Jaká jablka ochrání před obezitou?


Jaká jablka ochrání před obezitou?

Jedno jablko by mělo být spotřebováno denně. Všichni jsme slyšeli tuto frázi; velmi málo produktů je stejně užitečné pro naši stravu. Ale mohou jablka skutečně pomoci vyhnout se obezitě? Pokud ano, co přesně? To vše vysvětlíme níže.

Jablka: věrnými zastánci našeho zdravotního

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč patří jablka ve vaší stravě. Denní spotřeba jablek je důležitá pro vaše zdraví. Jak víte, tyto plody mohou dělat skutečné zázraky: Oni

  • hydratují a oba diuretikum, aby se zabránilo zadržování tekutin.
  • Vzhledem k obsahu draslíku snižují krevní tlak.
  • Zajistěte velké množství vlákniny, zvláště pokud jsou konzumovány syrovou s pokožkou.
  • Pektin ve svém složeníchrání střeva.
  • Apple - a jejich kůže - pomáhá zabránit vzniku některých typů rakoviny, včetně rakoviny tlustého střeva.
  • Jejich fytochemické sloučeniny chrání proti cukrovce a snižuje hladinu cholesterolu.

výživu doporučují jíst jablka s pokožkou, protože nejkoncentrovanější pektin a esenciální fytochemické sloučeniny. Nyní víme, že jablka jsou užitečné v mnoha ohledech, ale může pomoci v boji proti obezitě a nadváze, že jsme občas zaměstnat?

jablka Granny Smith a jejich přínos pro hubnutí

K prevenci obezity, vhodný není žádný jablka, ale jen ty nejlepší rozmanitost, která je známá jako Granny Smith - voňavé zelených jablek s kyselou chutí, které dobře doplňují další výrobky. studie, která dospěl k tomuto závěru, provedla skupina vědců z University of Washington. Účelem studie bylo najít nejlepší stupeň, který by zabránil přírůstku hmotnosti.

Proč jsou jablka Grennie Smith mnohem lepší než jiné odrůdy? Co je to tajemství? Odborníci nám dala odpovědi na tyto otázky v otázce „Food Chemistry“, spolu s několika dalšími skutečnostmi mít na paměti: Granny Smith Jablka

  • obsahovat nestravitelné látky, které zabraňují poruch souvisejících s obezitou. Tato odrůda je bohatší polyfenoly, vlákniny a sacharidů.
  • Tento druh jablka také stimuluje růst takzvaných „dobré“ bakterie, chrání tlusté střevo toxinů a pomáhá trávení tuků. Granny Smith Apples
  • mnohem užitečnější, než odrůd, jako je Golden, Fuji, Gala, Red Delicious a Breburn. Oni jsou bohatší v polyfenoly a nestrávené sloučeniny, které pomáhají kontrolovat přírůstek hmotnosti a obezitu.
  • dobré bakterie v tlustém střevě, což nám pomáhá zhubnout, což činí tento druh skutečného jablka asistenta pro růst prospěšných bakterií. Obnovují hormonální rovnováhu. Zánět zmizí a budete se cítit zvýšený pocit sytosti a zabránit přibývání na váze. Zákon přírody je přístupný všem.

Neváhejte! Začněte jíst jablka každý den a ujistěte se, že je to jablko Grennie Smith!


Užitečné ráno návyky pro hubnutí

Užitečné ráno návyky pro hubnutí

Hubnutí Hubnutí je jedním z nejtěžších úkolů, můžete se ptát sami sebe, protože to vyžaduje kompletní změnu životního stylu spolu s konstantními úsilí zachránit výsledky. Když pochopíte, že máte extra kilo, je třeba shromáždit veškerou vůli, aby spaloval tuky, tvaroval tvar a zlepšoval celkovou kvalitu života.

(Ztráta váhy)

Snížit použití fruktózy rychle zhubnout

Snížit použití fruktózy rychle zhubnout

Existuje nesčetných teorií o tom, jak snadné je zbavit se extra kilo. Někteří se radí k počítání kalorií, zatímco jiní věří, že hlavní příčinou nadváhy je spotřeba tuku. Tam jsou také ti, kteří kritizují cukr a rafinované uhlohydráty. Pokud žádná z těchto teorií vás nepřesvědčila o jejich účinnosti nebo výsledcích, vysvětlíme, proč je důležité omezit spotřebu produktů s vysokým obsahem fruktózy pro účinnou ztrátu hmotnosti.

(Ztráta váhy)