Jaká jablka ochrání před obezitou?


Jaká jablka ochrání před obezitou?

Jedno jablko by mělo být spotřebováno denně. Všichni jsme slyšeli tuto frázi; velmi málo produktů je stejně užitečné pro naši stravu. Ale mohou jablka skutečně pomoci vyhnout se obezitě? Pokud ano, co přesně? To vše vysvětlíme níže.

Jablka: věrnými zastánci našeho zdravotního

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč patří jablka ve vaší stravě. Denní spotřeba jablek je důležitá pro vaše zdraví. Jak víte, tyto plody mohou dělat skutečné zázraky: Oni

  • hydratují a oba diuretikum, aby se zabránilo zadržování tekutin.
  • Vzhledem k obsahu draslíku snižují krevní tlak.
  • Zajistěte velké množství vlákniny, zvláště pokud jsou konzumovány syrovou s pokožkou.
  • Pektin ve svém složeníchrání střeva.
  • Apple - a jejich kůže - pomáhá zabránit vzniku některých typů rakoviny, včetně rakoviny tlustého střeva.
  • Jejich fytochemické sloučeniny chrání proti cukrovce a snižuje hladinu cholesterolu.

výživu doporučují jíst jablka s pokožkou, protože nejkoncentrovanější pektin a esenciální fytochemické sloučeniny. Nyní víme, že jablka jsou užitečné v mnoha ohledech, ale může pomoci v boji proti obezitě a nadváze, že jsme občas zaměstnat?

jablka Granny Smith a jejich přínos pro hubnutí

K prevenci obezity, vhodný není žádný jablka, ale jen ty nejlepší rozmanitost, která je známá jako Granny Smith - voňavé zelených jablek s kyselou chutí, které dobře doplňují další výrobky. studie, která dospěl k tomuto závěru, provedla skupina vědců z University of Washington. Účelem studie bylo najít nejlepší stupeň, který by zabránil přírůstku hmotnosti.

Proč jsou jablka Grennie Smith mnohem lepší než jiné odrůdy? Co je to tajemství? Odborníci nám dala odpovědi na tyto otázky v otázce „Food Chemistry“, spolu s několika dalšími skutečnostmi mít na paměti: Granny Smith Jablka

  • obsahovat nestravitelné látky, které zabraňují poruch souvisejících s obezitou. Tato odrůda je bohatší polyfenoly, vlákniny a sacharidů.
  • Tento druh jablka také stimuluje růst takzvaných „dobré“ bakterie, chrání tlusté střevo toxinů a pomáhá trávení tuků. Granny Smith Apples
  • mnohem užitečnější, než odrůd, jako je Golden, Fuji, Gala, Red Delicious a Breburn. Oni jsou bohatší v polyfenoly a nestrávené sloučeniny, které pomáhají kontrolovat přírůstek hmotnosti a obezitu.
  • dobré bakterie v tlustém střevě, což nám pomáhá zhubnout, což činí tento druh skutečného jablka asistenta pro růst prospěšných bakterií. Obnovují hormonální rovnováhu. Zánět zmizí a budete se cítit zvýšený pocit sytosti a zabránit přibývání na váze. Zákon přírody je přístupný všem.

Neváhejte! Začněte jíst jablka každý den a ujistěte se, že je to jablko Grennie Smith!


6 Chyby na cestě k hubnutí hubnutí

6 Chyby na cestě k hubnutí hubnutí

Ve světě, kde obezita stala jedním z hlavních problémů v mnoha zemích, Mnoho lidí se snaží zhubnout a začít tak často přijaté chyby, které zabraňují, aby tak učinily. průmysl, který nabízí nástroje a technologii pro hubnutí vyvinutý na obrovských rozměrů. Mnohé firmy nabízejí produkty pro hubnutí, ale nakonec které nepřinášejí očekávané výsledky.

(Ztráta váhy)

6 Produktů pro odstranění břišního tuku

6 Produktů pro odstranění břišního tuku

Hledáte produkty, které vám pomohou spálit břišní tuk? Většina lidí považuje tento úkol za neuskutečnitelný, ale je to možné s řádnou výživou. Vždy doporučujeme zvolit zdravé alternativy, a to i v případě, že existují pilulky a mnoho dalších nástrojů, které slibují stejné výsledky. Podle naší víry by se s nimi mělo zacházet opatrně.

(Ztráta váhy)