Péče o pleť, která vždycky vypadala atraktivní


Péče o pleť, která vždycky vypadala atraktivní

Zdraví lidské kůže je největším orgánem v oblasti těla a zároveň je neustále vystaveny mnoha faktorech, které mohou mít negativní důsledky pro své zdraví a krásu. S časem, i když kůže nezmizí, ale ztrácí svou pružnost a na ní jsou vrásky. Takové vnější faktory jako klimatické podmínky nebo špatné výživové návyky jsou hlavní příčinou toho. Aby byla pokožka mladistvá a krásná po dlouhou dobu, měla by se jí věnovat zvláštní pozornost. Nezáleží na tom, jak jste starý, měli byste být na kůži velmi opatrní.

Existuje mnoho alternativ, jak pečovat o pleť, že různé kosmetické obnovit hladkost a zářivost pokožky, takže to bude vyzařovat zdraví a vitalitu. Tipy pro zdravý vzhled pokožky a zář

použití opalovacího krému:

 • měla nutně každý den, který chrání pokožku před UV zářením, což je důvod, proč se doporučuje používat opalovací krém s minimálně SPF 30 ochranným faktorem, i když existují i ​​jiné krémy s vyšším stupněm ochrany. Vyvážená strava:
 • správná výživa má hodně co do činění se zdravím obecně a samozřejmě se zdravím kůže. Je důležité přidat denní diety čerstvé zeleniny, ovoce a potraviny bohaté na vitamíny a minerály, takže vaše kůže se stává pružný a přesto, protože pomáhá regeneraci buněk. Spánek:
 • je to nejlepší lék na zdravý vzhled a lesk pokožky. Spánek je nezbytné, protože v průběhu spánku, aktivace buněk dosáhne maximální, a jejich činnost je urychlena téměř trojnásobek ve srovnání s aktivitou v průběhu dne. Ve snu dochází k obnově buněk, aby se aktualizovaly osoby, jejichž stav se výrazně zhoršil. Normální spánek je nezbytný pro to, aby osoba obnovila sílu těla a doporučuje se, aby spala nejméně osm hodin denně. Čištění :
 • každý den naše pokožka vystavena vnějším kontaminující látky, vítr, prach a kosmetiky, které mohou ucpat póry a omezují schopnost regenerace pokožky. Z tohoto důvodu je důležité čistit každý den, nejlépe před spaním jako make-up a různé vnější kontaminací může mít vliv na zdraví pokožky a způsobit nežádoucí účinky. A čištění odstraní všechny tyto problémy. Hydratační:
 • hydratace pokožky je důležitá pro hladký a zářící vzhled. Za tímto účelem nabízí trh mnoho speciálních krémů a produktů, které mají také další příznivé vlastnosti. Kromě toho můžeme také zvlhčit pokožku domácími maskami a přírodními krémy. Zdravé návyky:
 • dodržovat takové dobré pravidlo v životě, jak se vyhnout škodlivým návykům, jako je alkohol, drogy, kouření je životně důležité pro zdraví naší pokožky. Škodlivé návyky mohou způsobit podráždění, alergie, narušení rovnováhy mezi kyselinou a bází, doprovázené pocením sucha, oloupaním a odlupováním kůže. Peeling:
 • existuje mnoho způsobů, jak odstranit mrtvou vrstvu pokožky a vyčistit ji od kontaminace. Když děláme peeling, regenerujeme, to znamená, obnovíme buňky a odstraňujeme ty, které jsou mrtvé, abychom mohli oživit pohyb buněk v kůži a nasytit ji kyslíkem. Dnešní trh má spoustu kosmetických produktů pro odlupování pokožky, stejně jako hydratační krémy. Ale existují také přírodní alternativy, které se snadno vaří doma a nebudou nás drahé. Přírodní prostředky pro exfoliace a kožní obnovy banánů a cukru

Tato exfoliační (kosmetické, které odstraňuje odumřelé kožní buňky) je ideální pro mastnou pleť

, protože neobsahuje olej.Budete potřebovat:

1 zralý banán

 • 3 lžíce granulovaného cukru
 • Dishware
 • Jak vařit?

V misce, kterou jste připravili, dobře promíchejte dva komponenty. Aplikujte směs, kterou jste udělali na pokožku, když se sprchujete. Pokud chcete dělat peeling na obličeji, není třeba přidávat do směsi cukr.

Hrubý cukr a olej

Je to kvůli obsahu oleje, který je doporučován pro suchou a citlivou pokožku.

Budete potřebovat:

4 polévkové lžíce hnědého hrubého cukru

 • 2 polévkové lžíce olivového oleje
 • 20 kapek éterického oleje podle vůle
 • Jak vařit produkt?

V čisté misce smíchejte všechny přísady a pak aplikujte na kůži, masírujte s malými kruhovými pohyby a pak opláchněte exfoliant teplou vodou.

Kokosový olej a hnědý cukr

Tento exfoliant je ideální pro suchou a nudnou pleť. Bude to zdravé, kůže bude svítit a obnovovat vitalitu.

Budete potřebovat:

½ čajové lžičky vanilkového extraktu

 • ½ šálku kokosového oleje
 • ½ šálku hnědého cukru
 • Jak vařit produkt?

V misce smíchat všechny přísady, pak aplikovat na kůži, masírovat ji jemně as malými kruhovými pohyby. Po dokončení byste měli produkt umýt teplou vodou. Pokud je ještě trochu směsi, pak zbytek může být vložen do skleněné nádoby a skladován při pokojové teplotě.


7 Zvyků, které poškozují pokožku

7 Zvyků, které poškozují pokožku

Kůže je největší orgán. Je to nejen důležité pro krásný vzhled, ale je zodpovědný za ochranu těla před vnějšími vlivy : kontaminace, mikroorganismy, sluneční světlo atd. Dlouhá doba péče o pleť hraje ústřední roli v životě každého. Lidé jsou vystaveni různým faktorům životního prostředí, kůže je slabá a trpí různými neatraktivními poruchami.

(Krása)

8 Způsobů, jak se vypořádat s vypadáváním vlasů způsobené poruchami štítné žlázy

8 Způsobů, jak se vypořádat s vypadáváním vlasů způsobené poruchami štítné žlázy

Zdraví Kvůli poruch spojených se změnami štítné žlázy může dojít ve všech systémech těla. V případě vlasů jsou porušeny cykly kapilárních kontrakcí a začíná nadměrná ztráta. Zatímco většina lidí nemá dávat pozor na to, existuje vztah mezi hormonu štítné žlázy činnosti a zdraví vlasy. Proto je důležité si uvědomit, že stimuluje štítné žlázy folikuly kraj, stát reguluje mazových žláz a podílí se na produkci mazu.

(Krása)