Jablečný ocet - pomocník v péči o krásu krás


Jablečný ocet - pomocník v péči o krásu krás

jablečný ocet se vyrábí fermentací cukrů z kůry a buničiny jablek, z nichž tvoří mošt a džus. Obsahuje kyselinu jablečnou, která jí dává nejen barvu, ale i charakteristickou vůni. Jablečný ocet je velmi univerzální, používá se ve vaření, medicíně, domácí a kosmetické péči a je to velmi ekonomická volba pro ty, kteří ji chtějí použít.

Je pravděpodobné, že ve vaší kuchyňské skříňce je lžička jablečného octa pro vaření, ale neomezujte jeho potenciál tím, že ho držíte. Proč nezkoušet ocet jako kosmetický prostředek?

Zdraví vlasů

Když používáte jablečný ocet na vlasy, získáte nejen výhody levného a cenově dostupného léku, ale vaše vlasy se stanou poslušnými a čistými.

Bylo prokázáno, že jablečný ocet pomáhá posilovat vlasy a snižuje výskyt lupů. Vlasy folikuly budou dobře vyčištěny, stejně jako toxiny a látky, které mohou blokovat folikul uvolní, což přispěje k růstu nových vlasů.

Jak používat jablečný ocet pro vlasy

Dávkujte jednu sklenici jablečného octa do dvou sklenic destilované vody v lahvičce s aplikátorem na rozprašování. Poté, co si umyjete vlasy, rozstřílejte jablečný ocet do všech vlasů. Nechte 10 minut.

Vyhněte se přímému kontaktu s pokožkou hlavy, protože může způsobit podráždění. Tento postup se nedoporučuje těm, kteří mají suché, poškozené nebo zvětšené vlasy.

Akné nebo kožní skvrny

Jablečný ocet obsahuje některé látky, které pomáhají chránit a zlepšovat pokožku, včetně antibiotických vlastností a některých kyselin, které odstraňují tuky a oleje v pokožce.

Pokud máte problémy s akné, jablečný jablečný ocet vám pomůže. On také léčí mastnou pleť. Jablečný ocet pomůže těm, kteří trpí skvrnami na kůži.

Je důležité zkontrolovat citlivost vaší pokožky na jablečný jablečný ocet před použitím, aby nedošlo k podráždění. Připravte jablečný ocet pro pokožku stejným způsobem jako pro vlasy. Rozpusťte ji v destilované vodě a aplikujte na problematické oblasti pokožky.

Zabraňuje stárnutí pokožky a poskytuje zdravý vzhled

Jablečný ocet stimuluje krevní oběh, reguluje acidobazickou rovnováhu pokožky a pomáhá odstraňovat mrtvé buňky. Také obnoví tón pleti, odstraní kontaminaci a pomůže předcházet předčasnému stárnutí a umožní pokožce lesknout krásu a mládí.

Spread jednu lžíci octa jablečného jablka v pěti polévkových lžících vody a naneste na kůži.

Jablečný ocet jako dezinfekční prostředek a prostředek

Používejte jablečný ocet k ošetření řezů nebo kousnutí hmyzem. Můžete jej přidat do tekutého mýdla nebo kapku do vody několik kapek, než si vezmete lázeň. S ním budete nejen zabránit vstupu nechtěných infekcí do rány, ale také přispějete k jeho rychlému uzdravení.

Pobyt ve tvaru s Jablečný ocet

Možná jste již zjištěných v mimořádných vlastností jablečného octa, což je vynikající kosmetické a terapeutické činidlo. Jablečný ocet je velmi tajná zbraň celebrit, která jim pomáhá vždy zůstat ve tvaru.

K vodě přidává každý den několik kapek a udržuje si krásu a zdraví. Jablečný ocet pomáhá nejen být ve tvaru, ale má také řadu dalších příznivých vlastností.

Ale nezapomeňte, že jablečný ocet před použitím je třeba zředit, jinak může mít negativní účinky.

Zbavte se plísní na nehty

Dezinfikuvalni vlastnosti jablečného octa může pomoci nejen vyléčit plíseň na nehty, ale také infekce, které mohou způsobit to, což může mít nepříznivý vliv na zdraví.

Jak se zbavit plísně, můžete ponořit nohy ve vaně s jablečným octem, aby se vykoupat jeden šálek jablečného octa a rozpustit dva šálky vody. Udržujte nohy v této lázni po dobu 15 minut. Přírodní deodorant

Jak víte, jablečný ocet pomáhá regulovat kyselina-l uzhnyy rovnováhu pokožky, takže je to vynikající přírodní deodorant.

Abyste se vyhnuli zvláštnímu zápachu, před použitím zředte jednu lžičku octa se třemi lžičkami vody. Pečlivě aplikujte na kůži pomocí kotouče z vaty.


ČIštění pokožky s mandlemi a vodou s rozmarýnem

ČIštění pokožky s mandlemi a vodou s rozmarýnem

Denní čištění pokožky je stejně důležité jako její správné zvlhčení. Čištění pokožky pomáhá odstraňovat nečistoty a make-up, stejně jako mrtvé buňky, které snižují jas a barvu pokožky. V tomto článku zjistěte, jak můžete přirozeně vyčistit kůži pomocí starého kosmetického produktu obsahujícího mandle a rozmarýn.

(Krása)

Odstranění plyamok pihy a krása

Odstranění plyamok pihy a krása

Mnoho lidí musí čelit temné plyamky a pihy, které mohou někdy dráždit je nebo vypadat neatraktivní. Různé faktory ovlivňují kůži každý den. Mohou změnit svůj vzhled, tak není divu, že někdy začnete pozorovat malé poškození nebo odchylky . Dobrou zprávou je, že nemusíte utrácet spoustu peněz na drahé kosmetické přípravky pro osvětlení nebo odstranění tmavých míst.

(Krása)