Jak jí pomáhat dosáhnout orgasmu


Jak jí pomáhat dosáhnout orgasmu

Víte, co řecké slovo kleitorisznamená? To znamená: malou horu. Co je nám známo jako klitoris je ve skutečnosti odvozeno ze slova kleitoris. Jinými slovy, je to tělo, které může ženě přinést velkou radost a pomáhat jí dosáhnout orgasmu.

Clitoris se skládá ze stovek nervových zakončení a cév, které nejsou příbuzné močové soustavě.

To ovšem neznamená, že ženy mohou dosáhnout orgasmu pouze tím, že stimulují svůj klitoris. Celé tělo skutečně hraje roli v procesu.

Orgasmus vyžaduje tahy, polibky a masáže k vaginálnímu pronikání.

Definice ženského orgasmu

Ve zdravotnickém hlediska je orgasmus definován jako sexuální reakce otryskávání neuromuskulárního stresu.

Přestože mnoho lidí se domnívá, že orgasmus se vyskytuje pouze prostřednictvím stimulace pohlavních orgánů, může se také získat z negenitální stimulace.

Jak jí může pomoci dosáhnout orgasmu?

Za prvé, co potřebujete vědět je, že každá žena se liší od ostatních. Existuje několik žen, které by chtěly vyzkoušet nové věci, a tam jsou i jiní, kteří nechtějí opustit komfortní zónu.

V zásadě, klidný, jemný přístup je stejně vhodný, jako intenzivnější, v závislosti na příležitosti. Existují dva typy přístupů:

  • Přímé: zatlačte přímo na žlázu. ◊ Nepřímé: hrajte a masírujte různé části těla.
  • To, co doporučujeme, je kombinace obou. Žena i její partner by měli znát a studovat její tělo, protože to je jediný způsob, jak zjistit, které metody, nastavení a úroveň intenzity fungují nejlépe.

Chceme vám připomenout, že ženy potřebují mazadla, aby se zabránilo nežádoucím účinkům.

Pro dodatečné mazání jsou vhodné sliny nebo speciální maziva. Musíte se vyhnout oleji, protože mohou poškodit latexové kondomy. Použijte mozkovou sílu

Mnoho lidí se bojí použít nepřímý přístup, ale nevědí, že mozek je také považován za pohlavní orgán.

Erotická fantazie vám může pomoci dosáhnout vysoké sexuální výšky.

V metaforickém smyslu to znamená, že mysl se přemění na erogenní zónu, kde slova mohou fungovat jako pohyblivá ruka.

Proč se to děje? Mandle mohou být stimulovány. Migdalina je součástí mozku, kde jsou zachovány strachy, emoci a potěšení. Tak se ukazuje, že sladké šepot je naprosto nezbytné.

Co se stane, když je vzrušená?

Jakmile je žena vzrušená, krev pulzuje po celém těle.

Takže žláza a žárovky se zvětšují. Velké a malé rty se zpevňují a rozšiřují, dokud vnější genitálie a vagína nezmáčknou oblast.

Během tohoto procesu přenáší krev chemikálie do mozku

, což vyjadřuje pocit uspokojení.

Jak víte, jestli žena dosáhla ženského orgasmu? Svaly pánevního dna budou sníženy. Kromě toho bude srdeční tep, dýchání a krevní tlak rychlejší.To je právě ten okamžik, kdy tisíce hormonů a chemikálií jsou propuštěny do krevního oběhu. Na rozdíl od mužů,

ženy mohou být později stimulovány a mohou dostat nějaké orgasmy.

Základní triky Nikdy nezapomínejte na předtuchy

. Nikdy nemůžete stimulovat příliš mnoho a měli byste se pokusit zjistit, jak zóna reaguje na různé typy stimulace.

  • zlomit rutinní. Dokonce i jiné místo, kde máte sex, může obnovit vášeň.
  • Erotické hračky- je to dobrý nápad studovat tělo během sexu.
  • Použití maziv přispívá k pronikání.
  • Co je fantazie
  • od vašeho partnera? Myslíš, že bys mohl dělat, co chce? Je důležité si o tom promluvit. Takže nejprve musí být všechno dobře prozkoumáno, ale ne přímo pro genitálie. Znáte celé tělo od hlavy k patě, abyste zvýšili průtok krve a citlivost. Hlavní věc - začněte pomalu a postupně zvyšujte tempo.

jak stimulovat ženské bradavky

Pokud chcete podpořit bradavky žen, to je velmi důležité komunikovat, protože máte vždy k dosažení vzájemné dohody, pokud jde o intimní blízkost.


6 Hlavních funkcí, které dokáže rozpoznat psychopat

6 Hlavních funkcí, které dokáže rozpoznat psychopat

Sex a Vztah Pravděpodobně jste slyšeli ve zprávách jako úplně normální člověk se dopustil trestného činu, a nikdo by si myslel, že je schopný. Být psychopat neznamená, že se liší od ostatních. Psychopath je typ, který nejvíce charakterizuje jako příjemný, skutečně charismatický a dokonce i dobrý člověk.

(Sex a vztahy)

Flirtování tajemství: 5 způsobů, jak svést muže

Flirtování tajemství: 5 způsobů, jak svést muže

Sex a vztahy Pokud chcete svést člověka k dosažení cíle, můžete použít všechny možné prostředky a metody, které jsou k dispozici. Nebojte se jednat! Proč neporušovat všechna pravidla a nejprve se k člověku přiblížit? Koneckonců, časy, kdy se člověk nutně musel postarat o vlastní ženu, dávno pryč. V současné společnosti ženy často dělají první krok a není nic špatného s tím!

(Sex a vztahy)