„Chci být sám, ale s vámi“ - Virová dopis


„Chci být sám, ale s vámi“ - Virová dopis

Sex a vztahy: „Chci být sám, ale s vámi“ - dopisu, který v poslední době šíří po celém světě prostřednictvím internetu. Možná jeden z důvodů pro jeho neuvěřitelnou popularitu jejasné prohlášení o úmyslu (sexuální a non-sexuální) týkající se pravidel vztahu.

Bez ohledu na to, zda je váš obsah opravdu blízko k vám, když čtete tento dopis, uvědomíte si, že skutečnou polovinou je osoba, s níž můžete být celý svůj život.

Zde je text dopisu:

"Chci být sám, ale s vámi.

Chci, abys jel a pili pivo s přáteli, abys měl příští den pocit kocoviny a požádal mě, abych přišel k tobě, protože mě chceš obejmout. Chci s vámi mluvit v posteli o všem, co rád ráno, ale někdy i večeři. Chci, aby každý dělal to, co chtějí během dne.

Chci, abys mi řekl o svých nočních dobrodružstvích s přáteli. Řekněte mi, že ta dívka v baru flirtuje s vámi. Chci, abys mi poslal vzkazy s nějakým nesmysly, když jsi opilý s přáteli, abys se ujistil, že o tebe také myslím.

Chci, abychom se smáli, když milujeme. Zasmát se, protože se snažíme něco nového a nesmyslného.

Chci, aby když jsme navštívili přátele, vzali jste mě za ruku a vedli do další místnosti, protože nemusíte čekat déle a chcete se mnou touto láskou jednat. Chci, abychom se pokoušeli chovat tiše, protože nás ostatní mohou slyšet.

Chci tě pohltit, abys mě přiměla mluvit o sobě a já jsem tvoje - o tobě. Chci se hádat o to nejlepší: severní pobřeží nebo jižní, západní nebo východní.

Mohu si jen představit byt našich snů, ačkoli vím, že pravděpodobně nikdy nebudeme žít spolu. Chci, abys mi vyprávěla o tvých plánech, i když nejsou zcela tvořeny. Chci, abyste mě překvapila a řekla: "Získat pas, jdeme."

Chci se tě bát.Udělat něco, co nikdo jiný neudělá, protože se cítím v bezpečí s vámi. Vraťte se opilý domov po párty s přáteli. Takže si vezmeš můj obličej do svých rukou, políbil si mě na polštář a pevně jsem se celou noc držel.

Chci, abys měl svůj život, abys se spontánně rozhodl jít někam po několik týdnů. Nechte mě tady sama a sama, doufám, že na Facebooku "napíšu".

Nechci vždy dostávat pozvánky na vaši stranu a nechci vás vždy vyzývat k mému. Toho následujícího dne vám mohu vyprávět o svých dobrodružstvích a vy mi řekněte o svém vlastním.

Chci něco zároveň jednoduchého a složitého. Něco, co mě přiměje, aby se mě zeptal, ale jakmile jste se mnou, všechny mé starosti zmizí. Chci, abyste si myslel, že jsem krásná, když hrdě říkám, že jsme spolu.

Chci, abyste mi řekli, co máte rádi, a především bych vám chtěl říct to samé. Chci, abys mě sledoval, jdi dál, abych viděl, jak se moje boky otáčí ze strany na stranu. Nechte mě otřít okna v zimě, protože třást mého těla je váš úsměv.

Chci dělat plány, nevím, jestli je budeme jednou provést. Buďte upřímní ve vztazích. Chci být dívkou, kterou bys chtěl nechat vedle. Chci, abys měl ještě touhu flirtovat s jinými dívkami, ale že se na mě díváš na konci noci. Protože chci se s vámi vrátit domů.

Chci být s kým milujete a usnete. Ten, kdo vám dává pokoj, když pracujete, a kdo miluje, když se ponoříte do svého světa hudby. Chci žít s tebou jediný život. Protože život v páru bude stejný jako život odděleně, ale společně.

Jakmile vás najdu ".

