Jak se na obratlovcích jedná o orgány


Jak se na obratlovcích jedná o orgány

Tělo je jedním z nejzáhadnějších jevů na světě. Nikdy nepřehánějí její krásně strukturované systémy a struktury.

V přírodě není všechno náhodné, a čím víc víme, tím lépe, protože nové spojení mezi různými částmi těla jsou denně zjišťovány.

Nejdůležitějším příkladem toho může být způsob, jakým se páteř spojuje s tělesnými orgány.

Je to úžasné, protože páteř je z kosti a stále ovlivňuje fungování takových orgánů a svalů, jako plíce a srdce.

Ani si nemyslete, že toto spojení je náhodné. Byly nalezeny body, které jsou spojeny se specifickými částmi naší anatomie.

Jak vidíte, není to mýtus, že lidské tělo je perfektní stroj. Jsme si jisti, že má ještě mnoho tajemství, které vybírají dar slova.

Proč se páteř spojuje s orgány

Důvod tohoto jevu je mnohem jednodušší, než se zdá na první pohled. Páteř - to je to, co nás udržuje ve vzpřímené poloze, tj. Dává nám odpor a podporu. Skládá se z malých kostí, které podpírají a sbírají svaly.

Proto, když je některá z těchto kostí vykloubena, ovlivní orgán, se kterým je spojena.

Důsledky budou ještě horší, protože, jak víte, selhání orgánu, jako je játra, ovlivňuje celkové zdraví, protože je odpovědné za filtraci krve.

Je také důležité se postarat o váš emocionální stav.

Páteř postihuje, když držíme negativní pocity, zda je to stres, nebo smutek. To znamená, že emoční inteligence je základem našeho fyzického stavu: když se vyhneme napětí v této oblasti, můžeme zabránit negativním důsledkům pro životně důležité orgány.

Kdy kontrolovat páteř?

Když máte pocit nepohodlí v páteři, lékaři vytvoří plán léčby, který se zaměří na oblasti, kde se vyskytuje.

Někdy výsledky léčby nejsou tak rychlé, jak bychom rádi. To může znamenat, že je na čase, abyste pečlivě zkontrolovali páteř. Nemoci obvykle spojené s problémy s páteřem:

Migréna

Zpět je často spojována s bolestem hlavy.

Svalové křeče posunují kosti, což vede k poruchám hlavy a obličeje.

Může to dokonce vést k fuzzy zraku.

Počet končetin

Zánět krku je důsledkem zúžení nervů.

V důsledku toho je k tomuto místu obtížné dostat krev. Když k tomu dojde po dostatečně dlouhou dobu, končetiny trpí a začnou ztrácet citlivost. Polykací problémy

To je vzhledem k zúžení kanálu týlním krku, který zabraňuje

svaly a orgány odpovědné za akční žvýkání a polykání.

Nedostatek toku krve do mozku Je velmi podobný fenoménu, který způsobuje necitlivost krku.

Tlak svalů na arterie omezuje množství krve, které může dosáhnout mozku. Účinky se mohou měnit od mírné až těžké: od přechodného závratě až po vážnější nemoci, jako je mrtvice.

Trávicí problémy

Zánět bederní páteře vede k poruchám trávicího ústrojí

, což znamená, že jeho výkon bude narušen. Příloha je jedním z pravděpodobné důsledky. Je doprovázen náhlou průjmovou horečkou.

Opuch hřbetu úzce souvisí s prací orgánů.Proto doporučujeme, abyste podstoupili pravidelné lékařské prohlídky. Nezapomeňte na fyzické cvičení.

Koupání je perfektní, protože pomáhá seskupovat kosti a posilovat všechny svaly.

Pomůže vám znovu získat kontrolu nad tímto citlivým místem. Na druhou stranu, pokud jste více postiženi úzkostí nebo depresí, zkuste jógu. Zaznamenáte výhody pro vaše fyzické i duševní zdraví. Tato starodávná praxe používá asanas nebo pózy, aby vám pomohla obohatit kyslík a přeskupit tělo stejně jako meditace, aby uklidnila mysl.

Proč dáváte přednost?


Menstruační kalíšek - alternativou k tampónů

Menstruační kalíšek - alternativou k tampónů

Zajímavá fakta dnes často slýcháme o negativním vlivu tamponů o stavu našeho zdraví, protože mnoho populárních značek dnes obsahují velké množství škodlivých látek. Ale to je o těch žen, které nechtějí vzdát tampónů, protože jejich snadnosti použití? Pro ně nabízíme menstruační pohárek - čisté, cenově dostupné, snadno ovladatelný, a co je nejdůležitější, je to bezpečná alternativa k tampónů.

(Zajímavosti)

Tipy na mytí ovoce a zeleniny

Tipy na mytí ovoce a zeleniny

Zajímavá fakta pravidelná konzumace ovoce a zeleniny je nezbytné pro udržení dobrého zdravotního , protože jsou to právě tyto výrobky obsahují mnoho živin, které také pomáhají naše tělo správně fungovat. Kromě toho ovoce a zelenina posilují imunitní systém a naopak chrání tělo před onemocněním. Plody jsou nejlépe konzumovány v surové formě nebo z nich vytlačené šťávy.

(Zajímavosti)