Jóga postoj změnil a žije 87-letá žena


Jóga postoj změnil a žije 87-letá žena

Zábavná fakta Pro mnoho let věřili, že věk je překážkou k novému učení a praxe některých činností.

Lidé, kteří se snaží zlepšit kvalitu života bez omezení, však ukázali, že můžete pracovat, abyste se zlepšili v jakékoliv fázi života.

Pozoruhodným příkladem je žena, která má 87 let a která se přes chronické nemoci rozhodla procvičovat jógu pro léčbu jejích onemocnění. Její příběh se stal známým po celém světě, což dokazuje výhody této terapie, stejně jako schopnost starších lidí sportovat.

příběh o tom, jak jóga změnila život postarší žena

Anne Pesce - hlavního hrdiny našeho příběhu, který začal

změnit svůj život ve věku '86, hledají efektivní léčbě těžké kyfózy. V důsledku této poruchy je páteř ohnutý, postupně tvořící hrb na zádech, který je doprovázen silnou bolestí.

Jedná se o onemocnění, které se vyskytuje jako výsledek

skolióza, osteoporóza a herniated disky, omezen její pohyby a byl nucen neustále pocit únavy. Ačkoli ona trpí mnoho desetiletí, Anna

nebyla schopna najít způsob, jak se vypořádat s příznaky bez ohrožení kvality života. Po diagnostice se pokusila o takové metody léčby, jako je akupunktura, cvičení s fyzioterapií a osteopatie.

Ačkoli se bolest skutečně zmírnila, nikdy neměli pocit pohodlí a zdraví.

Ale jóga změnila všechno. Někteří lidé se obávají, že tato praxe není zdravé pro svůj věk, ale profesor Rachel Dzheysen (specialista v józe pro obnovu) vedl ji a začal dávat lekce jednou týdně.

Anna se postupně zlepšovala v chůzi a


ona mohla bez problémů chodit měsíc.

O dva měsíce později začala bolest zmizet a po roce pravidelných tříd se rozhodla procvičovat jógu každý den. Ve věku 87 let, její záda již není ohnutá, obnovila mobilitu, kterou mnozí lidé považují za "zázrak", a je živější než kdy jindy.

Jejím zotavením je povzbudivé poselství pro každého: nikdy není příliš pozdě, než začít dělat věci, které mohou změnit váš život.

Navíc, její příběh ukazuje, že všichni lidé jsou jiní, takže


potřebujete najít správnou léčbu proti tomu, co vás znepokojuje.

Ačkoli existuje mnoho léků a léčebných možností, někdy to, co funguje pro jednu osobu, není nejlepší pro druhé. Pokud budete experimentovat a analyzovat potřeby vašeho těla,

najdete správnou cestu k udržení zdraví po mnoho let.

O józe Jóga je něco víc než jen cvičení nebo cvičení.

Věří v zdravý životní styl, který se léčí,

se stará o tělo a posiluje tělo a mysl. Pracovala v Indii po mnoho staletí a dnes se stala jednou z nejpopulárnějších disciplín pro fyzickou a duchovní způsobilost. I když hinduismus je součástí náboženských, duchovních a kulturních tradic, již tyto hranice překročil a stal se zdravou terapií.

Každý trénink jógy trvá 1-1,5 hodiny, i když některé tréninky trvají méně. Pózy jsou často doprovázeny dýchacími cvičeními různého stupně obtížnosti.

Většina aktivit začíná krátkým zahřátím nazvaným "Pozdravy ke slunci": musíte se roztahovat a postupně klesat, aby se zahřály svaly a klouby. Trénování končí úplnou relaxací,

, která trvá 10 až 15 minut. Je povolána obnovit klid těla a mysli.

Jóga může být provedena ve specializované tělocvičně nebo ve fitness centru.

Začátečníci by měli být pod dohledem odborníka, protože špatná držení těla může způsobit zranění. Jakmile zvládnete držení těla a znáte správné metody, můžete to udělat bez ohledu na to, kde jste.

Poté, co jste se dozvěděli, jak jóga změnila život této ženy, chcete přidat tuto praxi do svého života?


Neznámé vlastnosti a způsoby použití koriandru

Neznámé vlastnosti a způsoby použití koriandru

Kinz - tráva, která se běžně používá v Evropě, zejména ve svých jihovýchodních oblastech. Poskytuje jídlo s výraznou chutí. Používá se také v čínské, indické, latinskoamerické a turecké kuchyni. Má však nejen chuťové vlastnosti, ale také velmi užitečné pro vaše zdraví. Zjistěte více o kukuřice v tomto článku a začněte přidávat více na vaše pokrmy častěji!

(Zajímavosti)

Máte pálení žáhy nebo vysokou kyselost? To není stejné!

Máte pálení žáhy nebo vysokou kyselost? To není stejné!

Mnoho lidí trpí jedním z těchto problémů s trávením. To se obvykle děje kvůli nevyvážené výživě. V tomto článku vám řekneme, proč jsou pálení žáhy a hyperaktivita a jak je od sebe odlišit. To vám pomůže identifikovat příčiny poruch trávení (pokud ovšem máte) a najít nejlepší přírodní prostředky, které jsou vhodné pro vás a vám pomůže překonat všechny nemoci.

(Zajímavosti)