3 Pokrmy z ovesných vloček na snížení hladiny cholesterolu


3 Pokrmy z ovesných vloček na snížení hladiny cholesterolu

Recepty Za prvé, měli byste vědět, že LDL, známý také jako špatný cholesterol, má dva důvody: špatné stravovací návyky a genetické faktory, výsledek z nichž někteří jsou nebezpečné LDL hromadí v tkáních a krevní plazmě.

Lékař pravděpodobně předepisuje léky na snížení LDL. Nicméně, vyvážená výživa a denní cvičení také pomůže snížit hladinu cholesterolu na vhodné a zdravé úrovni.

Dnes v tomto článku vám řekneme o tři snadno vařit maso s ovesem, které přirozeně sníží váš cholesterol!

Proč má ovesné vločky nižší hladinu cholesterolu?

Jak víte, ovespovažované superfoods, stejně jako každodenní zdroj, který všichni musíme přijmout, aby se postarat o zdraví. Je to dobré pro srdce, reguluje hmotnost, zlepšuje trávení, zabraňuje zácpě ... tento přírodní zdroj, který se používá po dlouhou dobu a který má po mnoho let vítá moderní medicíny.

například Mayo Clinic provedli zajímavou studii, která byla vysvětlena ve velkých výhod ovsa ke snížení tzv špatný cholesterol. dát jim:

 • Ovesné obsahuje rozpustnou vlákninu, který je bohatý lipoproteiny a pomáhá snížit hustotu LDL (špatný cholesterol).
 • Tento typ tkáně, podobná té, obsaženého zejména jablek, jejichž účinnost při snižování cholesterolu známý.
 • Existuje další aspekt, který byste měli mít na paměti: Ne všechny potraviny obsahující oves vám pomohou snížit hladinu cholesterolu. Například? Ovesná moučka cookie, která místo toho, aby vám pomohla, může skutečně ublížit, protože obsahuje hodně cukru a nasycených tuků. Vyhněte se cookies! Lepší jíst přírodní oves.

Metody spotřeba ovsa na snížení hladiny cholesterolu

1. Ovesné s zelené jablko a skořice Ingredience

 • 100 g ovesné vločky rychlé vaření
 • Jedno zelené jablko sklenicí vody (200 ml)
 • málo skořice

 • začínají pokyny praní a plátkování jablka malé kousky. Nemůže být vyčištěn, protože je v kůži, která obsahuje většinu příznivých vlastností, které pomohou snížit hladinu cholesterolu.
 • Nyní vaříme sklenici vody s ovsem, dokud nebude úplně vařeno. Je to velmi snadné.
 • Po 10 minutách přidejte plátky jablek, nechte je připraveno dalších 20 minut. Když vidíte, že Apple pom'yakshalo, vypněte zdroj tepla.
 • další krok? Dát vše do mixéru a míchejte, dokud se získá homogenní směs. Před konzumací posypeme trochu skořice na vrcholu. To je skvělý nápad na snídani.

2. Ovesné s hrušky Ingredience

 • Jeden hruška kaše 100 gramů rychlé vaření
 • sklenici vody 20 g medu

instrukce

 • Tato mísa je ideální pro snídani nebo oběd. Aby byla připravena, musíte nejprve zahřát šálek vody v kastrolu, zalijeme oves. Poté, co bylo nutné lepkavé konzistence, přidejte lžíci medu, aby to více chuti.
 • Oèistit hrušku a nakrájejte na malé kousky (odstranění kůže). Hrušky jsou také ideální pro boj proti cholesterolu a při kombinaci s potenciálním přínosem ovsa ještě zvýšil. Dejte svůj oblíbený ovesné vločky mísy a přidejte hrušky řezy. Je to chutné a dostanete výživné a zdravé snídaně. Jen se snažím!

3. Ovesné se švestkami Ingredience

 • 100 gramů okamžitého vaření ovesných vloček 2 švestky
 • 3 vlašské ořechy sklenici vody

 • instrukce Je třeba připomenout, že tři nejlepší plody v boji proti cholesterolu - jejablka, hrušky a švestky. Nicméně, jahody, borůvky, kiwi a hrozny jsou také velmi užitečné, takže můžete použít libovolnou kombinaci, kterou budete chtít, když budete vařit ovesné vločky ráno ke snížení hladiny cholesterolu.
 • V tomto případě je nejdůležitější věc jíst ovesné vločky každý den.vařit vodu a přidejte ovesné vločky. Zatímco ona se chystá, můžete vyčistit švestky. Také nasekané vlašské ořechy a necháme pro pozdější použití.
 • Při zhotuyetsya ovesné vločky, dát ho na své oblíbené mísy, přidáme švestky a ořechy. Tato služba je účinný způsob, jak bojovat proti vysoké hladiny cholesterolu. Kromě toho, že pomáhá udržovat harmonii a jíst každý den. Kromě ovesné

, nezapomeňte dobře jíst během dne a provést mírné cvičení. Jak jsme se doporučuje v dalších článcích, jen chodit po dobu 30 minut každý den. Pokud budete mít přítele nebo muže, bylo by to být ještě hezčí. Začít něco více o zdravotní péči dnes!


ČAj se zázvorem a aloe: mocný, přirozený nápoj

ČAj se zázvorem a aloe: mocný, přirozený nápoj

Ginger a čaj z aloe je jedním z nejmocnějších léčivých nápojů, které lze nalézt pouze. Pokud jste ještě nekoupili, je čas to udělat. Objevte nádhernou chuť a úžasné vlastnosti tohoto čaje. V přírodní medicíně jsou tyto dvě složky bezesporu nejznámější a nejčastěji používané. Aloe - to je rostlina Bush.

(Recepty)

Přírodní prostředky k obnovení střevní

Přírodní prostředky k obnovení střevní

Recepty střevo hraje velmi důležitou roli při trávení a celkové zdraví, protože ovlivňuje metabolismus, vstřebávání vitamínů a minerálů, imunitní funkce a zásoby energie. Nicméně, špatná výživa a použití antibiotik, kromě mnoha dalších faktorů, trvale poškozují střevní mikroflóru. V tomto článku budeme hovořit o tom, jak obnovit střevní mikroflóru pro normální fungování těla.

(Recepty)