3 Pokrmy z ovesných vloček na snížení hladiny cholesterolu


3 Pokrmy z ovesných vloček na snížení hladiny cholesterolu

Recepty Za prvé, měli byste vědět, že LDL, známý také jako špatný cholesterol, má dva důvody: špatné stravovací návyky a genetické faktory, výsledek z nichž někteří jsou nebezpečné LDL hromadí v tkáních a krevní plazmě.

Lékař pravděpodobně předepisuje léky na snížení LDL. Nicméně, vyvážená výživa a denní cvičení také pomůže snížit hladinu cholesterolu na vhodné a zdravé úrovni.

Dnes v tomto článku vám řekneme o tři snadno vařit maso s ovesem, které přirozeně sníží váš cholesterol!

Proč má ovesné vločky nižší hladinu cholesterolu?

Jak víte, ovespovažované superfoods, stejně jako každodenní zdroj, který všichni musíme přijmout, aby se postarat o zdraví. Je to dobré pro srdce, reguluje hmotnost, zlepšuje trávení, zabraňuje zácpě ... tento přírodní zdroj, který se používá po dlouhou dobu a který má po mnoho let vítá moderní medicíny.

například Mayo Clinic provedli zajímavou studii, která byla vysvětlena ve velkých výhod ovsa ke snížení tzv špatný cholesterol. dát jim:

 • Ovesné obsahuje rozpustnou vlákninu, který je bohatý lipoproteiny a pomáhá snížit hustotu LDL (špatný cholesterol).
 • Tento typ tkáně, podobná té, obsaženého zejména jablek, jejichž účinnost při snižování cholesterolu známý.
 • Existuje další aspekt, který byste měli mít na paměti: Ne všechny potraviny obsahující oves vám pomohou snížit hladinu cholesterolu. Například? Ovesná moučka cookie, která místo toho, aby vám pomohla, může skutečně ublížit, protože obsahuje hodně cukru a nasycených tuků. Vyhněte se cookies! Lepší jíst přírodní oves.

Metody spotřeba ovsa na snížení hladiny cholesterolu

1. Ovesné s zelené jablko a skořice Ingredience

 • 100 g ovesné vločky rychlé vaření
 • Jedno zelené jablko sklenicí vody (200 ml)
 • málo skořice

 • začínají pokyny praní a plátkování jablka malé kousky. Nemůže být vyčištěn, protože je v kůži, která obsahuje většinu příznivých vlastností, které pomohou snížit hladinu cholesterolu.
 • Nyní vaříme sklenici vody s ovsem, dokud nebude úplně vařeno. Je to velmi snadné.
 • Po 10 minutách přidejte plátky jablek, nechte je připraveno dalších 20 minut. Když vidíte, že Apple pom'yakshalo, vypněte zdroj tepla.
 • další krok? Dát vše do mixéru a míchejte, dokud se získá homogenní směs. Před konzumací posypeme trochu skořice na vrcholu. To je skvělý nápad na snídani.

2. Ovesné s hrušky Ingredience

 • Jeden hruška kaše 100 gramů rychlé vaření
 • sklenici vody 20 g medu

instrukce

 • Tato mísa je ideální pro snídani nebo oběd. Aby byla připravena, musíte nejprve zahřát šálek vody v kastrolu, zalijeme oves. Poté, co bylo nutné lepkavé konzistence, přidejte lžíci medu, aby to více chuti.
 • Oèistit hrušku a nakrájejte na malé kousky (odstranění kůže). Hrušky jsou také ideální pro boj proti cholesterolu a při kombinaci s potenciálním přínosem ovsa ještě zvýšil. Dejte svůj oblíbený ovesné vločky mísy a přidejte hrušky řezy. Je to chutné a dostanete výživné a zdravé snídaně. Jen se snažím!

3. Ovesné se švestkami Ingredience

 • 100 gramů okamžitého vaření ovesných vloček 2 švestky
 • 3 vlašské ořechy sklenici vody

 • instrukce Je třeba připomenout, že tři nejlepší plody v boji proti cholesterolu - jejablka, hrušky a švestky. Nicméně, jahody, borůvky, kiwi a hrozny jsou také velmi užitečné, takže můžete použít libovolnou kombinaci, kterou budete chtít, když budete vařit ovesné vločky ráno ke snížení hladiny cholesterolu.
 • V tomto případě je nejdůležitější věc jíst ovesné vločky každý den.vařit vodu a přidejte ovesné vločky. Zatímco ona se chystá, můžete vyčistit švestky. Také nasekané vlašské ořechy a necháme pro pozdější použití.
 • Při zhotuyetsya ovesné vločky, dát ho na své oblíbené mísy, přidáme švestky a ořechy. Tato služba je účinný způsob, jak bojovat proti vysoké hladiny cholesterolu. Kromě toho, že pomáhá udržovat harmonii a jíst každý den. Kromě ovesné

, nezapomeňte dobře jíst během dne a provést mírné cvičení. Jak jsme se doporučuje v dalších článcích, jen chodit po dobu 30 minut každý den. Pokud budete mít přítele nebo muže, bylo by to být ještě hezčí. Začít něco více o zdravotní péči dnes!


5 Restaurací kombinace, které jsou prospěšné pro zdraví

5 Restaurací kombinace, které jsou prospěšné pro zdraví

Recepty Jednou z nejčastějších chyb při zdravou výživu je přidání cukrů a jiných potravin. Ve skutečnosti je nutné snížit jejich počet. Nicméně, tam jsou určité kombinace potravin, které nám poskytují obrovské množství výhod. Tím, že je kombinujete správným způsobem, budete moci získat další živiny, které obsahují.

(Recepty)

čIštění a zlepšení tlustého střeva recepty

čIštění a zlepšení tlustého střeva recepty

Tlustého střeva, také známý jako tlustého střeva, je subjekt odpovědný za pohyb a vylučování odpadu, který nepotřebuje. zdravé tlusté střevo je klíčem k dobré kondici organismu, protože je zodpovědný za to, že ostatní orgány nejsou ovlivněny jedovaté látky a většina orgánů řádně fungovat. Od starověku se očkování tlustého střeva považuje za jeden z nejlepších způsobů prevence onemocnění.

(Recepty)