Goji bobulí a jejich zdravotní výhody přírodních prostředků


Goji bobulí a jejich zdravotní výhody přírodních prostředků

velmi pravděpodobné, že budete někdy slyšeli o plody goji (Lycium barbarum). Tato orientální droga pronikla do západního světa.

Pamatujte, že síla západní medicíny je založena na komerčních lécích, které jsou vyráběny v průmyslovém měřítku. V důsledku procesu globalizace se však kulturní mezery postupně snižují na celosvětovou úroveň. Z tohoto důvodu se naše chápání Dálného východu stává stále zásadnější.

S tím přichází ještě lepšímu pochopení zdravé potraviny, které jsou dobré pro nás, jako goji bobulí.

Co jsou goji bobule?

Tyto plody jsou jedním z produktů, které mají největší přínos v boji proti stárnutí pokožky. Pšenice z Himálaje byly v Číně používány již od starověku.

Jsou také nazývány tibetské bobule nebo tibetské třešně.

Nejdůležitější složky

Úspěch těchto plodů je způsoben jejich složením. Patří mezi ně:

  • vitamíny (B1, B2, B6, C a E)
  • beta karoten
  • lykopen
  • minerály (vápník, draslík, selen, železo, zinek, germanium)
  • lutein
  • esenciální aminokyseliny

Vlastnosti bobule kustovnice

se stávají více populární po celém světě. To je způsobeno především jejich vlastnostmi. ◊ Navzdory skutečnosti, že všichni mohou mít velký prospěch,

jsou pro ženy nejužitečnější. Podívejme se na některé ze svých úžasných výhod:

1. Zlepšují celkovou součást zdravotní

v těchto plodů

jsou jedním z nejlepších přírodních antioxidantů známých po celém světě. Kromě toho mají více beta karotenů než mrkev. Betakaroten pomáhá bojovat s poškozením způsobeným volnými radikály, které jsou zodpovědné za degradaci buněk.

Spotřeba těchto bobulí

zabraňuje účinkům předčasného stárnutí. Na druhou stranu stimulují růstový hormon. Tento hormon je zodpovědný za snížení tělesného tuku. Navíc zlepšují spánek, paměť a zotavení tkání v postižených tkáních.

2. Snižují pravděpodobnost vzniku rakoviny

Podle studie provedené v roce 2009, goji bobule zpomalit mutace buněk, které vedou ke vzniku rakoviny.

Je to kvůli jejich antioxidačním vlastnostem a germanium. Kromě toho podporují a chrání játra. Také zabraňují cirhóze jater.

3. Regulují

cholesterolu Jak víte, cholesterol je obvykle rozdělen do HDL (dobrého) a LDL (špatného). Doporučujeme zdravou stravu, která udržuje rovnováhu.

Potraviny, které jíte, pomáhají regulovat cholesterol. Cvičení a přírodní alternativy jsou také potřebné k tomu, aby pomohly regulovat trávení.

V případě cholesterolu, můžete jej upravit pomocí goji bobulí, protože jejich beta-sitosterol. Tato

je skvělá chemická sloučenina, která je účinná při léčbě nerovnováhy cholesterolu. Na druhou stranu obsahují také flavonoidy. Jsou odpovědní za řádné fungování cév. Kromě toho nedávají cholesterolu, aby se k nim připojil. 4. Stimulují

hubnutí Vzhledem ke snížení hladiny cholesterolu, tuku uložena v těle je přeměněn na energii. Je denně syntetizován ve vašem těle.

Účelem je spojit konzumaci goji bobulí s pravidelným cvičením.

Tímto způsobem velmi ztratíte váhu. 5.

Pomáhají srdce Srdce je jedním z nejdůležitějších orgánů v těle, a proto je důležité, aby ji udrželi v top stavu.

Pravidelná konzumace bobulí může značně pomoci.

Díky anthokyaninu posilují vaše koronární tepny. Také tyto plody obsahují také chipron. Je to fytochemická sloučenina, která pomáhá regulovat arteriální tlak v srdci.

6. Zlepšují oční zdravotní

Pokud zamyslytesya, budete si uvědomit, že oči jsou jedním z nejdůležitějších orgánů.

Jste jim vystavena různými faktory. Výsledkem je, že se rychle unaví. A to vede k nutnosti nosit brýle nebo provádět operaci.

Tyto plody jsou jedním z mnoha nádherných přírodních léků, které

mohou pomoci zlepšit zdraví očí. Jejich složky zabraňují degeneraci žlutého těla a kataraktu.


Jak léčit zánět močového měchýře domácí opravné prostředky, přírodní léky

Jak léčit zánět močového měchýře domácí opravné prostředky, přírodní léky

Zánět močového měchýře - infekce močových cest bakteriálního původu. Objevuje se častěji u žen, které nutně trpí tímto problémem alespoň jednou v životě. Zjistěte si v tomto článku , jak se cystitida a péče o pacienta s domácími léky. Co byste měli vědět o cystitida Cystitida postihuje ženy častěji, protože samice močová trubice je kratší než u mužů.

(Lidových opravné)

5 Způsobů, jak očistit kůži jedlé sody

5 Způsobů, jak očistit kůži jedlé sody

Přírodních produktů jedlé sody - tento všestranný výrobek, protože je používán nejen v kuchyni, ale také k odstranění zápachu, dezinfekce prostor, bělení zubů a dokonce plašit škůdcům plodin. Nicméně, věděli jste, že na základě jedlá soda můžete vytvořit svůj vlastní přirozenou a bezpečnou očistný peeling?

(Lidových opravné)