Jaký je vztah mezi onemocněním hrdla a střev


Jaký je vztah mezi onemocněním hrdla a střev

Zajímavá fakta Název tohoto článku může překvapit, ale to není jediný příklad úžasné vztahy byly zjištěny mezi různými částmi těla. To se mluví tradiční čínskou medicínou, reflexologií, iridologií a dalšími. V tomto článku jsme se vysvětlit, jak a proč byste se měli starat o zdraví střeva, pokud trpíte nemocí krku, jako je angína, zánět hltanu, aphonia atd

staré lidové prostředky

Naši předkové se opravdu zajímali o medicínu z dávných dob. Proto byli vždy schopni najít jednoduché a dostupné nástroje pro řešení každodenních problémů. Pokud zabýval anginu pectoris, zvláště když jsou děti nemocné a bolest v krku často opakoval, nebudou váhat použít klystýr, protože věděla o vztahu nemoci hrdla a střev.

Dříve klystýr používá často, jak víme, že špatné fungující střeva může vést k mnoha zdravotním problémům, a téměř okamžitě se klystýr může vlastnit v určitých situacích vás ujistit.

V době, kdy medicína dosáhla fantastický úspěch, jednoduchý nástroj pro čištění střev jako klystýr, neztrácí svou popularitu.

Klystýr obvykle ukládány s gumovým balónkem, který ještě lze zakoupit v lékárnách,protože je nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak pročištění střev.

Použití klystýr, budete muset vyplnit žárovku s teplou vodou, ale v žádném případě ne klepnout, použijte čistou vodu. Namočte okraj hrušek s olejem nebo mazivem a vložte ho do konečníku a zároveň nechte levou stranu.

Vnikněte vodu do střeva. Množství vody závisí na vašem pocitu - pokud máte pocit, že stačí, odstraňte hrušku.

Máte-li bolavý krk, můžete klouzat několikkrát denně.

Ujistěte se, že střevo Jestliže mají často bolesti v krku a nemoc se objeví žádný zjevný důvod pro to, a léčit v krku je prakticky nemožné užívání drog, měli byste dávat pozor na střevech a eliminovat výskyt takových nemocí jako:

  • syndrom dráždivého tračníku, chronická onemocnění, které způsobuje střevní bolest, průjem a / nebo zácpu. Může to být způsobeno nervozitou nebo vážnými pocity.
  • Zácpa: je jedním z největších problémů dneška, ale především zácpa dochází kvůli špatnému nezdravá strava přes použití příliš mnoho rafinovaných potravin a sedavý způsob života (nedostatek fyzické aktivity). Pro léčbu zácpy v domácnosti, existuje mnoho způsobů, a každý ví, vaše tělo lépe než jakýkoli lékař a volí způsoby, které se nejlépe hodí pro ni.
  • Střevní paraziti, onemocnění způsobené přítomností mikroorganismů v těle dojít velmi často, ale jsou velmi málo známy. Nejznámější choroba je kandidóza, ale ve skutečnosti jsou velmi časté a všechny mají různé příznaky. Proto je velmi obtížné určit, které onemocnění má pacient. Takové nemoci mohou vyvolat únavu, nervozita, ztráta chuti k jídlu, špatné trávení, svědění nosu nebo konečníku, atd.
  • Divertikulitida: s tímto onemocněním na stěnách tlustého střeva se vytváří malé zahušťování.

Mikrobiologické střevní mikroflóra střeva upravuje celé tělo, a pokud existuje nerovnováha ve své práci, nevyhnutelně vede k onemocnění. Mikroflóry (mikroflóra) střevo hraje klíčovou roli v normálním a koordinované fungování všech tělesných systémů.

Pokud opravdu chcete léčit v krku, měli byste se postarat o stavu střev a léčit jakékoliv onemocnění postihující agenturu.

To znamená, že hlavním faktorem je péče o flóře, množství která se může pohybovat od vážně jakéhokoliv onemocnění střev, stejně jako špatnou stravou nebo užívání léků.

můžete postarat o střevní mikroflóry dvěma způsoby:

  • Jezte potraviny, které pomáhají obnovit střevní mikroflóru - především fermentovaných potravin, jako je zelí, jogurt, kefír. To je nejlepší kuchař tyto potraviny vlastníma rukama, takže budete přesvědčeni, že neobsahují žádné umělé přísady a jsou bohaté tělo potřebuje živiny.
  • Vezměte speciální doplňky k obnově střevní mikroflóry, zvláště pokud užíváte jakoukoli lékařskou léčbu.

nesnášenlivost některých potravin, pokud máte problémy s střeva, je nutné znát odpověď na otázku, zda určité potravinové intolerance charakteristiku vašeho těla, které mohou způsobit střevní onemocnění a přinést velké škody na celý organismus.

potravinová intolerance není tak snadné určit, jako je alergie, protože alergie okamžitě vidět okamžitou reakci. Potravinová intolerance se objeví pomalu a postupně, a proto je obtížné diagnostikovat.

Možná jste netolerantní vůči jakémukoli přípravku. Existuje mnoho různých laboratorních testů, které vám pomohou diagnostikovat.

Ale mějte na paměti, že nejčastější potraviny, které lidské tělo nemůže tolerovat ve většině případů - jsou produkty, které obsahují lepek a laktózu. Můžete také trpět nesnášenlivostí jídla na některé ovoce, ořechy nebo výživové doplňky.

Zkuste poparyty nohy do horké vody

I když tento nástroj nemusí vždy pomoci snížit zánět v krku a zcela vyléčit, horká koupel nohou může poskytnout okamžitou úlevu od bolesti v krku, protože když je teplota pod nohy z horké vody stoupá teplota na vrcholu části těla jsou výrazně sníženy.

Spusťte nohy v horké vodě po dobu nejméně 20 minut. Pokud se voda ochlazuje, přidávejte další horkou vodu. Po tom, zabalte nohy do deky a nechte je po určitou dobu teplá.

Obrázky s laskavým svolením Pavel Fiskovich, mfcorwin a biggrin.


10 Projevy diabetu, který nelze ignorovat

10 Projevy diabetu, který nelze ignorovat

Zajímavých faktů cukrovku - onemocnění, které je často nazýván „tichý zabiják“, protože to může vyvíjet bez zjevných příznaků a je těžké diagnostikovat včas. Toto onemocnění je metabolickým onemocněním a je charakterizováno vysokými hladinami glukózy v krvi. V důsledku toho je kvalita života se zhoršuje, a riziko kardiovaskulárních onemocnění a neurologické poruchy se zvyšuje.

(Zajímavosti)

5 Způsobů, jak najít motivaci

5 Způsobů, jak najít motivaci

Z času na čas všichni cítíme nedostatek motivace pro rozhodující akce. Souhlasíte, že jste pravděpodobně také několikrát dostal do problémů, když se naplnil pocit osamělosti a zoufalství, a všechny negativní připomínky okolních svou vlastní cestu vnímáte velmi bolestivé. Takový stav je pro nás každý známý, takže není nutné předčasně porazit poplach.

(Zajímavosti)