Vzájemně závislé vztahy: spojení, které přinášejí bolest


Vzájemně závislé vztahy: spojení, které přinášejí bolest

Interdependence - je to druh lásky, která způsobuje spoustu bolesti. Irony, že? Vynikající pocit lásky k jiné osobě se může stát skutečným testem. K tomu dochází, když naše připoutání k někomu má nezdravý charakter. Vzhledem k tomu,

se stále učí o "vlastnictví" od dětství, často si ani neuvědomují, že jiný člověk nemůže plně patřit k nim. A pokud existuje takový pocit, že jste někoho zcela vlastněným, ale je to pro vás, pak je to signál, že musíte něco změnit.Vzájemný vztah: když láska přináší bolest

Ve všech párech jsou v každém vztahu mezi dvěma lidmi nutně konflikty.

Jedná se o zcela přirozený proces "tření" a společného vývoje. Když se váš partner začne stát centrem vašeho vesmíru a vyvíjíte určitou závislost, která zasahuje do normálního života, pak musíte přiznat, že máte vážné problémy.

Dva lidé se musí rozhodnout, že si vzájemně sdílejí svůj život, lásku a respekt

, ale společný život neznamená, že by měli záviset na sobě. Samozřejmě, každý by měl mít svůj vlastní prostor, a pokud se vztah nevyvíjí, pak je to normální!Doporučeno: 6 typů toxických vztahů, kterým se musíte vyhnout

Nikdo nemůže záviset na nikomu v životě - my máme jen sebe. Dát úplně jinou osobu je téměř jako sebevražda. Proto je důležité věnovat pozornost známkám vzájemné závislosti mezi lidmi:

závislost sebeúcty na tom, co partner říká nebo neříká;

  • zodpovědnost za uspokojování potřeb milovaného člověka jde příliš daleko od normy;
  • není rozdíl mezi "já" a "mým partnerem";
  • bezpodmínečné vnímání slov milované osoby ze strachu, že ji ztratí;
  • pokud jeden vztah skončí, ostatní začnou okamžitě.
  • Dobrý: Jak léčit emoční rány

Pokud jste někdy odstavit něco podobného tomu, který je popsán, pak je pravděpodobné, že trpí emocionální nebo závislosti, nebo se blíže k němu.

Uvolněte lano, které vás váže

Znáte tento pocit, když držíte lano tak, aby neuniklo z vašich rukou? A když lano stále selhává, je to jako bolest a zranění, které způsobujeme v nezdravých vztazích!

Může to být také zajímavé: Jak negativní emoce poškozují tělo

Je to totéž, co se děje u lidí v hlavě.

Sdružují se s někým ve vztazích, které jim nepřinášejí žádný užitek. Uvolnění takového provazu je velmi obtížné, někdy lidé mohou být dokonce trochu masochisty a raději trpí ničivou bolestí z takových vztahů. Pokud si nejste jisti, jestli chcete nechat partnera z vašeho života, nebo víte, co stojí za to, ale ještě není připraveno nebo schopno to udělat, je nyní jen nejlepší čas, abyste se jednou zbavil tohoto břemene.

Vidět, že pocit propuštění bude prostě neuvěřitelný. Budete naplněni vnitřním pokojem a pokojem.

Teď si uvědomíte, že všechny obavy, nejistota a nízké sebevědomí byly odstraněny jako ruka, protože to bylo dříve způsobeno skutečností, že jste dovolili někomu jinému plně ovládnout vaše sebevědomí. Budete okamžitě cítit šťastný? Zjevně, ne okamžitě, protože alespoň být svobodný - to je skvělé, ale zpočátku to také bolí. Navzdory všemu, nemůžete se udusit v takovém oddělení, musíte být svobodní. Nikdo nenechá vás držet bolesti - všechno je ve vašich rukou.

Samozřejmě, že není snadné učinit takový krok k odvaze, takže pokud nemáte pocit síly udělat to sami, požádejte o pomoc. Bez podpory můžete vynechat odvahu jít sám tímto procesem.

Co vedlo k takové situaci a vztahům?

Bylo něco v minulosti takové, proč se teď bojíš, že někdo ztratí? Jste přemožen láskou? Někdy láska může být jako droga. Na jedné straně je v pořádku přemýšlet o své milované osobě a chtít s ní pořád strávit ... ale emocionální závislost může být škodlivá a ponižující, pokud už nemůžete být sami.

A co se stane poté, co lidé jdou? Někteří mohou začít hledat náhradu hned. A to je velký problém, který svědčí o neschopnosti žít sám o sobě! Někdy lidé potřebují lék, aby se cítili dobře, i když se potřebují ponižovat.

V takových situacích stojí za to požádat o pomoc, mluvit a otevřít oči realitě.

Bude to bolet, bude muset trpět (i když možná to lidé netrpěli?) A necítí se v jejich talíři. Lidé by se měli naučit žít osamoceně a cítit klidně. V tomto světě se nemůžete cítit nejistě a osaměle. Jsme nejlepší naši společnost.


Prarodiče neumírají, žijí v našich srdcích

Prarodiče neumírají, žijí v našich srdcích

Sex a vztahy prarodičů, často odkazoval se na naši starší rodiče nikdy nezemře, dávají své dědictví pro budoucí generace a žít klidně v jejich srdcích . Ve společnosti, tak se zaměřením na hmotném majetku, existuje jen málo věcí, které obohacují náš život více než vzpomínky na rodinné teplo , sdílené příběhy a zvláštní okamžiky, které nás spojují s prarodiči.

(Sex a vztahy)

Jak potěšit ostatní: 9 vědeckých metod

Jak potěšit ostatní: 9 vědeckých metod

Sex a vztahy Všichni jsme sociální bytosti, které se snaží potěšit jiné lidi a cítit připojen emocionálně rozvíjet, aby se stal úspěšný vztah. Lidský mozek je naprogramován tak, aby navázala kontakt s ostatními z různých důvodů, a to nejen v zájmu přežití. Těšíme se na pozitivní emoce, aby nás povzbudit k rozvoji znevýhodněným strach a učili den co den.

(Sex a vztahy)