Vymanit svou zónu pohodlí může být nejlepším řešením


Vymanit svou zónu pohodlí může být nejlepším řešením

Sex a vztahy se všichni najednou začali nový podnik, ale pak si uvědomil, že to za to nestojí. Byli jsme si vědomi, že je to opravdu marné, že začali, nebo dokonce mysleli, že je to absurdní nápad.

Někdy můžeme začít něco tak zvláštního, že nemáme jinou možnost, než pokračovat v tom, kam nás povede.

Věřte tomu nebo ne, ale takové situace mohou být prospěšné. My jako lidské bytosti můžeme být otevřeni pro nové zážitkyse z nich učíme a to je úžasné. Právě tam nalezneme štěstí a rovnováhu.

Takže když jste naposledy šli, dělali to, co jste nikdy předtím neudělali a jen si užívali života?

V dnešním článku bychom rádi, abyste o tom přemýšleli.

Jaká začne spontánně a hloupý

Vezměme si například, vztahy s někým, kdo se zdá být protikladem toho, kdo má nejlepší vkus, neuvěřitelné, na rozdíl od naší vlastní, individuální, ale kdo, stejně jako my, je plná okamžikem emocí a vášně . Takové situace jsou samozřejmě velmi nasycené a úžasné.

Můžeme najít štěstí ve velmi nečekaných místech, s neočekávanými lidmi a za zvláštních okolností. Každý člověk má osobní příběh, ve kterém najdete mnoho z těchto věcí.

Nicméně, existují různé aspekty, které je třeba mít na paměti, protože věříme v to, nebo ne, ale mnoho lidí, kteří nechtějí se nechat unášet a dát si příležitost prožít ty okamžiky, které se vyskytují jen zřídka v životě a potřebují celou řadu schopností.

Budeme popisovat podrobnosti níže.

Důležitost plavání

Zatím jsme o tom hodně mluvili. Cítit okamžik, vnímat vše, co se děje kolem, plavat spolu, bezpochyby - to je cesta k štěstí.

  • Existují případy, kdy existuje neočekávaná příležitost, ale ztrácíme to, protože se nezajímáme, protože se obáváme, že se jedná o špatné rozhodnutí. Později však chápeme, že to byla dobrá příležitost, a proto je nám líto všechny tyto chybějící příležitosti.
  • Nenavrhujeme, abyste jednal slepě nebo dělat něco nehodného. Chceme, abyste byli otevřeni pro nové zážitky.

Koneckonců, některé skoky ve tmě by měly být hotové, ale předtím, než se vždy musí připravit.

Drift - je především důvěřovat sami sebe a pochopit, že potřebujeme nějaký smělost a spontánnost najít šťastné místo.

Nikdy nevíme, kdy některé způsoby, jak můžeme dělat

nikdo z nás neví, kudy jít, někteří lidé by se měli vyvarovat a jaké příležitosti jsou pro nás nejlepší.

Vzhledem k tomu, že nic není jisté a vše, co se může stát v tomto světě, proč ne my jít do nějaké riziko?

Ve skutečnosti, náš způsob života, identity a osobních cest propletené s každým rozhodnutím a chyb, které učiníme.

  • Nezapomeňte, že nejlepší trasy vždy procházejí mimo naši komfortní zónu. Bohužel, někdy tráví tolik času v naší komfortní zóny, které opakujeme stejné kroky a udržuje naše utrpení.
  • Pokud zjistíte, že vaše prostředí neznamená, že jste šťastní, neváhejte se dostat ven z vašeho pohodlí zóny. Můžete ovládat všechno uvnitř této oblasti, ale nic v tom vám není vyhovující.
  • Co se skrývá mimo komfortní zónu, nás může vyděsit, aby se pokusila dokonce zdát absurdní. Někdy však tyto nové emoce jsou nejlepším lékem proti všem našim trápení.

Co začíná spontánně a proměňuje se v naše bytosti

Zvažte takový příklad. Někdo navrhuje, abyste něco udělali. Například to může být dezert nebo dokonce oblečení. Když to uděláte, všichni chválíte. Takže jste vyznachayetesya, které by měly věnovat svůj život k tomuto hobby nebo plavidla, pak se stává způsob života, nebo jinými slovy, vaši práci.

Jsou chvíle v životě, když se stane příležitost, a nechcete platit jim první velkou pozornost. Po nějaké době však pochopíte, že to, co se vám stalo, není absurdní ani zábavné.

Místo toho si uvědomit, že tato událost nebo příležitost - to nejlepší, co zažili ve svém životě.

Aby to všechno stalo, musíme být ve střehu a věřit svým instinktům. To je místo, kde nacházíme naši skutečnou hodnotu - sebevědomí.

Nikdy na to nezapomeň.


Obrázky a zneužívání u dospívajících vztahy Sex a vztahy

Obrázky a zneužívání u dospívajících vztahy Sex a vztahy

Týrání a zneužívání někdy dochází ve vztazích mezi mladými lidmi. Ve skutečnosti, tento problém není jen o dospělých. Imagery a šikanování mezi mládeží je počátkem řady toxických a obtížných vztahů. Musíte si uvědomit, že nerespektování vztahů se vyskytuje u lidí všech věkových kategorií, pohlaví nebo kultur.

(Sex a vztahy)

5 Opakováním fráze ve časech

5 Opakováním fráze ve časech

Sex a vztahy Moments být klepe na dveře, aniž by pozvání , a ještě horší je, že obvykle nejsou připraveni jim čelit. Negazdy mohou mít různé formy. Někdy nestačí, abyste získali nejlepší podporu od přátel nebo si přečetli všechny knihy na světě o sebevylepšení. Tmavé časy vyžadují především kvalitní výcvik, ze kterého můžete počítat s vlastními zdroji, stabilitou a emocionální kontrolou.

(Sex a vztahy)