Jak snadno čistit matrace a polštáře


Jak snadno čistit matrace a polštáře

Všichni lidé se snaží udržet svůj domov a postel čisté a bojovat proti hmyzu. Nicméně to není vždy snadné. Tam jsou místa, na která zapomínáme, a některé problémy, které neumíme odstranit. Například víte, jak vyčistit matraci a polštář?

Fakt, že je velmi důležitým úkolem, protože mluvíme o místě, kde spíme. Přestože je plechy a přikrývky chrání, je důležité, abyste se to učil.

Ignorování tohoto problému není jen zhoršuje respiračních onemocnění, jako je astma nebo alergie, , ale může také ovlivnit vzhled vašeho oblečení.

Navíc, když je doma spousta prachu, může to snadno ohrozit kvalitu vašeho spánku. To vše je způsobeno existencí mikroorganismů , které brání řádnému dýchání.

Navzdory skutečnosti, že existuje mnoho alternativních chemikálií, nejlepší způsob čištění matrací a polštářů je také nejpřirozenější.

Takové léky jsou tělo nejvíce prospěšné, protože produkují méně nežádoucích účinků. V tomto článku vám ukážeme, jak to udělat!

Jak vyčistit matraci

Nejprve doporučujeme, abyste nepronikli lůžko, jakmile se probudíte. proč? Když se rozhodneme po probuzení, uzavřeme listy a spolu s nimi částice, které obývají, a matraci.

Proto je lepší

nechat je dýchat a poslat slunce na ně. Toto je nejhorší nepřítel mikrobů. Takže dokud se nevrátíte do postele, zmizí mnoho zárodků. Takže pokud hledáte radikálnější rozhodnutí, jen

ponechte prádlo venku na den !Je však možné, že bude zapotřebí něco intenzivnějšího. V tomto případě vám doporučujeme použít dezinfekci pitné sody a esenciální oleje.

Ingredience 2 lžíce jedlé sody (20 g) 2 kapky

 • :
 • - tymián olej
  - tea tree silice
  - levandulový olej

Příprava Nejprve si mix jedlou sodu se všemi esenciálních olejů.

 • Potom přes filtr naneste celou směs na povrch matrace a nechte působit po dobu 2 hodin.
 • Kartáč má potom matraci, aby neměl žádné zbytky. Tvůj matrac tak bude nový i připravený, abyste mohli i nadále dýchat snadno a pohodlně během spánku. Pocit: "Zobudím se víc, než když spím", už vás nebude mučit!
 • Pokud by to byl zdroj problému, zaručí se dobrý odpočinek.

Jak snadno čistit polštáře

Nyní vám ukážeme několik způsobů, jak snadno čistit polštáře. V tomto případě máme neocenitelnou pomoc v pračce. ◊ Navzdory tomu vám řekneme o některých environmentálních řešeních.

Pití soda a ocet

Ačkoli můžete také použít vonící detergent, doporučujeme tuto metodu. Důvod je velmi jednoduchý: vy se

vyhnout účinkům umělých chemikálií, které znečišťují vzduch ve vašem domě.

Výrazné kolísání obsahu kyslíku a oxidu uhličitého v noci. Proto je důležité dobře větrat a sledovat kvalitu vzduchu, který dýcháme. Složení

poloviny šálku jedlé sody (50 g)

lžíce octa (10 ml)

Making

 • nutné umístit polštáře do pračky se směsí a sanitaci dispozici.
 • Opakujte postup, abyste maximalizovali vlhkost.

Vysušte je na slunci

 • zbavit se všech zbytků vlhkosti nebo bakterií.
 • Pomocí těchto jednoduchých tipů můžete snadno čistit matraci a polštáře. Nebudete muset vynaložit velké úsilí nebo utrácet spoustu peněz. Kromě těchto výhod
 • tyto postupy také zlepšují životní prostředí.Nezapomeňte, že naše planeta vám umožní usmívat se, obejmout své blízké, tančit a žít. A tak si zaslouží vždycky respekt.

Požádáme Vás, abyste se dozvěděli o dalších přírodních činnostech pro osobní hygienu i pro váš domov. Přírodní lázeňské výrobky

Víte dobře, že mytí koupelí je velmi důležité. Lázeň je zdrojem bakterií a odpadů, které je třeba odstranit ve prospěch vašeho zdraví a hygieny.


Jak spát, když ti zima

Jak spát, když ti zima

Užitečné návyky Když začne teplota klesat , okamžitě jsme zasypali jeho postel přehoz, věřit, že to pomáhá spánek v teple a pohodlí. Často obětovat pohodlí a nakryvayemosya příliš mnoho přikrývky. Ale je to užitečné? V tomto článku chceme se s vámi podělit o tajemství zdravého spánku, kdy je vzduch studený.

(Užitečné návyky)

Hořčík a výživa. Tři důvody, aby přezkoumala své dietní návyky

Hořčík a výživa. Tři důvody, aby přezkoumala své dietní návyky

Užitečné Možná, když začnete se seznámit s tímto článkem, budete mít další otázky týkající hořčíku a výživy a dopadu této položky na zdraví. Jsme však přesvědčeni, že po přečtení naší publikace až do konce najdete všechny potřebné odpovědi pro sebe. Dnes budeme diskutovat o hořčíku a výživě, protože je velmi důležité vyplnit stravu se všemi potřebnými přísadami.

(Užitečné návyky)