Jaká jablka ochrání před obezitou?


Jaká jablka ochrání před obezitou?

Jedno jablko by mělo být spotřebováno denně. Všichni jsme slyšeli tuto frázi; velmi málo produktů je stejně užitečné pro naši stravu. Ale mohou jablka skutečně pomoci vyhnout se obezitě? Pokud ano, co přesně? To vše vysvětlíme níže.

Jablka: věrnými zastánci našeho zdravotního

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč patří jablka ve vaší stravě. Denní spotřeba jablek je důležitá pro vaše zdraví. Jak víte, tyto plody mohou dělat skutečné zázraky: Oni

  • hydratují a oba diuretikum, aby se zabránilo zadržování tekutin.
  • Vzhledem k obsahu draslíku snižují krevní tlak.
  • Zajistěte velké množství vlákniny, zvláště pokud jsou konzumovány syrovou s pokožkou.
  • Pektin ve svém složeníchrání střeva.
  • Apple - a jejich kůže - pomáhá zabránit vzniku některých typů rakoviny, včetně rakoviny tlustého střeva.
  • Jejich fytochemické sloučeniny chrání proti cukrovce a snižuje hladinu cholesterolu.

výživu doporučují jíst jablka s pokožkou, protože nejkoncentrovanější pektin a esenciální fytochemické sloučeniny. Nyní víme, že jablka jsou užitečné v mnoha ohledech, ale může pomoci v boji proti obezitě a nadváze, že jsme občas zaměstnat?

jablka Granny Smith a jejich přínos pro hubnutí

K prevenci obezity, vhodný není žádný jablka, ale jen ty nejlepší rozmanitost, která je známá jako Granny Smith - voňavé zelených jablek s kyselou chutí, které dobře doplňují další výrobky. studie, která dospěl k tomuto závěru, provedla skupina vědců z University of Washington. Účelem studie bylo najít nejlepší stupeň, který by zabránil přírůstku hmotnosti.

Proč jsou jablka Grennie Smith mnohem lepší než jiné odrůdy? Co je to tajemství? Odborníci nám dala odpovědi na tyto otázky v otázce „Food Chemistry“, spolu s několika dalšími skutečnostmi mít na paměti: Granny Smith Jablka

  • obsahovat nestravitelné látky, které zabraňují poruch souvisejících s obezitou. Tato odrůda je bohatší polyfenoly, vlákniny a sacharidů.
  • Tento druh jablka také stimuluje růst takzvaných „dobré“ bakterie, chrání tlusté střevo toxinů a pomáhá trávení tuků. Granny Smith Apples
  • mnohem užitečnější, než odrůd, jako je Golden, Fuji, Gala, Red Delicious a Breburn. Oni jsou bohatší v polyfenoly a nestrávené sloučeniny, které pomáhají kontrolovat přírůstek hmotnosti a obezitu.
  • dobré bakterie v tlustém střevě, což nám pomáhá zhubnout, což činí tento druh skutečného jablka asistenta pro růst prospěšných bakterií. Obnovují hormonální rovnováhu. Zánět zmizí a budete se cítit zvýšený pocit sytosti a zabránit přibývání na váze. Zákon přírody je přístupný všem.

Neváhejte! Začněte jíst jablka každý den a ujistěte se, že je to jablko Grennie Smith!


Nápoj s citrónovou, zázvorovou a chia semena pro hubnutí

Nápoj s citrónovou, zázvorovou a chia semena pro hubnutí

Hubnutí nemusí nutně zahrnovat oběť, smutek nebo zklamání. Nikdy se nepokoušejte požívat jídlo, nenechte se hladovat a nepočítajte kalorie. Stačí se naučit správně jíst. Také stojí za to vědět o produktech, které mají diuretické vlastnosti a podporují hubnutí. Pak je můžete přidat do vaší stravy. Nakonec to pomůže zhubnout.

(Ztráta váhy)

Grapefruitové šťávy po jídle může pomoci zhubnout

Grapefruitové šťávy po jídle může pomoci zhubnout

Hubnutí Z jiných citrusů grapefruit se liší v tom, že je kříženec pomeranče a pomelo. Tyto plody - chutné a zdravé citrusové plody, které se staly populární v posledních letech díky své výhodné vlastnosti pro zdraví a přírodní pomoc v hubnutí. Grapefruity jsou bohaté na antioxidanty a mají antibakteriální vlastnosti.

(Ztráta váhy)