vařte asi 15 minut. Poté nechte naplnit a potom ponořte zubní kartáček do směsi. Jemně vyčistěte zuby tímto nástrojem po dobu 3 minut a opakujte postup třikrát denně. Číslo recept 2

Tento recept kombinuje vlastnosti slunečnicová semena a květy vápna ke zlepšení zdraví zubů. , aby byla připravena, je třeba k varu na mírném ohni 2 čajové lžičky slunečnicových semen s 2 lžičky vápno květů na ½ litr vody. Chovejte na nízkém ohni po dobu 30 minut, potom si zmačte zuby touto směsí po každém jídle.

recept č. 3

Jablečný ocet dokonale pomáhá bojovat bakterie, které způsobují plak. jedna: jablečný ocet vypláchněte ústa a potom ihned opláchnout vodou. Další možností je připravit směs vody a jablečného octa v poměru 50/50, která se pak může použít jako ústní voda. Číslo recept 4

Tento nástroj zahrnuje přípravu směsi 1,5 lžíce estragonu opouští hory a 2 lžíce kvašeného vína. Nechte směs stát asi 2 hodiny, poté přetáhněte a použijte ke zubům.


6 Tipů pro prevenci poranění holeně

6 Tipů pro prevenci poranění holeně

Lumbální poranění je poměrně běžným typem léze. Většinou sportovci často trpí. Každý sport představuje velké riziko a jedním z nich je poškození kotníku. Jakýkoli mírný pohyb může vést k roztažení. Zdvih kotníku je porážka vazu. I když je to téměř nevyhnutelné poškození, existují tipy a triky, které vám pomohou vyhnout se jim.

(Užitečné návyky)

Kolik let života trvá kouření?

Kolik let života trvá kouření?

Užitečné návyky Většina lidí si myslí, že kouření není tak škodlivé, pokud člověk začne cítit vážné následky. Lidé ne vždy plně pochopit, jak škodlivé může být pro zdraví. Cigarety obsahují mnoho toxických látek, které ovlivňují téměř každý orgán v těle a může způsobit vážná onemocnění, jako je rakovina.

(Užitečné návyky)