To je dopis, který způsobil pocit na internetu. Byla napsána Isabelle Tesereerovou a věnována jeho lásce a vášni. "Láska", která podle jejího názoru je nezávislá a ideální.

Můžete souhlasit nebo nesouhlasit s uvedenou myšlenkou, ale je jasné, že pro mnoho lidí jsou tato slova velmi blízko. Pravdou je, že vztahy, které jsou "bez předsudků a očekávání", se v naší společnosti rozšiřují.

Co to znamená být nepřátelé nebo milenci?

Nebuďte přátelé nebo milovníci, znamená to rozbít bariéry, které jste nastavili, pokud jde o udržování vztahů. To znamená nastavení pravidel založených na vašich skutečných potřebách a problémech a ne na očekávání toho, co společnost chce od vás. Dnes, snad kvůli modernímu životnímu stylu, existuje tento

styl volných vztahů s méně závazky. Samozřejmě, v závislosti na konkrétních osobách, může mít více či méně výhod. Ti, kteří ho podporují a podporují, by měli přinejmenším zvážit tyto dva důležité body: To je další způsob, jak si sexualita

možná dva lidé, kteří milují se navzájem a dala dohromady, jen chtějí mít sex, a ne vytvořit pouto, které je budou držet ze setkání s ostatními.

Možná se milují navzájem, ale necítí potřebu se svázat, zůstávají nezávislí a budují svůj život bez nutnosti vysvětlit, co dělají.

Představa je, že dva lidé ve vztahu určují pravidla,

ignorují to, co jim společnost nebo pohádky říkají. Samozřejmě, že to je mimo normu, jako dříve, takové vztahy jsou často zpochybňovány.

Může pomoci zvládnout emoce

Takové vztahy pomáhají oběma partnerům, aby věděli

jak sexuálně, tak emocionálně. Vzhledem k tomu, že se jedná o obtížnou situaci, zejména pokud jde o pocity, odstranění obav a pochybností může pomoci vytvořit určitou emocionální kontrolu. Takové vztahy jsou stejně platné jako obvykle, dokud oba partneři neplní podmínky a cíle. Stejně jako v každém jiném případě, kdy takové uspořádání způsobuje někoho bolest, je třeba ho zastavit, aby se předešlo nadměrnému utrpení.

Je pravděpodobné, že existují lidé, kteří si myslí, že tento typ vztahu ztratil své kouzlo, ale

myšlenkou je, že dva lidé vytvořit stejný magic není typický lásku, kterou všichni známe a které touží. Proto stojí za zmínku, že je třeba respektovat schopnost každého z nás rozhodnout, jaký druh vztahů chceme mít v životě.

Zatímco svoboda v lásce je stále v tabu v naší společnosti, stále více lidí podporuje toleranci a svobodu myšlení.

Tak

nechat každého člověka otevřeně a pohodlně zvolit jejich vztah. Koneckonců, uvolnění z předpojatosti je dobré pro všechny.


4 čAsté chyby ve vztazích Sex a vztahy

4 čAsté chyby ve vztazích Sex a vztahy

Nad životem a emocionální růst lépe vy sami víte. Uznáváte chyby ve vztazích, a postavit „zeď“, který jste někdy dát dohromady a vaše polovina cítit pohodlně a šťastný. Někdy se však chyby nedají snadno rozpoznat. Někdy se můžete cítit špatně o své polovině a místo toho, abyste ukazovali vděk, lásku a respekt, vytvořili nedůvěru a bídu.

(Sex a vztahy)

Naučte se být asertivní a řekne: „Dost!“ Sex a vztahy

Naučte se být asertivní a řekne: „Dost!“ Sex a vztahy

Když byl v poslední době jste musel zvýšit hlas a říci slovo „dost“? Není to snadné. Tento krok vyžaduje hodně osobní odvahy a otevírá dveře emocionální svobodě. Tento úkol však není snadný. Navzdory tomu, co většina lidí myslí, v průběhu času se měníme . Změny v našich osobnostech, hodnotách a postojích nám umožňují lépe se přizpůsobit životním obtížím.

(Sex a vztahy)